Битола
                           
709 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 јан 11:01Промовирано

Куќа

Се продава


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 11:09Промовирано

Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јан 14:04Промовирано

Se prodava kuka

***javete se na broj: 078502607*** Se prodava kuka vo Bitola, poz...


42.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
45.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:40SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 20:06Se prodava kuka

Se prodava kuka so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225-450(viber) ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:32ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:29SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:27Se prodava kuka ul.Dimitrije Tucovik Bitola

Се продава куќа на ул.Думитрије Туцовиќ Битола во близина на детската...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:38  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:14Prodavam kuka

Prodavam stara kuka vo strog centar


71.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
75.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:02Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:57Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:11Namestena opremena kukja 70m2 blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:17  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:44Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:12Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:34Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:16KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:05Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:04Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:37SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:56Се продава-издава фамилијарна куќа

Куќата се наоѓа во Битола. Под училиштето Коле Канински. Истата е на ...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:53Se prodava kukja Bukovski most br.26

za podetalni informacii tel. i Viber 075 840 548


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:20Се издава

Se iznajmuva kompletno namestena kuka. Inf.078236967 Nikolce


150 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:13KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:45Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:31LUKSUZNA VILLA ZA IZNAJMUVANJE NA DIPLOMATI

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA VILA SO 4 SPALNI I 3 KUPATILA ZA IZNAJMUVANJE N...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:25Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:59Се продава куќа во с. Лавци - Битола

Ќуќата е со поврзана струја, вода и канализација и има отворен поглед...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:50Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа и деловен простор во центарот на Битола, кај офицерск...


399.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:28SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:36SE PRODAVA KUKJA

SE PRODAVA KUKA SO 237 M2 MOZNA ZAMENA ZA STAN SO VASA DOPLATA STANBE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:22SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:22Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:27СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


65.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:43Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 06:41Kukja vo Bitola

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 17:49Se prodava kuka, mesto 334 m2

Se prodava kuka, vo selo Gradesnica (Bitolsko Mariovo) mesto 334 m2 (...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 17:34SE PRODAVA KUKA

Info na telefon 075346279 Info na telefon 075346279 Info na telefon 0...


19.490 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 16:24Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 14:32Kukja vo Krklino

Prodavam kukja vo s.Krklino Bitolsko struja voda od strezevo cena po ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 јан 13:01Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам