57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektromotor so reduktor

Se prodava elektro motor so reduktor. Kompletno zdrav. 078873173


11.111 МКД
или предлог цена
03 авг 06:26МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ИЗРАБОТКА НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ЗАЕДНО СО БАНЗИК З...


1.600 €
или предлог цена
31 јул 19:06Masina za nizenje tutun

Se prodava socuvana masina za nizenje na tutun zaedni so kaseti Tel....


5.500 МКД
или предлог цена
29 јул 21:47Дабови буриња за вино и ракија

Квалитетни буриња за вино и ракија изработени од посебно одбран малеш...


1 €
или предлог цена
29 јул 15:41Кошови - Боксови за јаболка

Изработуваме кошови за јаболка 100х120х80, или по ваши потреби.


1 €
или предлог цена
08 јул 20:49Дрвен отпад, огревно дрво

Дрвен отпад од бор и бука во различна димензија и форма. - Дрвенио...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јун 13:00MASINA ZA IZRABOTKA NA TOALETNA HARTIJA

MOTALICA ZA TOALETNA HARTIJA I BANZIK ZA SECENJE NA TOALETNATA HARTIJ...


1.600 €
или предлог цена
06 јун 12:40Mašina za melenje meso

masinata e so nov trofazen motor so nea sleduvaat 6 rešetki i 5 naost...


450 €
или предлог цена
17 мај 09:11Сандаци за пцели

Вршиме изработка на сандаци за пцели ДБ и ЛР.


По Договор
или предлог цена
05 апр 19:09Молзачка за Крави Швајцарска

Исправна, во функција 25 литарски росвајтен Ѓум, и сите пропратни ел...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:57Homag Cnc

Se prodava cnc Homag vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
20 фев 08:11Polovni prozori

Prodavam polovni prozori. PODETALNO NA SLIKA BR.1


По Договор
или предлог цена
25 јан 13:00Banseci Masini za pilana

Se prodavaat 2 banseci vo odlicna sostojba. Cena po dogovor. Kontac...


1 €
или предлог цена
16 јан 13:41Se prodava Ambar

Se prodavaat tri ambari olicno socuvani.Dva se pogolemi i sobirraat p...


20.000 МКД
или предлог цена
13 јан 15:56Krone 165 -Kosacka

Kosackata e vo dobra sostojba pogodna i za nermani povrasini


500 €
или предлог цена
13 јан 15:56Cisterna 3 tona

Se prodava cisterna 3 tonska so mali ostetuvajna


900 €
или предлог цена
13 јан 15:56Polovni prozori

Поволно продавам половни, метални прозори, застаклени и заштитени с...


По Договор
или предлог цена
10 јан 12:20Бел бор граѓа

Се продава граѓа од бел бор,прва класа,цена по договор.Контак.тел.077...


1 €
или предлог цена
01 јан 14:27DIHT И ФРЕЗА 50 cm

DIHT И ФРЕЗА 50 cm, поволно, 075/304-631


1.300 €
или предлог цена
09 дек 21:30Se prodava bukov materijal

Materijal buka


111 €
или предлог цена
06 дек 15:37Se prodava bukov materijal

Se prodava materijal


1.111 €
или предлог цена
05 дек 22:14Proizvodstvo na drveni paleti

Proizvodstvo na site vidovi drveni paleti po vasi dimenzii i kvalitet...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:40Вентилатор за увлечување и извлекување на воздух

Се продаваат 2 вентилатори за увлечување и извлекување на воздух марк...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јул 18:13Karcher hd 1000 se

Prodavam masina za perenje Karcher hd 1000 se 180 bari


500 €
или предлог цена
06 јул 22:23orodavam, menuvam banzik

prodavam, menuvam , banzik,, pogoden za bicenje na paleti


По Договор
или предлог цена
17 јун 21:36Gazista od masivno drvo, masivni ploci ,elementi za mebel

Bc - Transkom Panel doo s.Ratevo, Berovo vrsi proizvodstvo na gazisht...


12 €
или предлог цена
05 јун 13:00materjal i elementi za sandaci za pceli

materja- bel bor za sandaci za pceli i izrabotka na elementi po dimen...


По Договор
или предлог цена
22 апр 14:16masivni masi

masivni masi od bukovo drvo 80 x80 cm


По Договор
или предлог цена
21 апр 14:27Lulaski za deca / Лулашки за деца

Детски лулашки, продажба на големо!! 072 269 886 Димитар


1 МКД
или предлог цена
19 апр 19:55Paleti - Палети

ДООЕЛ „ГРАФОПРОМЕТ“ - Берово се занимава со режење на дрво и елементи...


1 МКД
или предлог цена
19 ное 08:33Prodavam preubava gragja drvo bel bor

Prodavam 35 kubika bichena suva gradja od bel bor. Daskite se preubav...


1 €
или предлог цена
11 ное 18:22prodavam kombinirka

se prodava kombinirka (diht,cirkular, busalica, ), sirina 60 cm, ili ...


1.000 €
или предлог цена
27 окт 20:36Se prodavaat 3 ambari za zito

Se prodavaat 3 ambari, 2golemi sobiraat po 1,5toni zito, 1pomal sobir...


21.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 00:36Masina za secejne na suvomesnati proizvodi

Masina za secejne na suvomesnati proizvodi...


4.900 МКД
или предлог цена
20 сеп 00:36Motorna pila Dolmar CA

Prodavam motorna pila Dolmar CA mnogu socuvana vo top forma barajt...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 08:59Motorna pila Stihl D41AV

motorna pila Stihl D41AV vo top forma barajte me na ovoj broj 0...


По Договор
или предлог цена
07 сеп 08:59Даски

Голема залиха на даски од Бел и Црн Бор со слободна ширина и призма. ...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 13:00Талпи Прва Класа

Голема залиха на високо квалитетни талпи од Бел и Црн Бор во слободна...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 13:00Греди

Голема залиха на високо квалитетни Греди од Бел и Црн Бор. Каракт...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 13:00Boksovi - Боксови за јаболка

Изработуваме боксови за јаболка со стандард големина 100х120х80 или п...


1 €
или предлог цена
10 јун 09:12Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам