1715 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Huawei p40 pro 256/8

Prodavam Huawei p40 pro odlicno socuvan kupen od T mobile, seuste pod...


370 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
380 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:25ALCATEL IDOL MINI

Prodavam koristen telefon Alcatel Idol Mini, Telefonot ima rasipan...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:57LENOVO K6

Prodavam koristen mobilen telefon Lenovo K6, 2gb ram, 16gb interna me...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:57HUAWEI P10 64GB CRN

Prodavam mobilen telefon Huawei P10, 4gb ram, 64gb memorija, boja crn...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:55Xiaomi Redmi Note 10 pro max

Xiaomi Redmi Note 10 pro max vo odlicna sostojba 1god star baterij...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:00  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi Note 10, 4/64GB, So Garancija

Prodavam Xiaomi Redmi Note 10, 4/64GB. Telefonot e odlicno socuvan, ...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:02Se prodava

Se prodava


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 15:55OTKUPUVAM NOVI/POLOVNI MOBILNI TELEFONI, ISPLATA VO GOTOVO!

OTKUPUVAM NOVI I POLOVNI MOBILNI TELEFON, ISPLATA VO GOTOVO (KESH)! ...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Apple iPhone 11 Pro, US Version, 256GB, Space Gray ...

Apple iPhone 11 Pro, , 256GB, Space Gray perfekten od prv sopstvenik ...


490 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
540 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:54LG G6 - H870

Se prodava LG G6 vo odlicna sostojba. Telefonot e kupen od Telekom i ...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:53Huawei Mate 20 Lite kako nov i P10 Lite prv sopstvenik

Se prodavaat: Huawei Mate 20 Lite ram 4gb/64gb hdd Sostojba odlicna,...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:58  НОВ ОГЛАС

Prodavam BlackBerry Bold vo sovrsena sostojba

Prodavam mobilen BlackBerry Bold epten socuvan, bez grebnatinka, rabo...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:48Xiaomi mi 11 lite 5G isto kako nov bez tocka pod garancija

kupen od A1 garancija 24 meseca


199 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:33Samsung A32 koristen nekolku meseca bukvalno nov telefon

doaga komplet so kutija i polnac odlicen nov telefon


175 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:33Huawei gt 2 odlicen nov ne staven na raka odlicen

specifikaci baterija do 15 dena meri spo2 pritisok handsfree opcij...


105 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 12:33AirPods2 AirPodsPro AirPods3 Novi neotpakuvani vrven kvalite

Se prodavaat novi neotpakovani slusalki so odlicen kvalitet, se povrz...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:23AirPods2, AirPods Pro, AirPods 3 novi neotpakovani

Novi neotpakovani Airpods site modeli, prva kopija najkvalitetnite, k...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:2345W Samsung Super fast charging

45W polnac so usb type c kabel Super fast charging za Samsung Cenat...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:43  НОВ ОГЛАС

IPHONE 6S 16GB

Odlicno zacuvan kupen vo istyle 2016


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 10:08huawei mobilen

Se prodava mobilen mnogu dobro socuvan cena 50€


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:59ENERGIZER H240S

Prodavam skoro nov ENERGIZER H240S Kupen noemvri 2020g 2 sim 4G A...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:53Socuvan lenovo K6

Prodavam socuvan lenovo K6 Pred 16:00 ve molime samo na poraki


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:51  НОВ ОГЛАС

Samsung A52 5G 6/128GB Neverlock/Odlicno sochuvan//Najevtino

Samsung A52 5G 6/128GB Neverlock (raboti na site karticki)...Hardvers...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:02Samsung A20e 3/32GB Neverlock//KAKO NOV//EXTRA CENA!!!!

Samsung A20e Neverlock (raboti na site karticki)...Hardverski i softv...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 09:02Otkup na mobilni telefoni Huawei Honor i Poco

Otkup na mobilni telefoni Od ponovi modeli na Huawei, Honor i Poco,,,...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:59  НОВ ОГЛАС

Iphone 5

Se prodava socuvan Iphone 5 so vklucen siv bumper vo cenata. Ve mo...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

Huawei Y7 2019 3GB/32GB - SAMO WI-FI**EKSTRA CENA**

Telefonot e socuvan. Raboti samo na WiFi (na karticka ne raboti). Moz...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:30Samsung NOTE 4 - N910V USA so 3GB + 32GB memorija penkalce

Samsung Galaxy NOTE 4 - N910V USA so 3GB + 32GB memorija i S-Pen penk...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:47Samsung J6+ Plus socuvan fabricki DUOS 2 sim 32GB i 2 kameri

Samsung J6+ Plus socuvan Otpecatok na prst na kopceto za palenje i...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:47OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

OTKUP NA NOVI I POLOVNI MOBILNI TELEFONI MOZE I SO SKRSENI STAKLA ILI...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:56Samsung Galaxy S21 Plus 5G Kako Nov black 8/128Gb

Super socuvan kako NOV Samsung Galaxy S21 Plus 5G CRN 128Gb memorija ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:55KUPUVAM SAMSUNG GALAXY A32 A21S A12 A02 A51 A41 I DRUGI

OTKUPUVAM SAMSUNG GALAXY A32 A10 A21S A12 A02 A51 A41 IPHONE 7 7PLUS...


150 €
или предлог цена
Вчера 13:55HUAWEI MatePad T-10s NOV

Prodavam nov tablet Huawei T10s 2GB/32GB nekoristen vo kutija neotpak...


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:54Prodavam SAMSUNG A50S

Prodavam odlichno sochuvan Samsung A50s 6gb so 128gb dual sim dual st...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:40Garmin fenix 6x pro sapphire

Prodavam Garmin fenix 6x pro sapphire original so garancija do 09.202...


599 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:54Slusalki AKG Y500

Se prodavaat novi neotvoreni AKG Y500


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Се продава Galaxy Watch 4 [44mm] во одлична состојба

Се продава Samsung Galaxy Watch 4 [44mm] во одлична состојба со актив...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:12Maxell MXH-HS02 Wireless Bluetooth Headset - Novi

Maxell MXH-HS02 Bluetooth Headset Wireless calling from Bluetooth ...


850 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Maxell Bass 13 True Wireless Earbuds TWS - Novi

Maxell Bass 13 True Wireless Earbuds TWS Bluetooth Earphones Black ...


1.590 МКД
или предлог цена
Вчера 10:52bluetooth zvucnik Zeppy Soundbuddy .floatable,Waterproof

bluetooth zvucnik Zeppy Soundbuddy .floatable,Waterproof .. How long ...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
Вчера 10:52Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам