Неготино
                           
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 01:50Се продава куќа во Тремник

Се продава куќа на два спрата 75м2 и дворна површина од 555м2 (вкупно...


30.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 00:41Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 дек 18:32Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

07 дек 13:05Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


36.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
38.000 €
Неготино

Куќи / Вили

06 дек 13:04Zamena stan za kuka karabina ili ponova gradba

Stanot se naoga na ulica Petar Demirski (Saat kula)


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

06 дек 11:30Se prodava sprat od kuka

Se prodava ili menuva sprat od kuka(prizemje ,idealna polovina) so dv...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Неготино

Куќи / Вили

05 дек 22:20Објект 550 м2

Се продава објект од 550 м2 заедно со урбанизиран градежен плац од 52...


1 €
или предлог цена
05 дек 09:42Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

05 дек 09:42Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
05 дек 08:54SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

05 дек 08:36Lozje 5dekari

Se prodava lozje smederevka so povrsina od 5dekari mestoto vikano k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 дек 01:40Lozje 11 dekari

Se prodava lozje vo negotino so povrsina od 11dekari mesto vikano gla...


10 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 дек 01:40/SE PRODAVA Stan Saat Kula Negotino

Станот е со површина од 77 метри квадратни од кои 68 м2 станбен дел и...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

01 дек 17:31Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

30 ное 13:36Investitor za kukja vo centarot na Negotino

Se bara investitor za stara kukja vo centarot na Negotino ili se menu...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

29 ное 19:49Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 ное 21:35Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 ное 21:10Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 ное 21:10SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


24.900 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

27 ное 11:21Se iznajmuva stan

Poseduva Klima Solar Kompletno opremen tel za info 071 508 7...


1 €
или предлог цена
Неготино

Станови

26 ное 20:40Se prodava Lojze Merlot 2150 m2

Se prodava Lozje Merlot 2150 m2 pod sistem za navodnuvanje,na kuriisk...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 ное 13:32niva dobra lokacija vednas do pat

Niva (plac) na dobra lokacija do samiot asvalten pat (pepeliste Stip ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 ное 15:44120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA


600 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

21 ное 08:33Prodavam biznis - niva, ovoshtarnik od 40 hektari

Prodavam razraboten biznis - zemjodelsko obrabotlivo zemjishte - niva...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 ное 22:00Se Izdava Stan pod Kirija

Se izdava stan pod kirija vo zgradite (vtora Negotinka ) na ul.M.Tito...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

19 ное 09:57Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
14 ное 09:47Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

14 ное 09:47Се продава нива во близина на надвозњакот за Прждево

Telfeon:076 220 269 Telefon 2:078 660 700


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 ное 17:35Centar prizemje od kuka 65m2+podrum+dvor 200m2+garaza

Се продава дел од куќа приземје во непосредна близина на строгиот цен...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

12 ное 15:15Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 ное 12:22Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 ное 12:22Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 ное 17:37Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 ное 16:54Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 ное 16:54Se prodava lozje Smederevka

Se prodava lozje smederevka od oktomvri vo mesnosta vikana Goligaz , ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 ное 18:32Se prodava stan vo centar 76m2 (+16m2 balkon)

Se prodava stan vo strog centar vo Negotino sproti semaforite vo ...


45.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

03 ное 11:50Se prodava !!! Dabovo drvo za ogrev.

Dabovo drvo za ogrev.


100 €
или предлог цена
Неготино

Останато

01 ное 21:34Dukan vo stokovnata

Se prodava dukan vo stokovnata kuka vo negotino 19 m2 po imoten list ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

31 окт 07:24plac na Kurisk pat od 1200 m2

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

31 окт 07:24Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам