Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skii K2 149cm

Odlicni


4.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:06SKII ELAN

Prodavam Elan SLX Race slalomska takmicarska skija so dva sloja titan...


120 €
или предлог цена
20 сеп 07:33ranec VAUDE Hidalgo 42+8

ПРОДАВАМ САМО ЕДНАШ КОРИСТЕН РАНЕЦ ЗА ДОГИ ТРЕКИНГ ТУРИ -КАКО И ПЛАНИ...


7.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 07:53Skii

Dolzina 170 Belite se 30evra Crnite 20evra Povekje info 078843198


20 €
или предлог цена
05 мар 21:49Скии и ски чевли комплет Rossignol

Продавам малку користени ски чевли величина број 41-42 и скии 153 см...


130 €
или предлог цена
28 фев 17:46Prodavam SKii

Prodavam skii komplet so stapovi zacuvani.Dimenzii od 1.60 do 2.0 met...


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 11:06Ski Odelo

Se prodava skafander, mnogu zacuvan kako nov, velicina M - L


1.400 МКД
или предлог цена
26 јан 21:30Se prodavaat skii

Se prodavat skii, cevlite se 297 mm, odgovara at na 37 broj, vo ispra...


4.500 МКД
или предлог цена
26 јан 21:30Prodavam oprema za zimski sportovi

Prodavam skii head inteligence 160cm skii atomic sl race 149cm ko...


999.999 €
или предлог цена
26 јан 12:05Ski jakna

Se prodava ski jakna kako nova, velicina L.


2.000 МКД
или предлог цена
07 јан 19:08Snowbord

Snowboard Made in Austria


150 €
или предлог цена
01 јан 11:52Se prodavaat ili zamenuvaat ski konduri 34ka za 36ka

Kontakt 070 272 344 34ka konduri se zamenuvaat za 36ka ili se prodav...


3.000 МКД
или предлог цена
30 дек 13:14ROSSIGNOL Alias Sensor 70

Kondurite se kupeni novi od Sport-M i se koristeni dve sezoni. Kond...


5.500 МКД
или предлог цена
28 дек 07:07Cevli cizmi

Zacuvani cevli za skii 1500 den extra cena 38 samo


2.000 МКД
или предлог цена
19 дек 10:12skii cisto novi so vezomi atomic i salomon

cisto novi skii so vezovi atomic 140cm i 150cm 150€,salomon 178cm 250...


1 €
или предлог цена
09 дек 09:26SKI Volkl unlimited karving velicina `170

skiite se odlicni ,cena extra !


3.500 €
или предлог цена
07 дек 01:24Se prodava snowboard i oprema

Se prodavaat snowboard-i i oprema samo edna sezona koristeni kako nov...


По Договор
или предлог цена
28 окт 13:46Prodavam SKii

Prodavam polovni skii od 1.60 do 2.0 meri povekje modeli so stapovi.C...


1.500 МКД
или предлог цена
16 авг 22:01Skii / Скии

Се продаваат оригинал половни скии донесени од Австрија. Скиите се бе...


80 €
или предлог цена
14 мај 23:32Кацига за скијање

Се продава оригинал кацига за скијање, марка Alpina Праќам и по карго


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 23:32ПРОФИ СКИ ОПРЕМА

Се продаваат: 1. Скии ELAN wave flex 14, димензија 168 cm. за врвни...


400 €
или предлог цена
30 апр 23:27Ski Volant Pure Silver + XT12 platinium

Se prodavaat skii Volat Pure Silver Superior Limited Edition. Kupeni...


450 €
или предлог цена
19 мар 14:44Скии

Скии Елан 180 и 170 цм со везови и стапови


180 €
или предлог цена
15 сеп 20:15Odelo za skijanje SKROZ NOVO!!!

Prodavam odelo za skijanje SKROZ NOVO. Kupeno e od anglija no velicin...


7.000 МКД
или предлог цена
04 мај 21:23Skii HEAD - Ski konduri Fischer

-Skii Head 160cm.


90 €
или предлог цена
04 ное 20:00Snowboard i konduri Salomon

Komplet -Snowboard 115cm (60eur) -Konduri Salomon 36br. (30eur) -K...


60 €
или предлог цена
04 ное 19:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам