Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seminarski, Diplomski,Magisterski 077-543-235

Професионална помош при изработка на Семинарски, Дипломски,Специјал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

22 дек 13:00Промовирано

Sostav / Sostavi, Pismena / Pismeni, Esej / Esei

Пишувам есеи, писмени задачи, состави, за основно и средно и високо о...


20 МКД
или предлог цена
Вчера 21:09Изработка на магистерски, дипломски, семинарски

Помош при изработка на магистерски, докторски, дипломски и семинарски...


1 €
или предлог цена
24 мар 11:57Privatni casovi po angliski jazik

Drzam privatni casovi po angliski jazik kako diplomiran profesor po a...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

21 мар 10:38Privatni casovi po hemija

Дипломиран инженер по хемија - аналитичка биохемија држи online прива...


500 МКД
или предлог цена
16 мар 21:35Privatni casovi po hemija

Дипломиран инженер по хемија - аналитичка биохемија, држи online прив...


400 МКД
или предлог цена
16 мар 21:35Reseni zadaci po Matematika

Resavam zadaci po matematika za osnovno i sredno obrazovanie. Za i...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

14 мар 13:27Privatni casovi po turski jazik

Drzam privatni casovi po turski jazik. Turskiot jazik mi e majcin i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

01 мар 08:17Privatni casovi po makedonski jazik

Drzam privatni casovi po makedonski jazik i gramatika. Imam i dolgo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

01 мар 08:17Seminarski na Angliski jazik

Изработувам esej есеј семинарски, проектни задачи, бизнис планови, ди...


2 МКД
или предлог цена
28 фев 21:19Izrabotuvam seminarski, proektni zadaci, biznis planovi

НАЈЕФТИНО !!! НАЈКВАЛИТЕТНО !!! НАЈБРЗО !!! Помош при изработка на с...


1.000 МКД
или предлог цена
28 фев 21:19Часови за основци и средношколци

Дополнителни часови за сите предмети за основци и средношколци Помо...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

28 фев 15:05Часови по Хемија за средно и основно

Индивидуални и часови за мали групи по Хемија и Биологија за основци ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

28 фев 08:20Online часови по ХЕМИЈА И БИОЛОГИЈА

Часови за основци и средношколци во мали групи или ингивидуални часов...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

28 фев 08:19Часови по Германски јазик

Нудиме приватни часови по Германски јазик за сите нивоа од А1 до Ц1, ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

23 јан 12:24Profesionalna pomos pri izrabotka na trudovi

Професионална помош при изработката на научни трудови од областа на о...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

15 јан 22:15Seminarski, Diplomski,Magisterski 077-543-235

Професионална помош при изработка на Семинарски, Дипломски,Специјал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

22 дек 13:00Casovi po matematika i fizika (osnovno i sredno obrazovanie)

Математика и физика за основно и средно образование Времетраење на 1...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

28 ное 23:07Пишување, лекторирање...

Дипломирана македонистка со Лиценца за лектор по македонски јазик. Л...


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

21 авг 11:22Приватни часови по Калкулус, дискретна математика и други.

Држиме часови од CodeXplainAcademy по предметите Калкулус, дискретна...


50 МКД
или предлог цена
17 јул 19:54Изработка на трудови. Секаков вид на помош при учење

--Изработка на есеи ,трудови.. --Подготвителни часови за основно, ср...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

19 јун 18:12Esej esei na Angliski jazik Есеј есеи на Англиски јазик

Пишувам на Англиски јазик есеи, писмени задачи, состави, за основно и...


10 МКД
или предлог цена
11 јун 02:00Statistika - Statisticka analiza

Vnesuvanje i obrabotka (statisticka analiza) na podatoci vo statistic...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

04 мај 16:20Семинарси, писмени и слично

Вршиме изработка на семинарски работи во доменот на биологија, хемиј...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

17 апр 23:03Учете странски јазик од дома

📢 ПРОМОТИВНА ЦЕНА КОЈА ВАЖИ САМО ОВОЈ МЕСЕЦ📢 ❗️ ❗️ ❗️ Програма за ...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

15 фев 20:30Kurs po svedski jazik

Online kurs po svedski jazik termini po dogovor 076 244 008 076 24...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

15 фев 15:09Часови по Хемија

Часови и консултации по Хемија за основно и средно образование и факу...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

25 јан 15:55Часови по Хемија

Часови и консултации по хемија за основно ,средно и факултет . Час...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

25 јан 15:54Изработка на секаков вид трудови - Важи за ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

Вршиме професионална изработка на едукативни трудови според академски...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

08 ное 19:42Online часови по музика - виолина, виола, пијано и солфеж

Online часови по музика - виолина, виола, пијано и солфеж за деца и в...


350 МКД
или предлог цена
26 окт 22:13Математика-подучување

Математика за деветолетка,средно образование и факултетска математка ...


300 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:19Физика за осмо и девето одд

Физика за осмо и девето одд Во вашиот дом,може и кај мене дома.Цена 3...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

30 авг 04:48Математика за ученици од 6то до 9то одд

Математика за ученици од шесто до девето одделение во Вашиот дом,може...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

28 авг 18:35ИЗРАБОТКА НА ЕСЕИ ESEI

Пишување на состави и есеи на било која тема и за сите образовни степ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:42Состави по македонски јазик

Пишување на состави по македонски јазик за писмена работа или есеи на...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:42ИЗРАБОТКА НА СЕМИНАРСКИ ТРУДОВИ SEMINARSKI TRUDOVI

Изработка на семинарски трудови во краток временски рок според профес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:42PREVODI OD SRPSKI I HRVATSKI СРПСКИ И ХРВАТСКИ

Преведувам било каков вид текстови од српски, хрватски на македонски ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:41ПРЕВОДИ ОД ГЕРМАНСКИ НА МАКЕДОНСКИ GERMANSKI-MAKEDONSKI

Преведувам било каков вид текстови од германски на македонски во најб...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:41EFTINI I PROFESIONALNI PREVODI OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI

Преведувам било каков вид текстови од англиски на македонски во најбр...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

20 јун 17:41SUDSKI PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO

Овластен судски преведувач од англиски на македонски јазик и обратно ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

17 мар 15:37Приватни индивидуални часови и подучување по германски јазик

Дипломиран професор по германски јазик врши индивидуални часови по ге...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

09 мар 13:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам