662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:46  НОВ ОГЛАС

Mesto vo s.Trnovo !!! ( Centar )

Se prodava mesto vo s.Trnovo Na extra polozba strog centar na seloto...


22 €
или предлог цена
Денес 10:33Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
Денес 10:14Niva na patot za dihovo nad Grand Premier

Se prodava itno parcela nad znakot Bitola nad Grand Premier,do patot....


1 €
или предлог цена
Денес 10:14Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


60 МКД
или предлог цена
Денес 10:00Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50Plac dovledzik-nad premier

Се продава урбанизиран плац во индустриска зона Довлеџик. Плацот се н...


По Договор
или предлог цена
Денес 05:36Plac vo pedagoshka

Se prodava plac od 404 kvadrati vo blizina na kruzniot tok kaj filgja...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:37Се продава земјиште, за земјоделска обработка или градба.

Се продава земјиште, во близина на Електротрафостаницата измеѓу Г.Ори...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:52Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


42.000 €
или предлог цена
Вчера 19:31ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


4 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
99 €
Вчера 18:30Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
Вчера 16:12plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 13:19SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:04СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


60 €
или предлог цена
Вчера 13:04SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Вчера 11:43Prodavam 4 parceli vo Trnovo Bitola

Se prodavaat 4 parceli na razlicni pozicii vo s. Trnovo Bitola, dve n...


9 €
или предлог цена
Вчера 11:43Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

Se prodava plac 397 metri kvadratni so markica za gradba 10x10 i visi...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 10:59Парцели за градба

Продавам парцели за градба со маркици во основа од 15x10 m, развиена ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:32Se prodava gradezno zemjiste na industriski pat

se prodava gradezno zemjiste 950 kvadrati na industriski pat so srede...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 08:42Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
25 јун 19:54PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistral...


По Договор
или предлог цена
25 јун 18:27Se prodava plac- s. Bistrica- Bitola

Placot e kaj manastirot pred selo Bistrica i ima asfalten pat, struja...


7 €
или предлог цена
25 јун 15:35Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
25 јун 15:04СЕ ПРОДАВА НИВА ПАРЦЕЛА РАШТАНСКО

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5700м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


4 €
или предлог цена
25 јун 14:49СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 мето ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 метото се вика ЧАИР и други повеке п...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
99 €
25 јун 14:48ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


1 €
или предлог цена
25 јун 14:48se prodava mesto od 550 m2

Mestoto se naogja izmegju s.Rastani I s.Krklino idealno za vikendica ...


1 €
или предлог цена
25 јун 14:07Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
25 јун 14:07Mesto vo Bratindol - Место во Братиндол EVTINOO!!

Mestoto e pogodno za vikendica, plac i drugi nameni. Se naogja do g...


По Договор
или предлог цена
25 јун 13:56***ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА/PARCELA***

Се продава градежна парцела од 10000 м2 зад пилана Молика (наспорти ф...


По Договор
или предлог цена
25 јун 13:39Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10.000 €
или предлог цена
25 јун 13:27Naj atraktiveno NIZE POLE

Se prodava mesto 3000 m2 Se deli samo po 1000m2 najmalce Na naj uba...


37 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
111.000 €
25 јун 09:49Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
24 јун 19:00Se izdava plac na magistralniot pat BT-PP, nakarsi LOZAR

Се издава атрактивен плац од 540 м2 на главниот магистрален пат Бито...


150 €
или предлог цена
24 јун 09:57Logovardi 5000 m2

Se prodava niva 5000 m2 izleguva na dva pata Tel za informacii.075 ...


1 €
или предлог цена
23 јун 22:51Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
23 јун 21:47Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
23 јун 21:47Plac na vlezot na Dihovo

Se prodava plac na vlezot na s.Dihovo pokraj patot ima voda i struja ...


1 €
или предлог цена
23 јун 21:10MESTO NA INDUSTRISKI PAT 1850m2

se prodava mesto na industriski pat nasproti JAVOR DISTRIBUTIVEN 1850...


1 €
или предлог цена
23 јун 20:09Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам