Богданци
                           
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Bogdanci

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot Na ...


20.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

05 фев 11:03Се продава стара куќа со голем двор позади паркот.

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


10.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

25 јан 18:01Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јан 20:26Se prodava niva

Se prodavat nivi na raskrsnica kaj Simov Bogdanci


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 јан 20:25Prodavam atraktivna parcela

Prodavam parcela od 38.000m2 vo atarot na Selemlija pogodno za solarn...


150 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 јан 15:31SE PRODAVA PARCELA SO IZLEZ NA PAT !!!

Se prodavava PARCELA na izlezot od s. Stojakovo na patot kon s.Seleml...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јан 14:51SE PRODAVA NIVA DO SAMIOT PAT !!!

Se prodava NIVA vo s.Stojakovo vo neposredna blizina na otkupniot pun...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 јан 14:48Se prodava niva

Se prodava niva na asfalten pat Povrsina 7800 m2 Na samiot pat kon...


7 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 јан 18:38Sprat od kukja

Se izdava namesten sprat od kukja vo Gevgelija


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

05 јан 15:38Deloven prostor

Se prodava,izdava delovniot prostor od 95metri kvad... Lokacija: ved...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Канцеларија

11 ное 09:23Se prodava 4 sobna kuka vo Stojakovo

Se prodava stara kuka vo M.V."Selo" s.Stojakovo,Opshtina Bogdanci Gev...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 09:56SE PRODAVAAT KUKI

Se prodavaat dve kuki moze komplet zaedno moze posebno.Edna do druga ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 сеп 13:14Магацински простор за издавање во Богданци

Се издава магацински простор на обиколница во Богданци. Магацински п...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

10 сеп 13:00SE PRODAVA KUKA

Kuka vo Bogdanci 250m2 vednas vseliva na 2 spra...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

22 авг 15:50Se prodava niva

Se prodava niva od 18 dekara vo blizina na Gevgelija, selo Selemli. ...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јул 12:44Продавам Куќа со големо дворно место и плац до самата куќа

За дополнителни информации јавете се на мобилниот број 077 442 072 л...


48.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

10 јул 15:51SOBI ZA KRATOK PRESTOJ , 3km OD GRANICA

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Соби

19 мај 21:45Се дава под наем

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

16 мај 10:07Deloven objekt pokraj obikolnica vo Bogdanci

Се продава деловен објект Г2 со нето површина 610m² на заобиколен пат...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Деловен простор / Магацини

12 апр 21:53Parceli na KO GAVATO

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke a...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 јан 17:45Se prodava stan vo Bogdanci 70m2

Se prodava stan od 70m2 vo Bogdanci do bolnica , moze i na rati ili ...


19.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

18 ное 13:39Se prodava stan vo Bogdanci,moze i zamena za vozilo ili rati

Se prodava trosoben stan 70m2 vo Bogdanci,gjavocanova zgrada Za sta...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

16 ное 17:19Se izdava Stan

seiznajmuva kontakt 071658715 mirjana cena po dogovor 071658715


6.100 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

25 сеп 21:55SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 авг 10:24Oprema za igroteka

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

22 јул 13:00Se prodava kuka

Poveke info na 070238038


69.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 11:44prodazba_na_kuka

Se prodava kuka (karabina) na vlez od Stojakovo.Kukata raspolaga so p...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

18 ное 10:58Se prodava kuka vo Bogdanci

Se prodava kuka na ul. Veljko Vlahovik od 250 m2 so dva vleza i 435...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

28 сеп 13:00Се продава стара куќа со голем двор позади паркот

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


11.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

16 мар 17:36Deloven prostor vednas do Royal Medica

Se izdava deloven prostor 80m kvadratni, pogoden za sekakva namena na...


11.111.111 €
или предлог цена
09 јан 14:11Magacinski prostor

Се издава магацински простор од 800m2, 600m2 , 450m2 , 400 m2 и надво...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

26 сеп 11:55Се изнајмува

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 сеп 08:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам