1132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАРТ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 76990 ден ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

SAMSUNG A52S POD GARANCIJA ISPRAVEN 100%

SE PRODAVA SAMSUNG A52S KUPEN OD TELEKOM POD GARANCIJA TELEFONO E ...


10.000 €
или предлог цена
Денес 09:36  НОВ ОГЛАС

Huawei p40 lite 6gb ram

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Drzi bat...


5.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:29  НОВ ОГЛАС

Samsung a40

Telefonot e zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Komplet ...


90 €
или предлог цена
Денес 08:25  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 MOZI ZAMENA

Telefonot e ispraven i dobro zacuvan. Raboti na sitr sim karticki. Mo...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:23  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 pro max KAKO NOV

Se prodava iphone 12 pro max 128gb crna boja, telefonot e kako nov ne...


37.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
38.000 МКД
Денес 03:21  НОВ ОГЛАС

Redmi 9AT nov neotpakovan/нов неотпакован

Se prodava Redmi 9AT nov neotpakovan https://www.gsmarena.com/xiaomi...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:44  НОВ ОГЛАС

NOV REDMI 10C, A1, 24 MESECI GARANCIJA

Телефоните се нови и воопшто не се отпакувани од кутиите, имаат 24 ме...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 23:44  НОВ ОГЛАС

P 40 lite

Tel vo mnogu dobra sostojba odklucen na site mrezi kompletno pakovanj...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:17  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy A53 5G

Telefonot e nov ne koristen I raboti na site operatori so 24 meseci g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 19:35Samsung galaxy watch 3

Samsung galaxy watch 3 kako nov bez nikakvi ostetuvanja komplet so ku...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:37iPhone X 100% BatteryHealth

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка Донесен е од ...


14.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 18:08xiaomi redmi 7A

telefonot e vo odlicna sostojba so 100% baterija ne e servisiran i ra...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:42iPhone 12pro nov bes grepka!

Iphone 12 pro zacuvan kako novv ! Bes grepka +389 70278731


620 €
или предлог цена
Вчера 15:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro 256gb kako nov e tel


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Вчера 15:03Продавам Samsung Galaxy A6

Телефонот е во одлична состојба! Многу малку користен скоро како нов...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Продавам Samsung Galaxy A21S

Телефонот е во одлична состојба!! 48.0 MP задна камера 13.0 MP пред...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Prodavam Xiaomi 12X, Full Paket,Nov.Pojaka verzija

Telefonot e Nov,samo proveren nekolku dena.Dodatoci od kutija nisto n...


430 €
или предлог цена
Вчера 14:15Nov iPhone 14 pro

Nov kupen vo swajcarija neotpakovan


1.050 €
или предлог цена
Вчера 13:00Iphone 12 pro max pacific blue

🤘 Iphone 12 pro max 🤘 Mint condition (kako nov ) 🤘 Pacific blue...


660 €
или предлог цена
Вчера 12:59Redmi Note 11 Pro 5G Nov Celofan 24m. Garancija Vili Mobile

Redmi Note 11 Pro 5G 128GB Nov,Celofan 24 meseci Garancija >Za dr...


15.490 МКД
или предлог цена
Вчера 12:42  НОВ ОГЛАС

Galaxy Watch 4 Nov 24m. Garancija Neptun

Nov nekoristen 24 meseci Garancija Moznost za dostava preku kargo


8.490 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.490 МКД
Вчера 12:00Apple iPhone 8 Zacuvan Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Fingerprin...


6.990 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.490 МКД
Вчера 11:59Apple iPhone 12 Garancija Vili Mobile

Telefonite se Odlicno zacuvani Funkcionira bezprekorno bez zabeleski...


419 €
или предлог цена
Вчера 11:59Samsung Galaxy A71 A72 128/6GB Kako Novi Garancija

Fabricka sostojba,Kako Novi/Garancija Mozi da se vidat I testiraat ...


9.490 МКД
или предлог цена
Вчера 11:59Apple iPhone X Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone X Space Gray Telefonot e kako Nov,Sostojba 10/10 Batte...


229 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
239 €
Вчера 11:59Apple iPhone 11 Pro Graphite Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Graphite Fabricka sostojba 10/10 Bez nikakvi z...


419 €
или предлог цена
Вчера 11:59Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski Ga...


14.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:59Apple iPhone 11 64/128GB Kako Novi Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 64/128GB Zacuvani maksimalno,Neservisirani,Ne otvar...


319 €
или предлог цена
Вчера 11:59Apple iPhone 8 Plus Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 Plus Odlicen,bez zabeleski Garancija Sledi so polna...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:59Realme C30 24m. Garancija Vili Mobile

Realme C30 nov 24 meseci Garancija A1 Za drugi gradovi dostava prek...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 11:59Apple iPhone 7 Plus Koristen Zacuvan

Apple iPhone 7 Plus odlicen Mozi da se vidi I testira Na lice mesto ...


6.900 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.990 МКД
Вчера 11:58Apple iPhone 12 Pro Max Kako Novi/Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Odlicno zacuvani,bez nikakvi zabeleski/Garan...


619 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
649 €
Вчера 11:58Apple iPhone 13 Garancija Vili Mobile

Fabricka sostojba 10/10 Bez nikakvi zabeleski 6 meseci Garancija M...


619 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
639 €
Вчера 11:58Tic Watch GTH Kako Nov Vili Mobile

Smart Watch TV Watch GTH kupen od Neptun Bez nikakvi zabeleski so ...


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58Huawei p10 lite

Super zacuvan full paket bez mana za poeftino ne zvonete


2.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 11:38XIAOMI MI 11 LITE 5G KAKO NOV

SE PRODAVA XIAOMI MI 11LITE ...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Motorola G9 Play

Mnogu dobro zacuvan telefonot sie top Nema ni grebnatinka ... Kupen o...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:58Mobilen telefon Blackview A7

Prodavam koristen ispraven. Android 7. Bez zameni


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:48Se prodava iPhone 14 pro max Nov

Se prodava iPhone 14 pro max koristen e 4 meseci so nego sledi 7 mask...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 10:44POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.799 МКД
или предлог цена
Вчера 10:29Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам