Кисела Вода
                   
356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Pekara ima potreba od sofer

Pekara ima poreba od dostavuvac na pekarski proizvodi vo svoj ducani


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 09:24Мајстори

Фирма што работи со преработка на возила од товарни во патнички, амби...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:44vozac C-kat MK nokjna smena 2-3 dena nedelno

барам возач за ноќна смена од Скопје во МК 2-3 дена во неделата п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:56Potreba od pznavanje elektronika i elektrika

Imame potreba od lichnost koja se razbira od elektronika i elektrika ...


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:21Barame kasierka

Barame zenska osoba za rabota kako kasierka vo kazino vo Aerodrom . P...


32.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:21ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР СО ИЛИ БЕЗ ИСКУСТВО

ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компанија со локација во Скопје која се з...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Rabota vo kujna, kuvar/ka

Dom za stari lica -Sonce ima potreba od rabotnik za vo kujna (kuvar/...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:01Medicinska sestra/tehnicar

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце од Скопј...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:01Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:01Baram rabotnici

Potrebni mi se rabotnici za vo Skopje. Rabotno vreme od ponedelnik do...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 07:34Вработуваме Монтер на Врати

Имаме потреба од монтер и помошник монтер на внатрешни и надворешни с...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 12:42Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vaseto CV da bi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 09:59Se baraat agenti za nedviznosti

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ има потреба од агенти со и без работно искуст...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 мај 09:16Бараме Работник

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ Моден салон Борче објавува оглас за шивач, во са...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 мај 10:12Отворено работно во печатница ФЛЕКСО/СИТО печатар

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење . Pа...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 мај 13:24Бараме промотерки

Kompanija za marketing promocii bara promoterki za delenje flaeri. ...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 мај 16:02Potreban e cirak za fasadi i gips karton

Pptreben e cirak za rabota za fasadi za gips karton i gradjevina Kon...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 мај 11:12Nudam rabota za rabotnik

Gradezna firma od Skopje bara opsti rabotnici za rabota na gradezni r...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 мај 19:58Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Имаме потреба од мајстори и помошници за машински малтер

Фирма од Скопје има потреба од мајстор полумајстор и помошници. Се ра...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 11:27Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda

Baram ucenicka za vo frizerski salon vo Kisela Voda Kontakt tel. ...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 мај 10:06Baram Frizerka so rabotno iskustvo.

Baram Frizerka so rabotno iskustvo za Frizerski Salon vo naselba Kise...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 мај 10:06Пекара Ваташа има потреба од дистрибутер

Имаме потреба од дистрибутер само за достава на роба во нашите локали...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мај 13:00Se baraat kelnerki i kelneri za rabota vo kafic

Baram kelnerki i kelneri za rabota vo kafic vo Tc Biser za podetalni ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 мај 10:50Prodavac so iskustvo salon prodavnica za sanitarija vo centa

Se bara prodavac za vo prodavnica za sanitarija vo centar. Firma DBM...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 мај 15:11Работници и лимари

Се бараат општи градежни работници и мајстори лимари за изведба на кр...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 мај 14:01Taxi Elitte vrabotuva dispecerki

Taxi Elitte vrabotuva dispecerki so rabotno iskustvo


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 мај 09:30Vozac so D kategorija

Se baraat vozaci so D kategorija 076-43-43-75


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

10 мај 14:03ElITTE TAXI 15169 vrabotuva dispecerki

Taxi ELITTE 15169 vrabotuva dispecerka so iskustvo 076-43-43-75


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мај 14:51Vozac so D kategorija

Se bara vozac so D kategorija


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 мај 14:51Бравари, монтери, заварувачи, алубонд фасадери

Се бараат работници со работно искуство за работа во Скопје. Монтери,...


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 мај 12:55ПОМОШНИЦИ/ЧИРАЦИ - БРАВАРИ,ЛИМАРИ,МОНТЕРИ

СЕ БАРААТ ПОМОШНИЦИ/ЧИРАЦИ ЗА РАБОТА ВО ГРАДЕЖНА ФИРМА ШТО РАБОТИ С...


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 мај 12:55ГРАДЕЖНА ФИРМА ИМА ПОТРЕБА ОД РАБОТНИЦИ

СЕ БАРААТ МАЈСТОРИ/ПОМОШНИЦИ/ЧИРАЦИ ЗА РАБОТА ВО ГРАДЕЖНА ФИРМА ШТО...


40.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 мај 12:55Магационер- Доставувач на роба

ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компанија која се занимава со проектирање...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 мај 08:40RABOTA sendvicara fast food kujna

OK BURGER има потреба од персонал со и без работно искуство. ОДЛИЧНА...


23.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 мај 08:02Pomosnik

Dm plast kompanija za proizvodstvo na PVC i ALU stolarija vo nas. Pin...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 мај 20:01Вработувам козметичар

Потреба од персонал ! Студиото за убавина LORENS, во Кисела вода (к...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 мај 16:18Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na luksuzni apartmani!


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

30 апр 12:06Prodavacka za vo pekara

Se bara prodavacka za vo pekara so i bez iskustvo


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 апр 11:26Градинарски центар Фоја вработува

Градинарскиот центар Фоја,заради зголемен обем на работа вработува ...


25.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 апр 12:28Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам