Тетово
                           
1269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe ___________...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:37Промовирано

Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

SHITET SHTÈPI TREKATÈSHE GJENDET TEK STADIONI I RI NE TETOVÈ KVADRA...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 22:58Vikendica na Popova Sapka

Za Nova Godina e iznajmena. Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji...


1 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

Вчера 21:32Se Izdava stan so 3 sobi vo przova bavca

Se izdava namesten stan vo przova bavca. Stanot ima kujna, spalna, dn...


170 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:32Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:15Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
Вчера 21:15DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...


33 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava plac vo Tetovo, pozadi Palma Mal

Se prodava plac vo gradezen rejon, pozadi Palma Mal. 1005km² Ima pr...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


230.000 €
или предлог цена
Вчера 12:35Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:33Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa

🏬Se prodavaat dva delovni prostorii i magacin na dve nivoa na ulica ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 10:33Gradezna parcela vo Falishe

Se prodava parcela vo selo Fališe. Parcelata ima vkupna površina o...


55 €
или предлог цена
Вчера 10:33Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


105.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
110.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:32Stan od 90m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 90m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so slednite pr...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:32SE IZDAVA GARSONJERA VO TETOVO

Se izdava garsonjera na atraktivna lokacija vo blizina na "Pino" po ...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:32Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na kasarnata vo Tetovo. Kukjata e komp...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:31Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 10:31Luksuzna kukja vo Tetovo

Se prodava luksuzna kuka na mirna lokacija vo Tetovo. Kukata raspola...


410.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
480.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:31Stan od 88m2 vo centarot na Tetovo

Se prodava stan so dobar raspored vo centarot na Tetovo. Stanot rasp...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:31MILOSHEVSKI - PARCELA OD 20403m2 VO SETOLE PO 3 EVRA/M2

Se prodava parcela od 20 403m2 vo selo Setole. Parcelite se oddele...


3 €
или предлог цена
Вчера 10:31MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3934m2 VO LESHOK

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima vkupna površina od...


35 €
или предлог цена
Вчера 10:31NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:16Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 08:55Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava..Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 08:45SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 08:06PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 01:27Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 ное 21:23DELOVEN PROSTOR LOKAL KAJ AMSM TETOVO AJDUCKO

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POGODNO ZA FRIZERSKI SALON, KANCELARIJA, STUD...


120 €
или предлог цена
25 ное 17:56Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


70.550 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 ное 15:39Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 14:35Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


30 €
или предлог цена
25 ное 13:58Се издава деловен простор во близина на зградата на Општина

Се издава деловен простор во непосредна близина на зградата на Општ...


1 €
или предлог цена
25 ное 13:25Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 ное 22:50PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
24 ное 14:25Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
24 ное 12:53Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 ное 00:17Baraka

Se prodava dobro izolirana baraka 2.50.350


1 €
или предлог цена
23 ное 15:40Mal stan (novogradba) na prizemje vo ajdučko maalo

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na mal stan na PRIZEMJE vo ...


46.800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 ное 13:42TOP deloven prostor-NOVOGRADBA vo centar na prometna ulica

👍ATRAKTIVNA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na deloven prosto...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 ное 13:41DUPLEX OD 90 M2 VO STROG CENTAR-NOVOGRADBA

☑TOP ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan DUPLEX NOVOGRADBA n...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 ное 13:41Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам