Гази Баба
Подкатегорија:
                   
163 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fotelja

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е препол...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 20:21TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:57Se prodava masa i garnitura

Masata e 70 na 145 Garniturata e 210 na 165 Cisto drvo


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 17:12  НОВ ОГЛАС

Komodi dve i masicka

Se prodavaat vo komplet. Masickata e 80/80 Komodata edna e138/55 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

Kvalitetna masicka

Se prodava stara,socuvana masicka


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:48DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво

Продава добро сочувана дрвена комода цена 10.000 денари Локација ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 08:52Se prodava garnitura troset, dvoset i fotelja

Se prodava garnitura, dvoset troset i fotelja model Simpo Vranje, ta...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:55  НОВ ОГЛАС

Trosed,dvosed,fotelja

Se prodava +389 77938155


550 €
или предлог цена
Вчера 14:12Фотеља на спуштање како нова

Југословенско производство. Се спушта и се добива удобен кревет со пр...


3.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.200 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 09:36Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 окт 17:57Продавам гарнитура

Продавам тросед + фотеља Цена 6000 денари Локација - Автокоманда


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

04 окт 12:02две дрвени масички

Продавам две дрвени масички (drveni masicki) цена комплет 3000 ден...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

04 окт 12:00PRODAVAM VITRINA OD DRVO

ПРОДАВАМ ВИТРИНА ОД ЧИСТО ДРВО ВО ПРИЛИЧНО СОЧУВАНА СОСТОЈБА


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 окт 20:26Trosed poloven

Se prodava poloven trosed vo solidna sostojba vo cenata ima prostor z...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 сеп 16:44klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 сеп 16:43Prodavam Stilska Fotelja Stara 80god.

Stilska fotelja stara preku 80 godini platnoto taze tapacirano drvoto...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 сеп 10:59Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

27 сеп 19:03Prodavam dve fotelji so mehanizam na spustanje

ITNO.Prodavam dve fotelji na spustanje.Foteljite se odlicno socuvani,...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 сеп 17:58MOLERAJ . GLETUVANJE . FASADI

Moleraj belo 25 den kvadrat. Gletuvane 1.5 euro Lepak mreza 1 euro ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 20:31Зиден Кревет-Wall Bed

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


700 €
или предлог цена
20 сеп 21:28Trosed

Se prodava odlicno socuvan trosed na Simpo klik klak I joga dusek z...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

19 сеп 21:10Fotelji

Se prodavaat 3 fotelji nekoristeni 3000den komplet


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 сеп 21:10Trpezariska masa nova

Prodavam trpezariska masa nova neotpakuvana naracana po greska


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

19 сеп 14:26Продавам гарнитура за седење за дневна

Продавам гарнитура за седење, фотеља и табуретка. Гарнитурата е во до...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 сеп 09:47Klub masicka

Masa 70sm.na 70sm visoka 45sm plotna debela 3sm so plasticen kant.inf...


900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

17 сеп 15:36Masa 70*70

Klub masicka 70sm na 70sm visoka 45sm ,plotna 3sm plasticno kantira...


900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

17 сеп 15:36Se prodava Mebel Trosed Dvosed Fotelja

Se prodava Trosed, Dvosed, Fotelja i taburetka. Maksimalno socuvani k...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

09 сеп 12:07Prodavam mebel

Prodavam kauc klik klak, fotelja klik klak, taburetka, i klub masa za...


1 €
или предлог цена
08 сеп 18:34Komoda

Komoda trodelana socuvana


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

06 сеп 08:26ФОТЕЉИ, FOTELJI KAKO NOVI

SE PRODAVAAT MALKU KORISTENI FOTELJI EDNA 60 EUR DVETE ZA 100 EUR.


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 сеп 21:38Се продава тросед/кауч

Се продава тросед/кауч. Креветот е максимално сочуван и има механизам...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

31 авг 16:01Prodavam mnogu soćuvana komoda za dnevna soba

Prodavam mnogu soćuvana komoda za televizor i drugi ostavki za vo dne...


12.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 авг 14:372 stakleni masi

2 stakleni masi mnogu ubavi so postolje od edna mermer i drugara rosv...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

29 авг 07:44klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 авг 11:48Klub Masi po naracka so 3D Dizajn

Изработуваме клуб маси по нарачка, како и сите други видови на плочес...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

26 авг 13:49Komodi i Mebel po Naracka so 3D Dizajn

Изработуваме комоди и витрини по нарачка, како и други видови на плоч...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 авг 13:49Клуб маса

Продавам клуб маса. Со масата оди стакло со дебелина од 6 мм. Изработ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

24 авг 21:01Se prodava polovna masa,dobro socuvana

Se prodava drvena masa,dobro socuvana. Telefonski broj 078 228 458


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

14 авг 11:23Sandak za postelnina i alista Cresovo drvo 68 godina

Sandak za postelnina ili alista od Cresovo drvo 68 godina so visok sj...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

10 авг 19:22Vitrina od Cresovo Drvo 68 godina

Vitrina od Cresovo drvo retro stil 68godina


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

10 авг 19:22Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам