586 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Купувам iPhone X/Xs

Купувам iPhone X / Xs 📱 Понудете ги вашите мобилни телефони на Vi...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:37  НОВ ОГЛАС

MOBILNI SAMSUNG S9+ i HONOR 8X=SUPER EXTRA CENA

Se prodavaat super socuvani MOBILNI : - - - - - - - - - -...


4.100 МКД
или предлог цена
Денес 15:56OTKUPUVAM TELEFONI

OTKUPUVAM telefoni polovni ispravni i neispravni


Денес 14:19Iphone 8 Plus 64Gb Gold

Iphone 8 Plus White 64 GB TrueTone❌ Touch ID✅ BatteryHealth 84%�...


149 €
или предлог цена
Денес 12:48Samsung A10

Se prodava Samsung A10 32 gb, ram 2 gb, crn so maska i zastitno stak...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Prodavam Samsung Galaxy A5

-Telefonot e nov kupen od A1 Kumanovo -Baterija e kako nova so vasa ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:37Samsung Galaxy a40

Se prodava samsung galaxy a40 telefonot e mnogu malku koristen odi so...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:52  НОВ ОГЛАС

Huawei P 30 Pro

Huawei P 30 Pro prv sopstvenik,kupen od Setek bez grepka na nego,niko...


16.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13Samsung C3520

Se prodava Samsung C3520


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:13Nokia 150

Se prodava Nokia 150


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11Alcatel

Se prodava Alcatel 2012G na preklop


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:10Se prodava iphone 12 mini

Kumanovo - Skopje Se prozava iphone 12 mini blue vo odlicna sostoj...


450 €
или предлог цена
Вчера 13:33Се продава iPhone 6

Пишете на вибер за договор Куманово, Скопје, Тетово не е проблем з...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33V8 Bluetooth headset - Bluetooth slusalka

Оргинални деловни слушалки со Bluetooth и намалување на шумот за Andr...


749 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Se prodava samsung a22 5g zemen od a1 1 mesec koristen

Se prodava samsung a22 5g zemen kd a1 kako nov socuvan eden mesec kor...


150 €
или предлог цена
Вчера 11:04Xiaomi Mi 10 5G - 8/256GB

Prodavam Xiaomi Mi 10 5G so 8gb RAM i 256gb interna memorija. Socuvan...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:31kako NOV Samsung S21 Plus 5G black 8/128Gb

Super socuvan kako NOV Samsung Galaxy S21 Plus 5G CRN 128Gb memorija...


520 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
550 €
09 авг 17:10samsung j3 so dve kartici socuvan ne grebnat

raboti na site kartici


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 16:07samsung tab 3 socuvan ne grebnat

ispraven se bez niedna mana


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 16:06samsung a7 so orginalen negov ekran

raboti na site kartici i e socuvan mnogu


6.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 16:05samsung s8 so skrsen ekran drugo ispravno se

telefonot e so skrsen ekran treba samo da si smenite ekran drugo se r...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 15:44samsung s10 so kutija ima linii na ekran ne e skrsen

ima nekoi linii na ekran stakloto ne mu e skrseno i ne e grebnat se g...


5.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 15:44samsung a50 padnat osteten ekran

telefonot e za delovi ekranot ima edna linija


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 15:43samsung a7 raboti na polnac ne pali na dugme

telefonot koga se stava na polnac pokazuva deka polni ne saka da pali...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 15:42Се продават телефони..!Shiten telefonat.!

Подавам 14 телефони исправни/неисправни без гаранција и проверка во к...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 авг 13:20Samsung A52s 5G

sacuvan


220 €
или предлог цена
09 авг 11:14Redmi Note 11

Nov Telefon kupen od Telekom


8.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.000 €
09 авг 09:16SAMSUNG S21 5G - 8/256 kao nov

Donesen od CH uste pod garancia so folii vo nego Ram 8gb Memory 2...


480 €
или предлог цена
09 авг 02:06HTC Desire 310

Dosta dobar i socuvan vo ispravna sostojba raboti bez nikakvi problem...


1.800 МКД
или предлог цена
08 авг 21:52Air pods apple slusalki top

Air pods apple slusalki top Odlicen zvuk


49 €
или предлог цена
08 авг 21:16Huawei P 30 Pro prv sopstvenik

Huawei P 30 Pro prv sopstvenik,kupen od Setek bez grepka na nego,niko...


16.300 МКД
или предлог цена
08 авг 18:38iPhone 8

Se prodava iphone 8 64gb neverlock nikagas ne e servisiran koristen g...


150 €
или предлог цена
07 авг 23:25Nov Apple watch 3 nov 42mm aliminum case

Apple watch 3 nov 42mm aliminum case batery health 97%


190 €
или предлог цена
07 авг 20:45Samsung a50 Dobro socuvan

....


110 €
или предлог цена
07 авг 19:38Lenovo Go2 Smart Alka Nova!

Se prodava Lenovo Go2 Fitness , Nov Nekoristen, se povrzuva so mobiln...


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 14:31Xioami Redmi note 9 pro

vo super sostojba malku koristen edna ipol godina


10.000 МКД
или предлог цена
07 авг 11:41СОЧУВАН ТЕЛЕФОН КАКО НОВ

Одлично сочуван телефон Купен нов, малку користен BLACKVIEW A8 ...


1 €
или предлог цена
06 авг 15:35nokia 204 socuvana ispraven se

raboti na site kartici


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

06 авг 10:46keramidi ima i novi ne koristeni okolu 400 komada

ima uste 180 do 200 keramidi keramidite se novi ne koristeni


3.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

06 авг 10:45samsung j3 2017 duos socuvan dobro

raboti na site kartici


4.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

06 авг 10:45Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам