Подкатегорија:
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pijano Petrof

Продавам пијано Petrof во одлична состојба. Цена по договор


1.200 €
или предлог цена
Денес 13:23Pojacalo za gitara 15w

Skoro novo ....bez nikakvo zuenje ili drug zvuk...ima over drive


2.400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.700 МКД
Денес 12:35FUTROLA ZA AKUSTICNA GITARA

Futrola za akusticna gitara standard nova!


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:26PEDALO LOOPER ZA GITARA

Looper Harley benton za gitara 10 min recording novo!


3.900 МКД
или предлог цена
Денес 10:26prodavam nova torbica za klavijaruri od 76 dirki

nova torbica voopshto neupotrebuvana za 76 tipki7 ,cena samo 3500 d...


55 €
или предлог цена
Денес 09:40prodavam kufer za klavijaturi so 5 oktavi

malce koristen od stara zena sviri vo filharmonija vo Viena vo odlicn...


55 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
77 €
Денес 09:39POJACALO ZA ELEKTRICNA GITARA

Pojacalo za elektricna gitara Harley Benton HB-15 GXD Jambox 6 digita...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 06:46FUTROLA ZA ELEKTRICNA GITARA

FUTROLA ZA ELEKTRICNA GITARA NOVA!


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Денес 06:46Bure za klarinet

Drveno bure za klarinet so otvor za pikap. Marka Bufet. Dolzina 58 ...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53ELEKTRICNA GITARA IBANEZ

Ibanez RG927WZCZ seymour duncan magneti


1.350 €
или предлог цена
Вчера 14:59Aria Les Paul Matsoumoku Japan 1974

Aria Les Paul proizvedena 1974ta godina vo Japonija vo Matsoumoku fab...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
Вчера 09:06Sintisajzer casio sajzer

Odlicen za pocetnici


4.000 МКД
или предлог цена
04 фев 21:13Fernandes FGZ - 550 Japan

Fernandes FGZ - 550 Japan 🇯🇵 vo odlicna sostojba, gotoh stimeri, FR...


По Договор
или предлог цена
03 фев 21:03Elektricna gitara VISION Тelecaster

Продавам електрична гитара ВИСИОН со форма на Телекастер. Како шо мож...


6.500 МКД
или предлог цена
03 фев 08:02Gitari

Gitari, poveke modeli--akusticni, kiasicni, akusticni ozvuceni I se s...


03 фев 07:47ZIci za gitara_akusticna, klasicna, mandolina

ZIci za site vidovi gitari-akusticni, elektricni, klasicni, mandolini...


03 фев 07:46Akusticna ozvucena gitara

Vo perfektna sostojba vo sekoj pogled.


7.500 МКД
или предлог цена
03 фев 07:46Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


300 МКД
или предлог цена
01 фев 17:25tarabuki tarabuka tapan timpanki amati indijanki

Arapski tarabuki 2400den Alominski tarabuki 1200 den Tapani 1000 den...


20 МКД
или предлог цена
31 јан 20:00tarabuka tarabuki tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
31 јан 20:00Tarabuki tarabuka tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
31 јан 19:59tarabuka tarabuki tapani

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
31 јан 19:59Tarabuki tarabuka tapani plastiki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
31 јан 19:59ZICI ZA ELEKTRICNA I AKUSTICNA GITARA

ZICI ZA ELEKTRICNA I AKUSTICNA GITARA OD RAZLICNI DIMENZII OD GERMANS...


450 МКД
или предлог цена
31 јан 15:25IZRABOTUVAM PEDALI,FOOTSWITCH KONTROLI,NAPOJUVANJA ZA GITARA

Vrsam izrabotka na effect pedali i footswitch kontroli za elektricni ...


По Договор
или предлог цена
31 јан 15:25POPRAVKA NA MUZICKI INSTRUMENTI (gitara,bass i sl)

Vrsam popravka na najrazlicni vidovi na gitari (akusticna, elekricna,...


По Договор
или предлог цена
31 јан 15:25Squier Affinity Stratocaster-Black

Малку свирен, како нов Squier Affinity Stratocaster, купен од Мими Му...


250 €
или предлог цена
30 јан 22:09Morris W - 20 made in Japan 1978

Gitarata e kako nova, cuvana vo kufer koj doaga zaedno so gitarata. P...


По Договор
или предлог цена
30 јан 09:09Aria pro II Magna Series Japan

Aria Pro II Magna Japan MA - 55 model za Japonski pazar so Takeuchi T...


По Договор
или предлог цена
30 јан 09:09IBANEZ s320

Гитарата е во фабричка состојба можи да се проба и има место за догов...


22.000 МКД
или предлог цена
28 јан 20:18Tapan Tapani Tarabuka

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Tarabuki po 1200 den..Arapski Tarabu...


33 €
или предлог цена
28 јан 17:44ULXD4 KSM8 SHURE

Mikrofonot e mnogu malku koristen i dobro zacuvan Orginal i seuste l...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
27 јан 19:37IBANEZ LS-300 Japan

Gitarata e vo odlicna sostojba.Drži štim i štima na sekoe pole.Šipkat...


20.000 МКД
или предлог цена
26 јан 22:48Tarabuki tarabuka timpanki amati indijanki plastiki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
25 јан 17:13Tarabuka tarabuki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


20 €
или предлог цена
25 јан 17:13Tarabuki tapani timpanki

*****SPECIJALNA TOP PONUDA***** Aluminski Tarabuki po 1200 den..Arap...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 14:47ПРОДАВАМ ОЗВУЧЕНА ГИТАРА STAGG

ГИТАРАТА Е ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА, НОВИ ЖИЦИ, МОДЕЛОТ Е РЕПЛИКА НА OVATION


21 јан 07:41Kaisi za gitara 300den.

300


300 МКД
или предлог цена
20 јан 10:11Klucevi Za gitara

Klucevi Za akusticna, klasicna I elektricna gitara of 600 do 1200 den...


600 МКД
или предлог цена
20 јан 08:20mikser Cajavec eftino

prodavam razglas Cajavec 200w so 6+1 kanali so efekt eho razglasot e ...


19 јан 17:10Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам