Битола
                           
2934 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јун 11:23Промовирано

POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna ...


По Договор
или предлог цена
30 јун 12:52Промовирано

ПРОДАВАМ СТАН

СТАНОТ Е ПРОСТОРЕН СО УБАВ РАСПОРЕД. ФУНКЦИЈАЛЕН ТЕЛ ЗА КОНТАК 0...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 16:26Промовирано

Apartment for rent - apartman stan za iznajmuvanje shirok so

Na 50metri od shirok sokak Se iznajmuva nov ureden stan na mirna lok...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:25Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:33Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:21Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
30.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:05Kukja vo Krklino

Prodavam kukja vo s.Krklino Bitolsko struja voda od strezevo cena po ...


3.333 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:47BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


125 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

Денес 14:50PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:45Парцели за градба

Продавам парцели за градба со маркици во основа од 15x10 m, развиена ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:37plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 14:19СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН 50 М2

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН НАД НОВА БИТОЛА СО ПОВРШИНА 50 М2. СТ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:34Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:26PRODAVAM DUKAN VO KLANICA NOV!!!

PRODAVAM RENOVIRAN DUKAN VO NASELBA KLANICA br.12 SO RESETKI NA IZLOG...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:23Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
Денес 13:12Stan 58 m2

Se prodava stan namesten,58 m2,nasproti Vero Djambo vo Bitola,mozna e...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:01Se prodavaat extra ducani

Se prodavaat ducani so pogolema kvadratura. Na extra Lokacija! Cena...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Ocuvan stan vo oblasta

Se prodava ocuvan stan vo oblasta 3 kat Dnevna , trpezarija, kujna...


46.400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Se izdava prazen stan

Stanot se naogja na ul Sever Jug (centralno gradsko podrachje). Sta...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:52Се продава поволно

Се продава поволно


8 €
или предлог цена
Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Се продава поволно

Се продава поволно


6 €
или предлог цена
Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKA ODLICNA ZA ZIVEENJE.

-KUKJATA E VO ,,BITOLA..DVA KATA **po 75m2. POTKROVJE-DVE GARAZI -PR...


80.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
82.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:35Се продава куќа во село Раштани

Се продава куќа во село Раштани поволни. Куќата е изградена од камен...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:32  НОВ ОГЛАС

KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:28IZDAVAM GARAZA VO CENTAR NA BITOLA

Izdavam zidana garaza pomegu Ivan Milutinovic i Prilepska vo blizina...


1 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 12:12Se prodava kukja kaj skopska pivara

Kukjata ima dva sprata so vizbi i moznost za podkrovje so vkupna povr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:51Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) SLOBODEN OD 20-Avgust-2022 ////////////...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:51Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:28Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 11:28SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 11:18DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
Денес 11:01СЕ ИЗНАЈМУВА СПРАТ ОД КУЌА-КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН

СЛОБОДЕН ОД 25-ти 01. 2022г. Се изнајмува комплетно опремен спрат ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:59Pogolem plac na zemjishte

Se prodava pogolem plac na zemjodelsko zemjishte od treta klasa vo bl...


150 МКД
или предлог цена
Денес 10:59Se prodava plac so objekt vo Bitola

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 10:38Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:38Se izdava Kompletno opremen stan

Se PRODAVA ili IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto V...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:24Се продава куќа во населба Баир, цена по договор.

Се продава мала куќа, мн евтино. Информации на : 076 77 76 46 ( Wha...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:05SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so in ventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 09:44STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KAJ KEOPS

Samo za seriozni kupuvaci , za gledanje samo so najava pred 1 den i p...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:43Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам