Крива Паланка
                           
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

03 дек 08:56ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

КАЈ АВТОБУСКАТА СТАНИЦА ДО ПАКЕТ МАРКЕТ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ПОГ...


250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

02 дек 20:41DUKjAN VO CENTAROT NA GRADOT

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

29 ное 11:091/1 DUKjAN VO CENTAR MOZNA ZA KOLA ZAMENA SO VASA DOPLATA

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

25 ное 09:01PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAR

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA IDEALE...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

20 ное 08:38___DUKjAN VO CENTAR - MOZNA ZAMENA___

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

13 ное 08:06Se izdava dukjan / deloven prostor

Dukjanot se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica Nov...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

11 ное 22:15DUKjAN 1/1 - MOZNA ZAMENA ~~~ ДУЌАН 1/1 - МОЖНА ЗАМЕНА

☎️ 078 204 684 PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT NA K...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

11 ное 20:30RABOTILNICA NA SUPER LOKACIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

31 окт 09:54DUKAN MOZNA ZAMENA ZA KOLA - POVEKE KOLI ILI KAMION

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

31 окт 09:54Se dava pod.dukanj 15 m2 i 30m2

Se dava delovni objekti pod naem 15 m2 i 30 m2 na lokacija Sv joakim...


11 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

31 авг 08:08Se pordava deloven objekt

Se prodava deloven objekt 26 m2 na adresata 17 ta makesonska udaran...


111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

15 јун 07:57Delovni objekti pod naem

Se dava pod naem 2 delovni objekti 15 m2 i 30 m2 dukanite se na g...


111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

08 мај 10:13Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar

Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar na Kriva Palanka (porane...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

14 мар 16:53Se dava pod naem 2 delovni objekti

Se dava pod naem 2 delovni objekti 15 m2 i 30 m2 blizu grackata boln...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

25 окт 21:31Trafika/kioks

Trafika e renovirana spremana za rabota moze da posluzi i za nekoja c...


500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

23 ное 13:00Se dava pod naem deloven prostor

Se dava pod naem 2 delovni prostori 15m2 i 30 m2 na glavna ulica Sv J...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

02 сеп 07:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам