Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tastatura za Acer 5536, 5738, 5410, 5810, 5251, 5336, 5542

Ze prodava Tastatura za Acer 5536, 5738, 5410, 5810, 5251, 5336, 5542...


800 МКД
или предлог цена
22 мар 21:5715.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 40 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, HD Led so 40 pinski priklucok....


1.600 МКД
или предлог цена
22 мар 21:47SSD дискови

Нови неотпаковани SSD дискови SSD 2.5" Netac 120GB SATA3 510/440 M...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 19:18Polnac za laptop

Se prodava polnac za laptop Acer 19v 4.74A Moze na viber da pisite vo...


21 мар 07:21SSD 120Gb

Se prodava SSD ADATA SU650 120Gb


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
19 мар 13:212.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata Slim. 100% ispraven i ...


800 МКД
или предлог цена
17 мар 23:42Tastatura za HP 250 G4, 255 G4, 256 G4

Se prodava ispravna Tastatura za HP 250 G4, 255 G4, 256 G4. Prakam i ...


800 МКД
или предлог цена
17 мар 23:31ASUS ADAPTER POLNAC 19V 6.32A ZA GAMER gejmer

Polnac za laptop Asus Gamer, napon 19V i struja 6.32A.


16 мар 20:14Ram DDR2 2Gb

Се продава рам 2х2Gb за лаптоп DDR2. - 2Gb - 400den. За инфо може на ...


400 МКД
или предлог цена
14 мар 21:16Ram DDR3 2Gb

Продавам користена рам меморија за лаптоп DDR3 2Gb.


400 МКД
или предлог цена
14 мар 19:45Apple Adapter 96W

Se prodava apple adapter 96w, funkcionira, bez kabel (mozete da go na...


14 мар 00:52Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz, treta generacija

Se prodava Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz. Moze i so moja montaz...


800 МКД
или предлог цена
13 мар 16:292.5" Hard disk za Laptop 320GB Sata 320 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 320GB Sata , 100% ispraven i test...


700 МКД
или предлог цена
12 мар 19:29Ram memorija za Laptop DDR3L 4GB 12800s 4 GB

Se prodavaat Ram memorii za Laptop DDR3L 4GB 12800s (low voltage), i...


900 МКД
или предлог цена
11 мар 20:35Original polnac za Dell 19.5V, 3.34A

Se prodava Original polnac za Dell Laptop 19.5V, 3.34A, priklucok 7.4...


11 мар 20:31Tastatura za Dell 3000, 3541, 3542, 3543, 3878, 5748, 5547

Se prodava tastatura za Dell Inspiron 3000 3541 3542 3543 3878 5000 5...


800 МКД
или предлог цена
11 мар 19:09POLNAC polnaci za laptopi tableti HP DELL ACER ASUS LENOVO

Prodavam originalni polnaci za laptopi, tableti, od firmite ASUS, ACE...


10 мар 17:58Original polnac za Lenovo 20V, 2.25A

Se prodava Original polnac za Lenovo 20V, 2.25A. Polnacot e ispraven,...


06 мар 08:38Original polnac za Acer Laptop 19V, 3.42A

Se prodava Original polnac za Acer Laptop 19V, 3.42A, priklucok 5.5x1...


05 мар 09:13Original polnac za HP Laptop 19V, 3.5A , priklucok 7.4x5.0mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 19V, 3.5A , priklucok 7.4x5.0...


05 мар 09:13Dvd CD RW Rom i rezaci za Laptop Ide i Sata

Se prodavaat polovni no ispravni dvd citaci i rezaci za laptop. Cena ...


300 МКД
или предлог цена
05 мар 09:12Original polnac za HP Laptop 19V, 4.62A, priklucok 7.4x5 mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 19V, 4.62A, priklucok so igli...


03 мар 07:4813.3'' Lcd Ekran za Laptop, Led Slim 40 pin

Se prodava 13.3'' Ekran za Laptop, Led Slim 40 pinski priklucok. Ekra...


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 07:48Tastatura za Acer E1-510, E1-522, E1-530, E-532

Se prodava Tastatura za Acer E1-510, E1-522, E1-530, E-532. Prakam i ...


800 МКД
или предлог цена
03 мар 07:47Maticna ploca Za Acer one

Se prodava maticna ploca za Acer one Model na maticna:PAV70 La - 6221...


950 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.200 МКД
28 фев 21:02USB VOIP PHONE Skype phone telefon internet phone

2 parcinja


600 МКД
или предлог цена
20 фев 20:34Tastatura A1369 A1466 Keyboard for Macbook Air 13.3

Tastaturata e nova, napomena za anglisko govorno podracje


1.000 МКД
или предлог цена
18 фев 19:15Original polnac za Acer Laptop 19V, 2.37A

Se prodava Original polnac za Acer 19V, 2.37A ,priklucok 5.5x1.7mm. I...


17 фев 09:57HP Adapter Type-C 65w

Se prodava adapter hp type c 65w, poloven i ispraven no so prethodna ...


16 фев 21:53Wifi za Laptop site tipovi, Mini PCI, Mini PCI-E M.2

Se prodavaat wifi za laptop, site tipovi: Mini PCI, Mini PCI-E, Mini ...


300 МКД
или предлог цена
03 фев 07:44Tastatura za HP ProBook 4510s 4515s 4710s 4750s 4510 4515

Se prodava Tastatura za HP ProBook 4510s 4515s 4710s 4750s 4510 4515....


700 МКД
или предлог цена
03 фев 07:44RAM меморија 4GB Kingston HyperX DDR 3

Се продава нова неупотребувана RAM меморија за лаптоп 4GB Kingston Hy...


1.100 МКД
или предлог цена
24 јан 21:30Nov 16 GB ram DDR4 (eden slot) gaming

Nov eden slot 16 gb DDR 4 ram Odlichen za gaming


4.500 МКД
или предлог цена
14 јан 10:4911.6'' Lcd Ekran za Laptop Led 40 pinski ( ne e slim)

Se prodava 11.6'' Lcd Ekran za Laptop Led 40 pinski priklucok (ne e s...


800 МКД
или предлог цена
07 јан 10:03ASUS ADAPTER 20V 180W

Се продава половен, исправен адаптер за асус гаминг лаптоп. Се претхо...


06 јан 14:02HP ADAPTER 65W

Се продава половен хп адаптер 65w , со англиски приклучок. Со претх...


05 јан 19:59ADAPTER

Adapter skoro nov Tel/075848213


500 МКД
или предлог цена
03 јан 02:53Torba za laptop DELL

Torba za laptop DELL Tasna,Ташна


500 МКД
или предлог цена
01 јан 09:40Kozna torba za laptop

Torba za laptop Tasna,Ташна


400 МКД
или предлог цена
01 јан 09:40КУПУВАМ Тастатура за HP G70 лаптоп

Купувам тастатура за HP G70 лаптоп. Линк од лаптопот: https://uk.pc...


1 €
или предлог цена
30 дек 09:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам