Скопје Центар
                   
1483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii...


2 €
или предлог цена
13 ное 08:43Промовирано

Prevoz So kombe isfrluvanje sut cistenje podrumi

Vrsime prevos i cistenje podrumi supi i bilo sto imame iskusni rabotn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

22 ное 13:00Промовирано

ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Промовирано

Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:35TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Generalno cistenje I Xemisko so Profesionalni masini

Profesionalno Generalno cistenje na stanovi I kukji so nasi kvalitetn...


18 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Чистење на станови ,Куќи

Доколку сакате услуга од страна на врвни и вредни хигиеничари,не се д...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА СО ПОВЕЌЕ ВИДОВИ НА...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00TRANSPORT/ PREVOZ /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Deratizacija DDD dezinsekcija staorci gluvci bolvi lebraki

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00DEZINSEKCIJA LEBARKI BOLVI BUBASVABI KVALITET DERATIZACIJA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00TRANSPORT PREVOZ SO KOMBE SELIDBI I BILO STO!

Vrsime prevoz so kombe i selidbi po potreba imame iskusni rabotnici ....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00GLUVCI STAORCI MRAVKI DERATIZACIJA DEZINSEKCIJA KVALITET VRV

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

☆ Внатрешно Реновирање & Санација

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40 □ Внатрешно малтерисување □ По...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Денес 13:00Бетонирање Ѕидање Армирање и сите видови градежни изведби

●Столбови и носачи; ●Тераси и скали; ●Ѕидарски работи; ●Плафонск...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални и...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Кречење,Молерај, Бојадисување

TeamPro ви нуди бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Теме...


75 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Slep Sluzba 24/7

Slep Sluzba 24/7 Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Маке...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 12:45Реновирање на куќи,станови

Работиме комлет реновирање на станови,куќи.Водовод,одвод,местење угра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 12:21RENT A CAR-RENTACAR

IZNAJMUVANJE VOZILA 076-968-270


По Договор
или предлог цена
Денес 11:51Prevos so kombe

Vrsime transport prevoz na roba selidbi so kombe po najpovopni ceni v...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:10СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ 076 787 478 » Судски предмети (пресу...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:03PREVOZ SELIDBI TRANSPORT

.Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:48Profesionalna pomos pri izrabotka na trudovi

Професионална помош при изработката на научни трудови од областа на о...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

Денес 10:39Prevoz / Transport so termoking/frigo/ladilnik/hladnjaca

Licenciran transport ✔️Prevoz na roba vo Skopje i Makedonija ✔️Seli...


1 €
или предлог цена
Денес 10:20Transport -prevoz -preselbi- rabotnici

Organiziran prevoz na bilo kakva roba ili preselbi niz MK i posiroko ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 09:33Vodovod Kanalizacija Dovod Odvod Водовод Канализација Довод

Имате течење во Вашите станбени, деловни, резиденцијални објекти??? ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:30  НОВ ОГЛАС

Roletni Komarnici

Изработка и монтажа на ПВЦ и Алумински ролетни Изработка и монтажа ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Денес 09:28SERVIS ZA BELA TEHNIKA

Vrsime brza i efikasna popravka i servis na site vidovi masini za per...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:51TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

VRSIME SERVISIRANJE NA SITE VIDOVI LED,,LCD PLAZMI I CRT TELEVIZORI ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:03Водоводџија-Vodovodzija-Водоинсталатер-Санитарија

Specijalizirani, stručni, odgovorni i iskusni majstori vi stojat na r...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:56Hemisko cistenje na mebel i vozila Xtreme / Хемиско чистење

Не дозволувајте нечистотијата и бактериите да бидат во вашиот дом или...


1.000 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 20:32СУДСКИ ПРЕВОД - АНГЛИСКИ ЈАЗИК

СУДСКИ ПРЕВОД НА АНГЛИСКИ ЈАЗИК 076 787 478 » Судски предмети (пр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:10masini za sadovi SERVIS masina za sadovi

☆Servisiranje ☆Popravka ☆so originalni rezervni delovi ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:39Такси Скопје до аеродром Скопје,Охрид,Битола,Солун,Софија...

Такси превоз до Ародром Скопје или било која дестинација во МК или во...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:46Dezinsekcija Deratizacija-Дезинсекција Дератизација

Najefikasno i najevtino vo gradot....Servis so nad 20 godini iskustvo...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 17:35TAXI..PREVOZ ..CEL BALKAN I EUROPA ...24\7 ...

TAXI PREVOZ. SO NOVI VOZILA CEL BALKAN I EUROPA ZA BUGARIJA,GRCIJA...


35 €
или предлог цена
- 56 % Попуст
80 €
Вчера 17:26Zebra Rolo Variolajt Zavesi Komarnici Venecijaner ..........

Zebra- Rolo- Variolajt- Komarnici-Rolo,Siber,Fiksni 15> Venecij...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Вчера 16:16Venecijaner,Komarnici,Komarnici,Zebra i Rolo Zavesi ........

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вчера 16:16Masaza

Masaza opustanje I relaksilacija, masaza za uzivanje. Rabotno vreme ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:26TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22TRANSPORT PREVOZ NA ROBA I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам