1159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Betonski stolbovi novi

Betonski stolbovi od 2 m novi. Kumanovo Tel.070 737 640 Sabo.


200 МКД
или предлог цена
Денес 12:11Pecka za burek

Pecka za burek so samotni ploci,malko koristena


1.150 €
или предлог цена
Денес 11:29pile za drvo cirkular

pile za drvo upotrebuvani vo dobra sostojba vidia


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:49pili za metal

pili za metal


50 €
или предлог цена
Денес 09:49lanci i macevi za ketenfrez

Lanci macevi i zubcanici za kentenfrez i toa so dim.9 10 13 14 18 mm


1 €
или предлог цена
Денес 09:48KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
Денес 09:48KANTERICA KANTERKA SCM K 203 ITALY

KANTERICA SCM VO ODLICNA SOSTOJBA !!!!


3.900 €
или предлог цена
Денес 09:48HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP

HIDRAULIKA AGREGAT ZILINDAR KLIP


350 €
или предлог цена
Денес 09:48PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY

CIRKULAR ZA METAL SUPER BROWN SO DVE BRZINI UPOTREBUVA PILA DO 250mm...


990 €
или предлог цена
Денес 09:47burgije so gvint navoj

15mm = 5kom. 13mm - 1kom. 12mm - 5kom. 10mm - 4kom...


1 €
или предлог цена
Денес 09:47pili za drvo

pili za drvo ch kvalitet !!!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:46GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.650 €
или предлог цена
Денес 09:44SLAJFERICA PANTLICARA SCM ITALY

SLAJFERICA PANTLICARA SO ASPIRATOR ODPRASUVAC PODIGANJE NA RABOTNA P...


1.350 €
или предлог цена
Денес 09:44SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakv...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:02Presa

Presa


1 €
или предлог цена
Денес 06:54Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
Денес 06:54Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


180 €
или предлог цена
Вчера 21:13Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 21:12Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:21Dezinfekcija so ozon OZON GENERATOR

Потполна дезинфекција на вашето возило со озон генератор Озонот ги р...


250 €
или предлог цена
Вчера 17:37TIG/CO2/aparati zavaruvanje

Кои се видовите на завари Меѓу главните видови на заварување наоѓаме:...


300 €
или предлог цена
Вчера 17:10Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:17bonsek

prodavam bonsek mnogu dobar malku koristen ili menuvam za masina za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:08Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:05AUTOMAT ZA DUPCENJE KLAPSARKI GANNOMAT

AUTOMATCKA DUPCALKA ZA KLAPSARKI SO OPCIJA ZA PRESUVANJE I MAGACIN Z...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 07:54hidraulicen bonsek za metal carif 240 italy

hidraulicen bonsek za metal vodeno ladenje so pumpa dve brzini podiga...


990 €
или предлог цена
Вчера 07:54ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
Вчера 07:54GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 07:53KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 07:53aparat za zavaruvanje argon oerlikon dtg 201 schweiz

aparat za zavaruvanje rostfraj i drugi obojeni i ne obojeni metali 2...


480 €
или предлог цена
Вчера 07:53PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y

PUNKT SVAJS APARAT PFIFFNER 50Y SCHWEIZ ODLICNA SOSTOJBA DOLNA EL...


990 €
или предлог цена
Вчера 07:53kanterica kanterka glodala radius

kanterica kanterka glodala radius 15 x 15 mm i 16 x 16 mm polcki 8 ko...


60 €
или предлог цена
Вчера 07:51PILA CIRKULAR ZA METAL ADIGE E M315 ITALY

PILA CIRKULAR ZA METAL ODI POD AGOL DO 60 STEPENI!!! SERVISIRANA OD...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 07:51ELEKTRICEN APARAT ZA ZAVARUVANJE THYTRONIC 225

ELEKTRICEN APARAT ZA ZAVARUVANJE 215 A VO DOBRA SOSTOJBA MOZE DA SE P...


200 €
или предлог цена
Вчера 07:50Laktolfriz packo 2800l

Se prodava laktofriz packo 2800l so nadvoresna montaza na motor


1 €
или предлог цена
Вчера 06:38Pikamer na vozduh profi atlas copco tex 22

Se prodava pikamer na vozduh atlas copco tex 22 nov nekoristen donese...


8 €
или предлог цена
Вчера 06:37ELECTROMIG ТЕЛВИН 400 SYNERGIC пулс Водно

ELECTROMIG ТЕЛВИН 400 SYNERGIC пулс Водно Повеќепроцесна машина за...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 06:15СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:33Cepačka

Cepačka za drva


1 €
или предлог цена
26 мај 20:29AGREGAT

Agregat hidrauličen 250 bara pritisak,motor 4 kw


1 €
или предлог цена
26 мај 20:29Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам