Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dekorativno plasticno cvekje

Dekorativno plasticno cvekje visina 170sm


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:293 sliki print 90/60

Prodavam 3 sliki komplet 90/60 edna dimenzija so ramka drvo i staklo ...


4.500 МКД
или предлог цена
14 авг 10:05Servis i izrabotka na kujni plakari detski sobi kan mebel

Servis i izrabotka na kujni plakari detski sobi kan mebel


600 €
или предлог цена
13 авг 13:13Cetiri jambolii za 2500 denari

Prodavam cetiri jambolii za 2500 denari Dve so dimenzii 250 na 150 ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 авг 12:48UMETNICKA SLIKA

UMETNICKA SLIKA SO PASPARTU I KVALITETNA RAMKA KAKO NA SLIKATA SO DIM...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
12 авг 12:23PRODAVAM STAKLO STAKLARNIK

STAKLARNIK 1500DEN KOMPLET SITE PARCINJA


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

10 авг 23:13DEKORATIVEN STIKER

Prodavam samolepliv dekorativen stiker. Material: high quality pvc...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

09 авг 10:55Akvarium / Аквариум

Се продава аквариум со димензии 50cm x 40cm Со висина 45cm Цена ...


1.200 МКД
или предлог цена
04 авг 19:03prodavam mali gobleni

prodavam vrameni vilerovi gobleni 2.000 den. - parce


2.000 МКД
или предлог цена
30 јул 14:29Zidna slika so paspartu

Slika so dimenzii 29 cm visocina i 23 cm sirocina so predno staklo za...


200 МКД
или предлог цена
19 јул 15:06Umetnicka slika kubizam

Prodavam umetnicka slika kubizam, odlicno zacuvana.


250 €
или предлог цена
17 јул 21:08Продавам постер од Боб Марли

Продавам голем постер од Боб Марли урамен во стакло.


600 МКД
или предлог цена
13 јул 14:49Se prodavaat stalazi

Stalazi za doma i za vo grafin


1 €
или предлог цена
03 јул 22:48Se prodavat gobleni

se prodavat 2 gobleni 42*38 (so mostot) - 1100 den 34*29 (so srnit...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јун 20:18prodavam ukras okolu 30-40sm

prodavam ukras donesen od francija kontakt aleksandra 077 823 129


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

05 јун 11:39prodavam ukrasi porcelanski jajca

prodavam dekorativni porcelanski jajca doneseni od francija, edno 600...


600 МКД
или предлог цена
04 јун 12:22ДЕКОРАТИВЕН МОТОР ЗА НА ЗИД

Изработувам по порачка цена по договор Бидете уникатни и несекојдн...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

17 мај 09:27prodavam ukrasi porcelanski jajca

prodavam dekorativni porcelanski jajca doneseni od francija, edno 700...


700 МКД
или предлог цена
13 мај 22:44prodavam ukras

prodavam mal ukras kontakt aleksandra 077 823 129


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

07 мај 22:04prodavam ukras

prodavam ukras prase kontakt aleksandra 077 823 129


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

07 мај 22:03prodavam lamba ispravna antikvitet

prodavam lamba donesena od francija kontakt aleksandra 077 823 129


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

07 мај 11:19UNIKATNI STOLNI LED LAMPI

UNIKATNI STOLNI LED LAMPI RACNA IZRABOTKA


1 €
или предлог цена
29 апр 16:03PRODAVAM SET NOVI VELIGDENSKI UKRASI

PRODAVAM SET NOVI NEUPOTREBENI VELIGDENSKI UKRASI: VENCE ZA NA VRATA ...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

07 апр 09:31салонско цвеке

продавам салонско цвеке Бенџамин-3500 ден дрвото на животот -3800 де...


3.500 МКД
или предлог цена
26 мар 09:19Продавам гоблени

Гоблен "Сутон" рачно везен со димензија 50х50 см неурамен цена 3.500д...


3.500 МКД
или предлог цена
24 фев 20:13SLIKA PRINT NA PLATNO

Prodavam slika print na platno so dimenzii 110cm/70cm Kontakt tele...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 15:02Racna izrabotka na prekrivki za trpezariski masi i klub masi

PRODAVAME,NUDIME !!! Kvalitetno izraboteni prekrivki,od svilen konec...


1 €
или предлог цена
19 дек 15:41Novogpdisna Elka 158 cm

Prodavam novogpdisna elka visoka 158 cm


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

19 дек 13:26Porcelanska Figura LOVEC SO KUCE

Stara dobro socuvana porcelanska figura LOVEC SO KUCE proizvedena vo ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

02 дек 16:52LED 5 W LAMBI RACNA IZRABOTKA

LED 5 W LAMBI RACNA IZRABOTKA


1 €
или предлог цена
30 ное 00:58Vilerov goblen Bogorodica

Prodavam original Vilerov goblen Bogorodica , vramen. Dimenzija 40...


1 €
или предлог цена
21 ное 09:09Продавам јапанска ружа-хибискус

Продавам јапанска ружа 170см со единечен цвет цена 1.500ден и јапонск...


1.500 МКД
или предлог цена
15 ное 19:00Ravensburger puzzle uramen

Ravensburger puzzle od 1000 parcinja uramen


900 МКД
или предлог цена
23 мај 13:00Пластифицирани и гумирани тапети/ Plastificirani i gumirani

ПЛАСТИФИЦИРАНИ САМОЛЕПЛИВИ ТАПЕТИ СО ПЕНА, ПРВА КЛАСА СО СЕРТИФИКАТ ...


80 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

27 апр 13:00Beli plastificirani tapeti/ Бели пластифицирани тапети

Пластифицирани тапети , со најдобар квалитет во MK Разубавете го ваш...


60 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

15 апр 20:38Пластифицирани тапети/ Plastificirani tapeti

ПЛАСТИФИЦИРАНИ САМОЛЕПЛИВИ ТАПЕТИ СО ПЕНА, ПРВА КЛАСА СО СЕРТИФИКАТ ...


80 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

12 апр 21:22Кожни украси

Продавам: -кожна рамка за слика, црна боја, димензии 23x33 цм, за дв...


400 МКД
или предлог цена
21 мар 11:54Saksija I svekjnici, саксии и свеќници

Се продаваат рачно изработени саксии кои можат да служат и како свеќн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

22 фев 20:06Гоблени

Се продаваат гоблени рачно изработени и урамени. Пролет во планина -...


По Договор
или предлог цена
11 фев 14:14Гоблени

Продавам гоблени прикажани на сликата


1 €
или предлог цена
09 јан 12:15Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам