Чучер Сандево
Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI! SE STO VI TREBA

Gradezni raboti zidovi potporni kanalizacija dovod podrumi iskop na j...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

09 авг 12:38Izvedba na grd.raboti iskop planiranje dvorovi kanali i dr.

Izvedba na site vidovi gradezni raboti zidanje betoniranje bekaton pl...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

09 авг 12:38krsenje rusenje rabota so hilta

krsenje na betonski sidovi skali trotoari otvori na vrati prozori vad...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

29 јул 22:37IZRABOTKA NA PVC STOLARIJA

Povolno nudime izrabotka na pvc i aluminiuski vrati i prozori, rolet...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

17 јул 08:30rusenje so hilta

rusenje so hilta na betonski ploci ,trotoari ,sidovi od blokovi otvo...


1 МКД
или предлог цена
23 јун 14:27Монтажа и демонтажа на секаков вид стакло

Монтирам и демонтирам стакло, цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

13 јун 12:53Demontaza/montaza na staklo

Vrsam demontaza i montaza na sekakov vid na staklo, cena po dogovor. ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

15 јул 14:51Prodavam keramidi

Prodavam 700 - 800 keramidi 4 den od keramida


4 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 сеп 11:09redenje montaza na bekaton

redenje na sekakov bekaton


1 МКД
или предлог цена
05 јун 21:28Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам