98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pekarska oprema

1 кomora za...


11 €
или предлог цена
Вчера 18:18El.vaga,vagi za traktori,kamioni вага,ваги 20т

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : МАХ...


5 €
или предлог цена
Вчера 18:02ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) 15/30kg verificirana (баждарена)

ВАГА Еlektronska 3/6/15/30kg;,nova,bazdarena, so 2 god. garancija -v...


3 €
или предлог цена
Вчера 18:02ELEKTRONSKA VAGA(ВАГА-ВАГИ)VAGI DO 500 KG.

Se prodava elektronska vaga do 500kg . So platforma 600x700mm, 700x80...


330 €
или предлог цена
Вчера 18:02ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА (VAGA) do 2000 kg (za paleti)

Prodavam viluskar so vaga so 4 merni kelii za merejne na paleti od 10...


2 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3 €
Вчера 18:01Se prodava vaga kamionska do 50t. 18x3m

Vaga do kamionska do 50t. So dimenzija na platforma 18x3 metra nova.V...


7 €
или предлог цена
Вчера 18:01VAGA(ВАГА) ЕЛЕКТРОНСКА КОЛСКА ДО 20 ТОНИ ,БАЖДАРЕНА ваги

ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ЗА СОЛО КАМИОНИ И СИТЕ ТРАКТОРИ -МЕРЕН ОПСЕГ : М...


4 €
или предлог цена
Вчера 18:01se prodava vaga za stoka

СЕ ПРОДАВА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА: -Сточна не заградена со платформа 1х2 м...


700 €
или предлог цена
Вчера 18:01Vaga,vagi,вага,ваги на вилушкар рачен

Prodavam viluskar PALETAR so vaga so 4 merni kelii za merejne na pale...


750 €
или предлог цена
Вчера 17:59ЕЛЕКТРОНСКА ВИСЕЧА-КРАНСКА 3Т,5Т,10Т -ВАГА,ВАГИ,VAGA,VAGI

СЕ ПРОДАВААТ КРАНСКИ ВИСЕЧКИ ВАГИ СО МЕРЕН ОПСЕГ: -1000kg(1t)-ПОДЕЛО...


250 €
или предлог цена
Вчера 17:59Akreditirana labaratorija za vagi,vaga(Вага,ваги)ВАГАР ГАПЕ

АКРЕДИТИРАНА ЛАБАРАТОРИЈА ЗА МАСА (ВАГИ ) КЛАСА II,III,IIII до 50 00...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:58СЕРВИС,ВЕРИФИКАЦИЈА(БАЖДАРЕЊЕ) НА СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ (VAGI)

Servis, bazdarejne i vagi- vaga PRODAVAME SEKAKOV TIP NA VAGA: NO...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:58Витрина за сладолед

Продавам витрина за сладолед со 9 касети


300 €
или предлог цена
03 авг 14:30Хидрофор

Продавам хидрофор со боца


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 14:26Продавам фискална каса "Северец

Продавам фискална каса "Северец


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
02 авг 16:03Ел.вага,ваги платформски до 2000кг.VAGI,VAGA,NOVI

ВАГИ elektronski so platforma 1,25x1,25m;1,5x1,5m;2x2mm. Merat do 200...


650 €
или предлог цена
02 авг 15:47Komora

Komora od inoks nova ne koristena za 4 pleha dlabina 80 sm i moznost ...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
31 јул 16:46Pecka

Pecka na struja so samot edna Furna za peciva edna za pici so ogromn...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
31 јул 16:46Вага

Се продава вага од 300кг и тегови. Вагата е исправна и сервисирана. ...


10.000 МКД
или предлог цена
31 јул 13:01СЕ ПРОДАВА ВАГА,VAGI,VAGA КАМИОНСКА ДО 50Т-СО ДИМЕНЗИЈА 14Х3

ПРОДАВАМ КАМИОНСКА ВАГА ЧЕЛИЧНО-БЕТОНСКА СО ДИМЕНЗИЈА 14Х3 И 18Х3 МЕ...


5 €
или предлог цена
23 јул 10:34* Boksovi Kafezi Kontenjeri za Hartija Plastika Otpad *

Izraborka na boksovi za separacija na otpad spored vasite potrebi


5 €
или предлог цена
21 јул 09:30Oprema raftovi frizideri za market

Povejke info na brojceto 075584449 Dva lebarnici Frizider za zamrz...


По Договор
или предлог цена
20 јул 00:01Rabotna masa za vo kujna

Info na tel. 070-356-377 Igor 1metar na 70cm


300 €
или предлог цена
18 јул 15:24SEPARE KREVETI TROSEDI STOLICI MASI

Se prodavaat kreveti / separina 2 trosedi dolgi po 170cm so ili bez m...


По Договор
или предлог цена
01 јул 17:38Vitrina so komora za ladejne.

Vitrina vo odlicna sostojba.


500 €
или предлог цена
17 јун 10:33Kafemat brassilia

Se prodava Brasilia vo super sostojba.ako sakate so moja montaza I pr...


500 €
или предлог цена
17 јун 10:33Se prodava inventar

Hitno se prodavaat stolici , povejce vidovi , fotelji i postolja za m...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 15:22Set celicni cevki za napitoci za poveke upotrebi so cetce

Сет челични цевки 4+4+1 со гратис едно четче за чистење, за пиење на ...


450 МКД
или предлог цена
26 мај 23:50Mašina za melenje meso 32ka INOX

Masina za melenje meso.. Kompletna od Inox..za vo mesarnici...glava n...


990 €
или предлог цена
13 мај 11:07Mašina za melenje meso 32ka INOX

Masina za melenje meso..Kompletna od Inox 4 HP kapacitet do 800 kg na...


1.290 €
или предлог цена
13 мај 11:06Mašina za melenje meso 32ka Silna Full Inox

Masina za melenje meso ..Kompletna od Inox... za vo Mesarnici I za vo...


1.590 €
или предлог цена
13 мај 11:05Masina za melenje meso 32ka nova model 2020

Masinara e nova idealna za malo proizvodstvoI za,farmeri I za proizvo...


280 €
или предлог цена
13 мај 11:05Masina za melenje meso Končar 32ka profesionalna zacuvana

Masinata e zacuvana ...kvalitetna izrabotka na Koncar za profesionaln...


390 €
или предлог цена
13 мај 11:05Masina za melenje meso 12ka profesionalna inox

Masina za melenje meso profesionalna 12ka inox...glavata se vadi...ne...


380 €
или предлог цена
13 мај 11:05Masina za melenje meso 22ka inox profesionalna

22ka inox glavata se vadi...mozi I da ne se cisti ako se upotrebuva r...


480 €
или предлог цена
13 мај 11:04Resetki I nozevi za masini za melenje meso inox I celicni

Reseti I nozinja..nozevi za masini za melenje meso...site golemini I ...


10 €
или предлог цена
13 мај 11:04Sokovnik profesionalen.mnogu golem kapacitet

Masina za sok..Sokovnik.. potpolno profesionalen tezok okolu 15 kgr.....


850 €
или предлог цена
13 мај 11:04Mašina za melenje meso masivna I silna

Masinata e najnov model... celicna masina.izrabotena od mnogu kvalite...


150 €
или предлог цена
13 мај 11:04Mašina za proizvodstvo na taan od susam..kikiriki puter

Koloidna masina..kontakt tel.078 251 180


1.999 €
или предлог цена
13 мај 11:04Masina za melenje meso 32ka inox mnogu silna

32ka 4HP silna mnogu...potpolno profesionalna za mesarnici I za proiz...


890 €
или предлог цена
13 мај 11:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам