Кичево
                           
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM METALNA VRATA ZA GARAZA

Metalna vrata za garaza so mehanizam za otvoranje na gore. Dobro socu...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Гаражи

Вчера 20:07Се продава куќа

Се продава куќа Раштански Пат.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 17:57Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2

Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2 Имотен лист 316 К...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 13:43Se prodava stan vednas do opstina Kicevo

Se prodava stan vo zgradata do opstinata vo Kicevo. Stanot e so povrs...


790 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 12:37Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 11:40Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 09:06STAN 62.000 fr

So Möbel


62.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 08:27дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмувa Посебна канцеларија одвоена од работниот простор Оди зае...


180 €
или предлог цена
Вчера 00:00Се продава куќа

Се продава куќа на улица Јанко Михајлоски покрај река сушица. За по...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 15:06PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
28 мар 12:41Се продава карабина

Се продава карабина во населба Горица, Кичево. Карабината има приземј...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 12:17Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 12:17Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 09:15Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 08:27Deloven prostor

Se izdava pod kirija . Moze da se koristi za poveke nameni. Se nao...


1 €
или предлог цена
27 мар 20:22mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


9.900 €
или предлог цена
27 мар 12:53Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:40STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:38Se Izdava Sprat

Se izdava sprat od kujka ne namesten za pojke info na te lefon 070-92...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мар 00:10Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујќа во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мар 16:45Се изнајмува деловен простор во центарот на градот

Се издава деловен објект во центар на Кичево - Локација на објектот...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

26 мар 13:00Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!

Prodavam plac so povrsina od 468 m2 Na najubava lokacija vo novata n...


36.500 €
или предлог цена
26 мар 10:27КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мар 15:14Продава стан 67m2

Се продава стан одлично сочуван на 3-ти кат во зградата Словенија Лес...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 мар 13:08Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мар 11:18Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 мар 10:17Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 мар 20:47Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


780 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 20:46Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 мар 13:35Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


360 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 мар 06:49Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 10:15Se prodava dukan vo lameli

se prodava ili se izdava dukan vo lameli so povrsina od 32m2


1 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

21 мар 10:04Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
21 мар 08:34Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


150 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

21 мар 08:33Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

20 мар 08:39STAN VO BLIZINA NA PEKARA NASI

Za poveke informacii ve molam kontaktirajte me na slednive kontakt in...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

17 мар 15:54Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мар 10:04Deloven prostor(kancelarija) vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na gradot so kvadratura...


1 €
или предлог цена
16 мар 21:22Niva na magistralen pat Drugovo

Se prodava niva so povrsina od 2413m2 na magistralen pat vo Drugovo s...


1 €
или предлог цена
16 мар 18:45Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам