Неготино
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 23:39Lozje 5dekari

Se prodava lozje smederevka so povrsina od 5dekari mestoto vikano k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 ное 11:07Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 ное 21:35Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 ное 21:10Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 ное 21:10Se prodava Lojze Merlot 2150 m2

Se prodava Lozje Merlot 2150 m2 pod sistem za navodnuvanje,na kuriisk...


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 ное 13:32Lozje 11 dekari

Se prodava lozje vo negotino so povrsina od 11dekari mesto vikano gla...


10 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 ное 23:33niva dobra lokacija vednas do pat

Niva (plac) na dobra lokacija do samiot asvalten pat (pepeliste Stip ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 ное 15:44Prodavam biznis - niva, ovoshtarnik od 40 hektari

Prodavam razraboten biznis - zemjodelsko obrabotlivo zemjishte - niva...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 ное 22:00Се продава нива во близина на надвозњакот за Прждево

Telfeon:076 220 269 Telefon 2:078 660 700


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 ное 17:35Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 ное 12:22Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 ное 12:22Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 ное 17:37Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 ное 16:54Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 ное 16:54Se prodava lozje Smederevka

Se prodava lozje smederevka od oktomvri vo mesnosta vikana Goligaz , ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 ное 18:32Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 ное 20:36plac na Kurisk pat od 1200 m2

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

31 окт 07:24Се продава градежно земјиште

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

20 окт 13:40Индустриска зона Неготино

Се продава градежно земјиште со дозвола за градба, готов проект за об...


40 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 окт 18:06Лозје

Се продава лозје сорта каберне 4.2дек.и нива 1дек, Локација куријски...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 окт 19:38Круши Санта Марија

Se prodavaat krushi od sortata santa maria 250 drva. Parcelata e na f...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

16 сеп 21:00Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 сеп 15:11Се продаваат градежни плацеви

Се продаваат 3 градежни плацеви во месноста "Стар Расадник" во близин...


25 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 авг 12:11градежно земјиште со маркица за бензинска пумпа

се продава плац - градежно земјиште со маркица за бензинска пумпа во ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 јул 12:40Se prodava plac na odlicna lokacija-2100m2

Se prodava plac so povrsina od 2115m2 vo industriska zona Negotino, n...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 јул 13:52Kupuvam plac Negotino 500m²

Kupuvam plac do 500m² Kontakt/viber: 00491716180844/ Bobi


20 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 мај 10:18Плац за Индустриски објекти

Се продава плац за индустриски објекти во Неготино, во близина на вин...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 мај 13:00Се продава лозје + нива

Се продава лозје + нива во Неготино итно !!! Местото се простира н...


19.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 19:37PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 фев 17:03Се продава нива

Се продава нива погодна за изградба. Број на парцела 2360/2 и 2359 на...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 фев 23:59PLAC 5500M2 DO HORVAT (FABRIKATA ZA PECKI)

Se prodava mesto vo Negotino na oblasta vikana Bel kamen do fabrikata...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 јан 13:44LOZJE NIVA

Se prodava lozje kratosija/smederevka vo atarot na selo Krivolak Cen...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

29 дек 11:13Lozje 10 dekari vranec

Vranec


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 дек 13:00Нива во Криволак

Се продава нива во Криволак од десната страна зад Железничка станица ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 окт 15:33Plac vo Negotino nad Pamela oil 4400m2

Se prodava plac vo Negotino nad benziska Pamela od 4400m2 so imoten l...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 окт 13:06plac pokraj avtopat Negotino Gevgelija 7000m2

Se prodava zemjiste na avtopat Negotino Gevgelija od 7000m2 so imoten...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

04 окт 13:06SE PRODAVAT 3 NIVI VO SELO PEPELISTE

parcela br:1607,niva,Kriva,,Pepeliste kl.5.4285m kvadratni;444,,,Stud...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:29Prodavam lozje Smederevka 5 dekara vo Crno pole

Prodavam lozje Smederevka 5 dekari vo Crno pole. Lozjeto e na pat I p...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 авг 21:07Prodavam lozje 3,5 dekari Smederevka vo Crno Pole

Prodavam lozje 3,5 dekari Smederevka vo Crno pole pod voda na pat....


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 авг 21:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам