184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09MOS FET AUDIO POJACALO 200W

200W MOSFET засилувач напојуван врз основа на четири парчиња IRFP26...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


Вчера 21:08EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


Вчера 21:08Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


Вчера 21:08Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:05Kufer za sintisajzer Road Ready

Se prodava kufer za sintisajzer Road ready so dve racki i trkala vo o...


149 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
150 €
Вчера 11:43NOBLET!!! Cena povolna

se prodava dobro socuvan klarinet noblet Mozi i zamena za saxofon


300 €
или предлог цена
Вчера 08:19Синтисајзер за почетници

Се продава синтисајзер CASIO, одличен за почетници 075572757


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
01 окт 16:57Издавам високи маси и озвучување

➡️Издавам високи маси и озвучување 🔈 погодни за вашите приватни пр...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

01 окт 12:25Violina

Violina so vrven kvalitet stara racna izrabotka .


30 сеп 14:18STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 20€. + držači ...


20 €
или предлог цена
30 сеп 12:07OTKUPUVAM HARMONIKI

Otkupuvam harmoniki ispravni i neispravni


1 €
или предлог цена
30 сеп 07:00WELTMEISTER consona

Potpolno ispravna harmonika generalno sredena bez kufer


750 €
или предлог цена
30 сеп 06:59Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
29 сеп 19:58Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
29 сеп 09:55CRUCIANELLI 7 REG 120 BASA

Potpolno ispravna harmonika odlicno dihtuva. Troglasna italijanska ha...


220 €
или предлог цена
29 сеп 07:26Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити/звучници; басови; миксети м...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

28 сеп 22:10BARCAROLE 3 REG 32 BASA

Potpolno ispravna harmonika bez kufer


3.200 МКД
или предлог цена
28 сеп 06:27Drzac za saksofon sax holder

Se prodava drzac za saksofon


2.300 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:49KORG PA 4X FABRICKI PAKOVAN SO SITE DODATOCI

Sajzerot e vo fabricka sostojba sleduva so site fabricki dodatoci kom...


2.850 €
или предлог цена
27 сеп 12:55Angliski stalka za klavijatura

Nova ne koristena ispravna.


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:42WELTMEISTER 5 REG 80 BASA

Potpolno ispravna harmonika vo odlicna sostojba bez kufer


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 06:45iznajmuvame profesionalno ozvucuvajne do 10.000W

Profesionalno ozvucuvajne za site vidovi proslavi rodendeni i koncert...


2.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

27 сеп 03:49Mandolina

Hrvatska Velika Naklada vo ispravna dostojna.


4.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:30Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


180 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
11.000 €
25 сеп 09:29WELTMEISTER 3 REG 48 BASA

Potpolna ispravna harmonika vo odlicna sostojba so kufer


4.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:17Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


890 €
или предлог цена
24 сеп 03:29Behringer TRUTH B2031P & Alesis RA 150

Behringer TRUTH studiski monitori B2031P kako novi nema edna grebnati...


200 €
или предлог цена
22 сеп 11:12Nov FM predavatel Stereo RDS za radiostanici

Nova ITALIJANSKA oprema za FM radiostanici po ekskluzivni ceni. Najn...


2.890 €
или предлог цена
22 сеп 08:50KORG KRONOS NOV 4 GB RAM

SAJZEROT E NOV SO 4GB RAM EKSTA SET VO NEGO SO NAJDOBRI SEMPLOVI ...


1.950 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:21AKUSTIČNA OZVUČENA GITARA

Akustična ozvučena Gitara potpolno nova so futrola cena 199€.


199 €
или предлог цена
19 сеп 13:18Iznajmuvam ozvucuvanje za sekakvi zabavi

076 479 856


1 €
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

17 сеп 20:28Dynacord mikseta

Se prodava mikseta Dynacord-3ka mala 2000w 10 kanalna Poveke info na...


2.000 €
или предлог цена
14 сеп 12:37YAMAHA-NATURAL SOUND AMPLIFER A-450.

SE PRODAVA POJACALO YAMAHA-NATURAL SOUND AMPLIFER A-450. DONESENO OD ...


14 сеп 08:35КЛАВИРШТИМЕР - Техничар

Клавирштимер - техничар нуди услуги во вашите домови со одличен квали...


1 €
или предлог цена
13 сеп 19:33Violina 2/4 polovinka

Česka bez kufer so podbradnik ,gudalo i platnena futrola.


4.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 18:50Mandolina

Stara 70god.vrven kvalitet.


4.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 18:50Продавам кларинет буфет дрвен

за повеќе информации на тел 072240660


20.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:04Violina

Stara violina vo odlična kondicija vrven kvalitet


450 €
или предлог цена
11 сеп 08:13Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам