Гостивар
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DRON MAVIC MINI COMBO

DRON MAVIC MINI COMBO SO 3 BATERII I POLNAC ZA 3 BAT USTE POD GARAN...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Дрон камери

01 мар 09:20Snimanje i fotografiranje so dron

Ви нудиме услуга снимање со камера и со дрон во 4К резолуција, за бил...


3.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дрон камери

05 дек 17:29Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам