Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SHARP POJACALO

Sharp pojacalo i ekvilajzer Philips Za poveke info javete se: 07830...


Вчера 12:31



  НОВ ОГЛАС

Masina za nizok cad

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.


Вчера 09:07



Вуфер Hertz za vo kola

Буфер Hertz за во кола Буферот купен е нов 260 евра користен само 3...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:50



TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 30kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јан 10:31



ELEKTROLITSKI KONDENZATORI ZA POJACALO

Elektrolitski kondenzatori 8 parcina po 10000uf/80/92v.komplet isprav...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јан 04:50



TOROIDEN TRANSFORMATOR ZA POJACALO 1500VA

Toroiden transformator za pojacalo so snaga od 1500VA vlez 220v sekun...


28 јан 04:50



EI POJACALO WS 350

Pojacaloto e kompletno ispravno,ima prekrasen ton.Zameneti se potenci...


28 јан 04:49



Stampana plocka za pojacalo od 1000W

Stampana plocka za pojacalo od 1000W.So nea sleduva i elektricna sema...


28 јан 04:49



servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 04:49



MIKROFONI ZA HARMONIKA

So dve glavi BETA58


100 €
или предлог цена
24 јан 17:36



SHURE PGX4 BETA 58A

Mikrofonot e nov moze da se vidi i proba na live mesto.Inf. na tel: 0...


1 €
или предлог цена
23 јан 12:22



Rode pro Mikrofon

Zacuvan vo odlicna forma kontakt na viber 075723232


120 €
или предлог цена
17 јан 15:06



SHURE AD 4D BAZA SO DVA MIKROFONI

SHURE AD 4D baza so dva mikrofoni. Inf. na tel:076/691-142


1 €
или предлог цена
16 јан 09:07



Shure SH55 Series II Dynamisches Gesangs-Mikrofon ”Elvismic”

Mikrfonot e kako nov. Inf. na tel:076/691-142.


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
03 јан 12:23



STALAK ZA MIKROFON

Stalak za mikrofon potpolno nov pakovan bez držač cena 20€. + držači ...


20 €
или предлог цена
20 дек 09:11



Dalečinsko za instrument

Dalečinsko za instrument Harley Benton kupeno od Thomann... novo 130€


130 €
или предлог цена
15 дек 22:43



Stalka za klavijatura

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
15 дек 22:43



Behringer B-2 Pro

Кондензаторски микрофон Behringer B-2 PRO во добра состојба ретко кор...


5.000 МКД
или предлог цена
20 окт 12:24



Dynacord mikseta

Se prodava mikseta Dynacord-3ka mala 2000w 10 kanalna Poveke info na...


2.000 €
или предлог цена
08 окт 15:13



HSR

Pojacalo so radio HSR ei НИШ


01 авг 07:17



Se prodava

Profesionalna americka mikseta sound tech 2 x 500 vati


500 €
или предлог цена
28 јул 11:07



Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59



Продавам гитарско појачало марка ЧАЈАВЕЦ ГА-50

Продавам гитарско појачало марка ЧАЈАВЕЦ ГА-50 комбо, 50W so вграден ...


01 фев 11:26



STEREO VU METAR

Stereo VU metar.kompletno ispraven.


29 дек 19:27



Stalaci za Zvucnici i Mikrofoni

1. Stalak so Makara - 2.800 2. Stalak (Standard) - 2.300 3. Mikrofons...


1.700 МКД
или предлог цена
29 дек 09:40



Pioneer VSX - 908RDS (Pojacalo)

Vo odlicna sostojba maksimalno zacuvano so ne go sleduva i originalen...


30 ное 10:13



Stalki za zvucnici (Lord Audio)

LORD AUDIO Сталки за Звучници Висина: 60cm Простор за звучник: 20cmX2...


4.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:44



Se prodava profesionalen vokalizer

Odlicno socuvan vokalizer Tc Helicon one touch. Vokalizerot e skoro n...


280 €
или предлог цена
22 ное 11:51



RCA, 6.35 Mono/Stereo Jack, Speakon, XLR

RCA (model 1) - 50den RCA (model 2) - 300den 6.35 (mono) - 150den 6.3...


130 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:02



Tasker XLR Mini Jack (male/female) Kanoni

- Tasker 3PIN XLR Mini Jack (male/female) - 4 PIN XLR Mini Jack (mal...


250 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:35



Horni RCF & Dynacord

Dynacord - 900 ден RCF (mala) - 800 ден RCF (golema) - 1200 ден LORD...


800 МКД
или предлог цена
29 авг 15:15



Behringer EuroLive s1800 S Subwoofer 700W

Se Prodava orginalni germanski bass binovi so snaga od 700W-par Ganc ...


300 €
или предлог цена
30 апр 04:15



NEUTRIK NP2X (MONO) Конектор

LORD AUDIO


300 МКД
или предлог цена
28 фев 20:40



ЕЛЕКТРОНСКИ ШТИМЕР

Како за почетници така и за професионалци... Поконкретно за што се р...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 19:28



Mikrofon AKGD310

Se prodava mikrofono imam ii drugii rab. Za poveke info na 076 804 414


5.000 МКД
или предлог цена
07 окт 11:38



Mrezi za Zvucnici i Platno

600x700 (Krugovi) - 1.100 ден 600x600 (Kocki) - 900 ден 523 X 744 (Ko...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:45



ZVUCNICI Biema 300w 15ki so SKRETNICA

Se prodavaat 2 zvucnici BIEMAPVB 300w sinus 8Ohms realna cista 300wat...


16.000 МКД
или предлог цена
30 јул 10:30



Vlezni Paneli (Влезни Панели)

Цените се наведени на сликите. LORD AUDIO PRILEP https://www.faceboo...


200 МКД
или предлог цена
26 јул 11:28



Visokokvaliteten Kabel Za Zvucnici 2 X 2.55mm

- Silikonska Obvivka - 2 X 2.55mm Цена: 1 метар = 80 денари https:/...


80 МКД
или предлог цена
26 јул 11:27



DYNACORD FORYM LINE

SE PRODAVAAT DYNACORD FORYMI FX12 800 E DYNACORD DUPLA 15 INC SUBWU...


1.950 €
или предлог цена
22 мај 23:27



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам