Богданци
                           
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sprat od kukja

Se izdava namesten sprat od kukja vo Gevgelija


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

28 мар 22:10Се продава стара куќа со голем двор позади паркот.

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


10.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

25 јан 18:01Se prodava 4 sobna kuka vo Stojakovo

Se prodava stara kuka vo M.V."Selo" s.Stojakovo,Opshtina Bogdanci Gev...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

07 окт 09:56SE PRODAVAAT KUKI

Se prodavaat dve kuki moze komplet zaedno moze posebno.Edna do druga ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 сеп 13:14SE PRODAVA KUKA

Kuka vo Bogdanci 250m2 vednas vseliva na 2 spra...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

22 авг 15:50Продавам Куќа со големо дворно место и плац до самата куќа

За дополнителни информации јавете се на мобилниот број 077 442 072 л...


48.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

10 јул 15:51Se prodava kuka

Poveke info na 070238038


69.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

26 апр 11:44prodazba_na_kuka

Se prodava kuka (karabina) na vlez od Stojakovo.Kukata raspolaga so p...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

18 ное 10:58Se prodava kuka vo Bogdanci

Se prodava kuka na ul. Veljko Vlahovik od 250 m2 so dva vleza i 435...


30.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

28 сеп 13:00Се продава стара куќа со голем двор позади паркот

Се продава стара куќа со голем двор на одлична локација позади паркот...


11.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Куќи / Вили

16 мар 17:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам