Кичево
                           
131 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja 200m2 uy pirinska karpos

Se prodava kukja 200m2 i dvor 250m2 ima i plateno kumunali za dukjan ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 13:29Se izdava sprat od kukja vo karpos

Se izdava sprat od kukja vo karpos na ul pirinska tel 070 392 777 slo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 13:29Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 12:07Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 10:15Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 23:05ПРОДАБАМ КУЦА СТРОГ ЦЕНТАР ВО КИЦЕВО

Продавам стара куца во центарот на Кицево во центарот Кицево многу п...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 21:49SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 21:01Kujka nova gradba vo centar

Se prodava nova kujka so kompletna dokumentacija legalizirano mesto,p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 19:58Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 11:13Kujka kuka se prodava vo Kicevo, shitet shtepi ne Kerçove

Centar Kicevo 170m2 Contact 071600214 Pavle


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

01 јун 10:40Се продава куќа

Се продава куќа на улица Јанко Михајлоски покрај река сушица. За по...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 мај 15:38Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

31 мај 11:55Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 мај 18:20Se prodava Kuka, Куќа, info na 070 219 731

Se prodava kuka na mnogu ubava lokacija vo Kicevo, na mirna lokacija ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

30 мај 07:19NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

Se prodava nova kukja, komplet opremena, se novo, ne koristeno, kako ...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:33Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:29SE PRODAVA KUKJA VO DEVEANA SO OTVOREN POGLED

Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupn...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:27Nova kukja zad Arabela

Se prodava nova kukja komplet opremena gradena so najsovremeni i najs...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мај 22:26SE PRODAVA KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO KICEVO

Kukata se naoga na ul. Partizanski Odredi br 57 Kicevo (Rastanski pat...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мај 15:33Nova kuka na atraktivna lokacija do gradski pazar

Се продава куќа со: подрум (~100m2), деловни простории(~70м2), спр...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 20:12СЕ ПРОДАВА МЕСТО ОД 908 М2 СО ДВЕ КУЌИ

Се продава место со површина од 908 м2 со две куќи. Местото се наоѓа...


4 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

27 мај 13:53КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мај 22:37Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мај 13:03Se prodava kuka nad kasarna

Se prodava kukja nad kasarnata vo blizina do stovaristeto Digoz na gl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мај 22:18Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујќа во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мај 12:33Se prodava kuka vo Kicevo,shitet shtepi ne Kerçove

Kukata e cakom pakom so Prekrasen shirok dvor 2 sprata +skali za 3...


12.250.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 22:58KUKA VO KICEVO nad rest.Milenium-SHITET SHTEPI NE KERCOVE

KUKATA E KOMPLET SUREDENA SO KOMPLETIRAN DVOR, VO PREKRASNO MESTO C...


200.000 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
11.350.000 €
Кичево

Куќи / Вили

21 мај 22:58Kukja 100m2 2 sprata + podrum, so vcrtana dogradba

Se prodava kukja so 2 sprata i podrum so garazha, polunamestena, reno...


300.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мај 19:51Kukja kuka shtepi куќа kuca

435m2 parcela 252m2 korisna dvorna povrsina 279m2 korisna vnatresna p...


85.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

17 мај 08:51СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 21:22Shitet shtepi/magacin 600m2 | Pashine e poshtme

Objekti ndodhet në Kërçovë në lagjen pashinë e poshtme afër shkollës ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

15 мај 13:00SE PRODAVA KUKJA + PLAC

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. ...


110 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:43Se prodava kukja

Se prodava kukja vo n. Rastanski Pat na glavna ulica so kvadratura od...


92.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:42Kukja so dukjan zad Arabela

Se prodava nova kukja na 4ri sprata so dukjan od 110m2 i isto tolku s...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:41Se prodava kuka vo strog centar

Se prodava kukja vo strog centar na Kicevo, pozadi benz. pumpa Pucko ...


220 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:41SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

Se prodava nova kukja vo nas. Gorica so vkupna povrsina od 670m2. Ku...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:41Se prodava kukja vo s. Arangjel so imot 30.000m2

Se prodava kukja vo s. Arangjel Kicevsko so imot od 30.000m2 od koj p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:40Se prodava nova kukja vo Ivanidol

Se prodava nova kukja vo nas. Ivanidol so vkupna povrsina od 444m2 so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

13 мај 08:38Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


360 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

12 мај 08:34Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

11 мај 13:05Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам