16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava klima

Se prodava klima inverter 8 meseci stara Ohrid Info na 075 546 957


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:07Сервис GATE поправка на електроника,тв,аудио,видео

Servis za elektronika GATE Вршиме поправка на аудио, тв,ел.апарати и...


По Договор
или предлог цена
16 мар 13:35Stabiliziran ispravuvac 12V/10A

Stabiliziran ispravuvac na napon 220/12 volti,10 amperi


2.200 МКД
или предлог цена
14 мар 06:49Digitalen Tester na Baterii

Едноставен, но ефикасен мал дигитален тестер на батерии , компактна г...


350 МКД
или предлог цена
28 фев 10:04Alarmen sistem so PIN

Алармен систем со сензор за движење и пин код кој служи за Активирање...


799 МКД
или предлог цена
18 фев 18:54Komplet 7 pinceti za precizna mehanika

Комплет 7 пинцети за прецизна механика. Совршени за работа со електро...


499 МКД
или предлог цена
14 фев 13:16Steker so 4 dodatni stekeri

Штекер со 4 додатни штекери. Посебен дизајн, стабилен и безбеден во ѕ...


150 МКД
или предлог цена
07 јан 12:44Aparatce za Sluh

Високо квалитетни апаратчиња за лица со оштетен слух. ☑ Врска за ...


599 МКД
или предлог цена
27 ное 14:13Digitalen polnac na Baterii

🪫 Дигиталниот полнач за батерии може да полни Ni-MH/Ni-CD батерија н...


499 МКД
или предлог цена
13 ное 19:05POLNAC REGULATOR PAMETNO Lipo, Liion,Nicd, NiFe, NiMn

Prodavam profesionalen nov elektronski regulator za polnenje baterii...


4.500 МКД
или предлог цена
01 мар 17:00Исправувач стабилизиран 220/12V 20А продавам

Продабам стабилизиран исправувач 220/12V 20А исправен нов не користе...


100 €
или предлог цена
11 јан 18:43Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

Дигитален термометар за мерење на надворешна и внатрешна температура ...


499 МКД
или предлог цена
11 дек 15:22digitalen multimer

Prodavam nov digitalen multimer


10 €
или предлог цена
11 апр 14:42Prekidaci

Prodavam 4 prekidaci


1 МКД
или предлог цена
08 фев 18:56HTC vive pro +1 scanner (120hz VR headset)

Нов "Virtual reality" headset , сепак одпакуван. Воопшто не е користе...


715 €
или предлог цена
04 сеп 19:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам