Тетово
                           
1273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37Промовирано

SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 09:02Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 08:23Се продава дуќан-работилница со станбен дел од куќа

Се продава деловен објект, дуќан-работилница со два посебни влеза од ...


22 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 20:37Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 20:34Se prodava stan zatvorena karabina vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan zatvorena karabina vo: Blok...


795 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja vo Dva Bresta vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Dva Bresta vo Tetovo. ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 17:42  НОВ ОГЛАС

Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

Top stan so dve spalni vo NAJSTROG centar sproti SACH PIZZA

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan,KOMPLETNO opremen, ...


91.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 15:16Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:48  НОВ ОГЛАС

Prodažba na stan vo strog centar

Prodažba na stan , so možnost za prenamena vo deloven prostor na odli...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:03  НОВ ОГЛАС

Nova kukja vo naselba Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


165.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:55Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:55Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


200 €
или предлог цена
Вчера 13:55Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:55Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:55Se prodava stan vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:54Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:54Se prodava lokal vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal na kat 1 so lokacija vo st...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 13:54Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Centar vo T...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 13:54Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:53Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul: Jane Sandanski vo Te...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:53Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul: Jane Sandanski vo Te...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:53Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:53Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...


33 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal. 1005km² Ima pr...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 11:21Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 07:25Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 ное 21:29Se prodava stan 76m2 vo centar Tetovo

Se prodava stan NOVOGRADBA vo ajducko maalo Povrsina:76m2+14m2 pod...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 ное 19:02PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 ное 14:08DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
27 ное 13:00Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

SHITET SHTÈPI TREKATÈSHE GJENDET TEK STADIONI I RI NE TETOVÈ KVADRA...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 ное 22:58Vikendica na Popova Sapka

Za Nova Godina e iznajmena. Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

26 ное 21:32Se Izdava stan so 3 sobi vo przova bavca

Se izdava namesten stan vo przova bavca. Stanot ima kujna, spalna, dn...


170 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 ное 21:32Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
26 ное 21:15Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
26 ное 21:15Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
26 ное 12:35Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 ное 10:33Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa

🏬Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa na ulica ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

26 ное 10:33Gradezna parcela vo Falishe

Se prodava parcela vo selo Fališe. Parcelata ima vkupna površina o...


55 €
или предлог цена
26 ное 10:33Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам