Битола
                   
730 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Intel i5 12400f RTX 3060ti M.2 NVME 4.0 SSD 750 W PSU

Prodavam Desktop Gaming Computer 74,000 den + Monitor I tastatura (po...


74.000 МКД
или предлог цена
12 мар 17:13Промовирано

15.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led SLIM 30 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, Led SLIM 30 pinski priklucok. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:57  НОВ ОГЛАС

Original polnac za Asus 19V, 1.75A, 4.0x1.35mm

Se prodava Original polnac za Asus 19V, 1.75A, priklucok 4.0x1.35mm. ...


Вчера 23:51  НОВ ОГЛАС

Maticna ploca za Asus K50C, K40C i X5DC

Se prodava ispravna Maticna ploca za Asus K50C, K40C i X5DC. Gi imam ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:15  НОВ ОГЛАС

15.6" Acer Packard Bell TK85, Dual core, HDMI

Se prodava 15.6" Acer Packard Bell TK85, so Intel P6100 Dual core pro...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:07  НОВ ОГЛАС

48 port Cisco Catalyst 3650 (Full Gigabit) + drugi 24 port

Cisco Catalyst 3650 (Full Gigabit 48 port switch) Imam dva, cena za ...


Вчера 19:09PC Zone gaming kompjuteri csgo dota lol gta

Konfiguraciite se gejmerski i se igraat site standardni igri kako: CS...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Se prodava ruter tenda

Ruterot e so ful paket


Вчера 18:47VGA RTX 3090 ZOTAC NVIDIA

Zotac VGA GeForce RTX 3090 24 GB Description Top performance NVIDIA...


Вчера 17:22Macbook Pro 13” 2011 8GB RAM 1 TB SSD

Macbook Pro 13” 8 GB Ram memorija 1 TB SSD Polnac (americki)


200 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
240 €
Вчера 15:54GTX 1060 3GB Gigabyte G1

Grafickata e kupena vo 2018 so istechena garancija i koristena samo z...


Вчера 15:05  НОВ ОГЛАС

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba mnogu zacuvan

Kompjuter vo odlicna sostojba CPU Intell i5 8400 6C MB B350 RAM 8GB ...


33.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57  НОВ ОГЛАС

HP 15-da1161

Продавам половен HP лаптоп купен 2020г. Model : hp 15-da1161nia ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:46Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 RX6600 8GB

Продавам mining rig ригови со најефикасните графички за KawPow алгори...


3.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 €
Вчера 10:07Kuler Vodeno ARGB Cooler Master ML240R ML360R

Prodavam dva kuleri za PC: - CoolerMaster MasterLiquid ML240R RGB (a...


3.400 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.600 МКД
Вчера 09:14КУПУВАМ Тастатура за HP G70 лаптоп

Купувам тастатура за HP G70 лаптоп. Линк од лаптопот: https://uk.pc...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:17Gaming PC

i5 6500 maks temperatura pod stress test 67c ...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:15Samsung Galaxy Tab S5e 10.5" garancija

Tabletot e ekstra zacuvan, kupen od Neptun, pod garancija do 03.2022 ...


14.990 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

24 мар 22:26MAG GML2456 24" монитор

Се продава многу зачуван монитор MAG GML2456 24" 60Hz . За информации...


По Договор
или предлог цена
24 мар 21:08Матична плоча MSI 2A9C и процесор Xeon X3470 (i7 870)

Maticna ploca : MSI 2A9C Socket 1156 – 4 slota za RAM 1333 MHz – podr...


По Договор
или предлог цена
24 мар 21:08RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


349 МКД
или предлог цена
24 мар 21:01Gigabyte Gaming PC

intel i5 6500, maksimalna temperatura pod stres test 62c ...


19.900 МКД
или предлог цена
24 мар 20:43Gaming PC - AMD 1200 AF - RX 470 4GB - 16GB RAM - 250GB NVMe

NOVO Gaming Desktop PC !!! Delovite se pod Garancija od 1 do 5 god...


22.500 МКД
или предлог цена
24 мар 18:22Ново Cooler Master K500 ARGB

Се продава куќиште Cooler Master K500 АRGB MCB-K500D-KGNN-S02 земено ...


4.500 €
или предлог цена
24 мар 17:27MSI MAG 342CQPV 3440 Х 1440

Продавам нов монитор користен 1 ден од моја страна. Се работи за мон...


22.000 МКД
или предлог цена
24 мар 17:26Monitor led 19 incen AOC 19" LED

Koristen ispraven, samo so kabel za napojuvanje, bez zameni


1.800 МКД
или предлог цена
24 мар 13:03Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

24 мар 11:22Procesor i5-4690, Maticna asus B85-Pro Gamer i 12gb Ram

Procesor i5-4690 + cooler Intel Maticna asus B85-Pro Gamer 12gb Ra...


24 мар 10:40Graficka ASUS dual RX 580 4GB RX580 AMD Radeon

Asus RX 580 OC Dual 4gb


24 мар 05:51Corsair CX650M

CX Series CX650 80plus Bronze Certified Semi modular ATX psu


3.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 МКД
24 мар 02:08Prodavam Poveke Lap Topi

Prodavam Poveke Lap Topi - Lenovo Thinkpad R61i za 4000 denari In...


4.000 МКД
или предлог цена
23 мар 19:10Prodavam iMac 2010 27 Inch

Prodavam iMac 2010 27 Inch ZACUVAN KAKO NOV za 400 evra. Instaliran ...


400 €
или предлог цена
23 мар 19:104gb Ram DDR3 1333Mhz

Se prodava ram 4gb ddr3 vo ispravna sostojba. Pushtam i po kargo. Kon...


450 МКД
или предлог цена
23 мар 19:07SET PROCESOR I9 9900K , MATICNA Z390 , 16GB DDR4

Prodavam set delovi : - CPU : Intel Core i9-9900K Processor 16M C...


27.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
29.000 МКД
23 мар 18:07Microsoft Surface Book 3 - NOV LAPTOP!

Лаптопот ги има максималните карактеристики за моделот, и тоа: „15...


1.500 €
или предлог цена
23 мар 13:24Lenovo Yoga Book Nov

Se prodava Lenovo Yoga Book Nov nekoristen


16.490 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

23 мар 13:14SET NOVI MATICNA B660, I5 12400F , DDR4 , SSD NVME

Prodavam novi , nekoristeni delovi zemeni lokalno - kompenzacija prek...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
23 мар 09:34Soliden PC

Soliden PC za gaming so slednite Specs: -MB: Gigabyte AB350M-Gamin...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
23 мар 07:57Lenovo 110S ideapad

Lenovo ideapad 110s Е одличен избор за секој кој бара лесен, преносл...


9.000 МКД
или предлог цена
22 мар 23:03Acer aspire 5536 / 5236 maticna ploca, plastiki

Se prodava Acer aspire 5536 / 5236 so ispravna maticna ploca, komplet...


1.200 МКД
или предлог цена
22 мар 21:5215.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 40 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, HD Led so 40 pinski priklucok....


1.600 МКД
или предлог цена
22 мар 21:47Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам