8488 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!!

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 фев 09:35Промовирано

NOVI AMORTIZERI DACO KYB SACHS BILSTEIN MONROE JAPKO

Nov brend na nasiot pazar Daco Made In Germany original so 2 godini g...


11 МКД
или предлог цена
28 јан 10:34Промовирано

GOLF 4 >ZADEN BRANIK<

>>> Golf 4 zaden branik <<<


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 16:58AUDI A6 3.0 TDI S-Line QUATTRO FACELIFT

КОМПЛЕТНО СЕРВИСНА<<< БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА<<< FUUL OPREMA <<<


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:57Chvrolet Cruze LT 2.0 150HP

Продавам Chvrolet Cruze LT 2.0 150HP Oд опрема поседува: ABS ESP...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Битола

Автомобили

Денес 16:57SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.150 €
Битола

Автомобили

Денес 16:52Clio 1.5 dci

Polica clio 1.5 2003


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:50Guma 215 -65-15 Continental zimska

Guma ne e lepena dupnata edno parce


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:47Letna Guma KELY hp 195 65 15 proiz.2019

Edna gima letna 195 65 15 kely hp Proizvedena 2019


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:47Menjac Fuller

Se prodava ispraven menjac fuller


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 16:46Gumi 315.60.22,5

Prodavam 4 pogonski i dve predni gumi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 16:46MAN VLEKAC

Se prodava man vlekac 1997 god duplak registriran so kuper sistem isp...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 16:46Prikolka dvoosovinka

Se prodava prikolka dvoosovinka na disk koegel poveke inf na tel


4 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 16:46Bandasi 4x108 15 ki

se prodavaat 4 bandasi 4x108 15 ki ne se krivi super sostojba 075...


1 €
или предлог цена
Денес 16:42Akumulator 66 ah nekoristen so garancija 3 godini

Akumulator Vesna slovenski 66ah pod garancija od 3 godini NE KORISTEN...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:35OTKUP HAVARISANI VOZILA

Ponudete viber so sliki i cena ili na brojot zvonete 071 313 290


По Договор
или предлог цена
Денес 16:31Audi A6 *1.9tdi 110ks* reg.20.10.2023(zel.karton)

Prodavam audi A6 so 1.9 tdi motor 110ks dokazano izdrzliv i ekonomice...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Битола

Автомобили

Денес 16:31GOLF 5 **(KOZEN ENTERIER)

Kozni sedista so tapaciri i naslon za raka cena 250eu


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Денес 16:31Audi A8 /4.0tdi ‼CELO ZA DELOVI ‼

Kolata e stranska odjavena se prodava cela za delovi ‼NE MOZI DA SE R...


3.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.850 €
Битола

Автомобили

Денес 16:30Klip Clip za Hyundai Tucson 2.0 CRDI

Se prodava klip za Hyundai Tucson 2.0 CRDI


Денес 16:14BMW 116i

BMW 116i facelift redizajn. Makedonska kola kupena od BMW salonot. ...


4.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Golf 6 1.6tdi DSG ful oprema

Se prodava ili zamenuva Golf 6 1.6TDI DSG menjac 105ks odlicen za poc...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Opel Corsa 1.2 so plin 2008

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa 1.2 benzin so plin atest 2008god z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Vw Golf 7 1.6tdi mozi zamena

Se prodava ili zamenuva Golf 7 1.6TDI 105ks odlicen za pocetnici ser...


2 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Opel Astra OPC 2.0Turbo 240ks

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC OPC mnogu redok model so 2.0 t...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56PEUGEOT RCZ 2.0 HDI

Se prodava ili zamenuva Peugeot RCZ 2.0 163hp 2011god edinstvena na p...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:56Fiat Punto 1.2 2001va reg 11/2023ta novi gumi DOBRA SOSTOJBA

Fiat Punto 1200 kubici benzin 44kw motor menuvach odlicni od prv sops...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:51Jeep Wrangler rubicon 3.8 cabrio

JEEP WRANGLER 3.8 V6 cabrio ✅- Godina 2007 ✅- 80 000 km ✅- Motor ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:50Hyosung sf50 Rally

Motorot e vo ne ispravna sostojba mu fali cdi ima dokumenti a za prev...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14

Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14 4*98 Ne e koristena


Денес 15:43MERCEDES SPRINTER 313CDI SLEP

MERCEDES SPRINTER 313CDI SLEP JASTUCI NA VOZDUH POZINKOVANA PLATFO...


12.999 €
или предлог цена
Денес 15:38VW SKODA 1.6 TDI MOTOR

VW 1.6TDI MOTOR MOTOROT E KOMPLETEN -TURBO KOMPLET -AGREGAT ZA KLI...


1 €
или предлог цена
Денес 15:382 gumi Matador 215/75R16C

2 polovni gumi Matador 215/75R16C vo top sostojba pravi zdravi Ilce...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:23Astra J , 110ks ,2012 -karavan

Se prodava Astra J od 2012 godina, redovno servisirana i odrzavana, s...


6 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:22Skoda felicia lx plin

Skoda ta e so fabricna boja mn. Ocuvana ima atestiran plinski ured no...


750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:17Golf 5 1.9 TDI 2005 god regg 12.2023

Informacii 071230331


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:01GOLF 6 PLUS 2.O TDI ODLICEN

VW GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KONJSKI SILI ODLICNO ZACUVAN ENTERIER NADV...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:47Peugeot 407

Mnogu socuvano, facelift model 2009 Od oprema poseduva: Servo Abs ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:38Seat Leon Ibiza Altea | Kluc Kluch Klucevi Клуч Клучеви

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Seat возила (јавете се и во...


2.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:27Peugeot Пежо | 107 108 206 207 208 307 308 407 Boxer Partner

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Peugeot возила (јавете се и...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:26Volkswagen Crafter kombe 2.5 TDI

Odlicno zacuvano kombe, 2.5 tdi.80kw 2007 godina.registrirano do 11....


7.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.400 €
Битола

Комбиња

Денес 14:22Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам