871 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9 TDI 77 kw. 2009 g. EKOMOTIVE

SEAT LEON 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2009 god. ECOMOTIVE MODEL. VO PER...


5.400 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 08:22VW GOLF V 1.9 TDI. 77 kw.2006 g. GOAL

VW GOLF V 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2006 god. GOAL VERZIJA SO FULL OPR...


5.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 08:20  НОВ ОГЛАС

SCANIA R 450 2016 god

SCANIA R 450 2016 god Pominati km 720.000 Gumi 80% Kamionot e...


46.000 €
или предлог цена
Делчево

Камиони

Денес 08:01Schmitz VARIOS 2011

Schmitz 2011 godina. Smeneni diskovi i plocki komplet i jastuci....


10.500 €
или предлог цена
Делчево

Приколки

Денес 08:01BMW X6 4.0D 2011god

BMW X6 4.0D 2011 GOD Napraven komplet servis ulje motor, menjac. Zi...


24.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 08:00GOLF VI 1.6 TDI

Golf 6 tdi....1.6tdi 105 ks 2010 godina, Carinet,sredeni dokumenti ...


123 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Денес 06:48FIAT PUNTO 1.7TD DELOVI

Fiat Punto 1.7TD so klima,servo


1 €
или предлог цена
Денес 01:54Vw polo 1.9tdi na delovi

Prodavam delovi za vw polo 1.9tdi 110ks motor menjac perfektni.


1 €
или предлог цена
Денес 01:54Delovi za Mercedes w210

Delovi za mercedes e200 136ks benzin/plin so klima 1997god.


1 €
или предлог цена
Денес 01:54Audi a3 1.9tdi 105ks delovi

Audi a3 1.9tdi 105ks 2004god na delovi motor menjac perfektni.Za pove...


1 €
или предлог цена
Денес 01:54FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2007 god

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2007 god. So mnogu oprema i mnogu socuvan ...


3.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:00  НОВ ОГЛАС

Vlecna sluzba Satelit 070391305 24/7

Vrsime transport na sekov vid na zemjodleski masini i isto taka vozil...


1 €
или предлог цена
Делчево

Шлеп служба

Вчера 21:47Seat ibiza 1.4 tdi 2007 god

Se prodva seat ibiza 1.4 tdi 2007 59 kw plateno sve do reg na 189000...


2.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:47bandaz so guma 215/55/17

Peugeot-Citroen-Volvo


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:00VW Volkswagen Touran 1.9 TDI

СЕ ПРОДАВА VW Touran 1.9 TDI - 105кс Автомобилот е секогаш редо...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.700 €
Делчево

Автомобили

Вчера 19:17Seat toledo 1.9 tdi 66 kw 2000 god.

Dobro socuvano 1.9 tdi 66 kw 2000 god So.oprema


1.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 16:39POGREBALNO POGREBNO VOZILO MERCEDES 124

Pogrebalno vozilo mercedes 124 250td spremno za rabota 078 700 835


2.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

mercedes 124 pogrebalen / pogrebalno

mercedes 124 pogrebalno vozilo 078700835


2.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

VW GOLF VI 1.6 TDI

BROKER AUTO UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI Vozilo bez problemi Ka...


850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:51FIAT 500 ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.631.500 🇪🇺 €....26.500 Cena do registracija FIA...


26.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:51NISSAN LEAF ELEKTRICEN

🇲🇰 MKD...1.693.000 🇪🇺 €...27.500 Cena do registracija TEHNI...


27.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:51PEUGEOT 5008 1.6 HDI

🇪🇺 €uro...6️⃣9️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVER...


6.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:51BMW 320 2.0 D

🇪🇺 €uro...5️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVE...


5.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:51CITROËN C3 1.4 HDi D&G

🇪🇺 €uro...4️⃣3️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVER...


4.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:51FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM

🇪🇺 €uro...3️⃣8️⃣5️⃣0️⃣ REGISTRACIJA PLATENO DO 03.2024 TEHNIC...


3.850 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50FIAT BRAVO 1.4 BENZIN / PLIN

🇪🇺 €uro...4️⃣3️⃣5️⃣0️⃣ TEHNICKI PODATOCI ▶️ FIAT BRAVO ▶️ 1....


4.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50SEAT LEON 1.9 TDI

🇪🇺 €uro...4️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ SEAT LEON ▶️...


4.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50VW POLO 1.6 TDI

€uro...6️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ ℹ️ INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA...


6.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50VW GOLF VI 1.6 TDI HIGHLINE

🇪🇺 €uro...7️⃣7️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️...


7.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50VW GOLF VI 2.0 TDI

🇪🇺 €uro...7️⃣1️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50VW GOLF VI 1.6 TDI BLUEMOTION

€uro...7️⃣3️⃣5️⃣0️⃣ 📚 TEHNICKI PODATOCI ▶️ VW GOLF VI ▶️ 1....


7.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:50TOYOTA RAV 2.2 D4D

🇪🇺 €uro...8️⃣4️⃣5️⃣0️⃣ 🇲🇰 MKD...521.500,00 ℹ️ INFORMACIJA: ...


8.450 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 10:49APRILIA SCARABEO 300 S

Se prodava APRILIA SCARABEO 300S vo odlicna sostojba,2013 god.plateni...


2.350 €
или предлог цена
Вчера 10:39BANDAZI FELNI FELGI 18 ki so letni gumi

Bandazite se marka Voltec Barracuda 18 inci razmah na strafovi 5X112 ...


Вчера 07:57AL. Bandasi so M S GUMI ZA POLO

Konplet al. Bandasi so skoro noi gumi od POLO GUMI 175.65 / 15 TIGAR ...


170 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
180 €
02 јун 20:51DELOVI ZA PEUGEOT.CITROEN SO 1.4 hdi motor

Se stovi treba za PEUGEOT 206. 307.CITROEN C 3 i dr.vozila so toj m...


1 €
или предлог цена
02 јун 20:49BMW X1 XDRIVE 1.8 D 2011 GODINA👌

BMW X1 XDRIVE 1.8 D 105 KW ,143 KS,REDOVNO SERVISIRAN,NOVI GUMI,RAC...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 јун 20:42VW PASSAT 1.6 TDI 105ks 2011god

PASSAT 1.6 TDI 105 KS 77KW 2011 godina, 2 kluca,radio cd,navigacija ...


9.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 јун 20:42MERCEDES-BENZ S320 4 MATIC

Mercedes s320 4 matic Registriran,servisiran,top sostojba... Moze z...


10.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.750 €
Делчево

Автомобили

02 јун 20:42MERCEDES-BENZ 4MATIC BLUEEFFICIENT

MERCEDES-BENZ 4MATIC 2011 GODINA Avtomatik Avtopilot Navigacija ...


14.950 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

02 јун 20:42Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам