328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Bardovci Karposh

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 691 м2 на ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 20:28Промовирано

Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 17:08Промовирано

Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попов...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:49Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:23Плац во Бардовци

Се продава плац во Бардовци, градежно земјиште, зона A1 и А0(домување...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:25PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA PO IMOTEN LIST 5.760.KVAD...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:09zemja {suma} na VODNO 5500 m so imoten list

prodavam zemja suma na vodno 5500 kvadrati vo blizina na makedonsko s...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 04:52Baram investitor za markica vo Vlae

Baram investitor za gradba vo Vlae, Parcelata e so cist imoten list ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 23:15PRODAVAM GRADEZEN PLAC S.BARDOVCI

PRODAVAM DVA PlACA. PLACEVITE SE VO GRADEZEN REON SO MARKICA ZA GRAD...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 22:54PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI

PRODAVAM NIVA VO BARDOVCI DO POGON ZA MEBEL TEL. 075 558 822


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 20:41Plac vo Bardovci Karposh

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 691 м2 на ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 20:28bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 17:18LOZJE VO NEREZI

Prodavam lozje vo Nerezi koe se naoga na patot kon Gorno Nerezi pozad...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мар 15:35*******SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI

******* Se prodava plac na dobra lokacija vo Bardovci posle skol...


105 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 21:20Plac vo Bardovci Karpos

Prodavam plac od 600m2 , na mirna lokacija,gradezno,so cist imoten li...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 12:45Nerezi dolno Pogled na Skopje kaskada vlae

Na placot ne mu e potrebno potporni zidovi placot e so pogled na skop...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 11:42Plac vo Zlokukani 540m2

Плац во Злокуќани 540 м2 со имотен лист, градежно земјиште. 65eur m2....


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 17:28Prodavam plac vo nerezi

Prodavam plac vo nerezi 1600 kvadrata za povekje informacii javete se...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 17:08EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2

- odlicna lokacija - cist imoten list - izvod od DUP so markica za ...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мар 08:43Gradezna Parcela - Karpos

Се продава градежна парцела во населба средно Нерези, 50метри пред цр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 23:42PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85€ m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 16:18PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 85evra m²


85 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 16:18Plac vo Zdanec so markica za gradba

26273- ZDANEC-se prodava vo zdanec 1.000 m2 gol plac, so markca za gr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 15:43SE PRODAVA STARA KUKJA ZA GRADBA VO VLAE POZADI NEUROMEDIKA

ШИФРА - 1076 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава плац со стар...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 15:35PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO SO IDEEN PROEKT

PRODAVAM gradezno zemjiste vo INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO za izgradba ...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 15:05SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI KAJ CRKVATA

* ШИФРА 5669 Импулс агенција за недвижности продава атрактивен плац ...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 10:15ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Плацот е 1000 м2, се наоѓа во градежен реон со чист имотен лист на Ул...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мар 10:13Plac vo Vizbegovo 2821m.

Placot SE naoga pokraj prugata pozadi avtopazarot integra - One n...


49 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 13:41Kuceviste

Se prodava zemjiste vo KO Kuceviste so povrsina od 3400 m2 na 500 met...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 10:13Atraktivno mesto na Vodno zamena za stan

Atraktivno mesto na Vodno nad sredno ugostitelsko (nad mesto taka vik...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 09:24Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 15:00Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 10:24Plac vo Gorno Nerezi

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 09:19Se prodavaat shumi

Se prodavaat shumi nad s. Neproshteno na poveke lokacii so sevkupna ...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 19:17Се продава земјиште во Орман (вон град)

Се продава плац во Орман (вон град), заедно со изградена викендица 25...


30.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 13:00plac industriska zona vizbegovo

9500 m2 plac vo vizbegovo do asvalt do nego struja voda, placot se na...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 11:46Prodavam plac/niva vo Nerezi

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantele...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 10:52Plac vo trnodol

Prodavam plac vo trnodol so odlicen pogled na celo skopje


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 09:11Kupuvam plac

Kupuvam gradezen plac na reon Bardovci, Vlae, Hrom od 150-500m2 Da ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 20:41Prodavam plac vo Vizbegovo

Se prodava plac/niva od 4317 m2 vo Vizbegovo mesto vikano (GLAVICICA)...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 07:45se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 00:26Zajcev rid

Placot e vo gradezen reon so markica 200e m2 Do metoroloskata stani...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 12:05Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам