8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Кафулиња

02 дек 11:08ВИСОКИ МАСИ-КОЊОПОЈОЈ БИТОЛА

СЕ ИЗДАВААТ И ПРОДАВААТ 075 428 991 075 428 991 075 428 991


1 МКД
или предлог цена
Битола

Журки

02 дек 09:08Se izdavaat visoki masi (konjopoi) i satori

Se izdavaat visoki masi za sekakvi zabavi i proslavi Isto taka se izd...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Журки

04 ное 23:08Ниска Магла-Чад и прскалки за вашиот прв свадбен танц

Fenix Event Агенција за организирање на настани Свадбени Облаци и Прс...


1 €
или предлог цена
Битола

Журки

04 ное 23:07Се издаваат Високи маси и Шатори тенди

Fenix Event Организација на настани: Свадби, крштевки,родендени,прива...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Журки

04 ное 23:07ИЗВЕДБА НА ОГНОМЕТИ

Изведба на секаков вид на огномети, за сите прослави. Продажба и на з...


50 €
или предлог цена
06 окт 21:07se prodava kafule- kafic

se prodava celosno razraboten kafic vo bitola


По Договор
или предлог цена
Битола

Кафулиња

01 апр 11:34Oprema Za diskoteka.

Se prodava kompletna oprema I inventar za letna/zimska diskoteka. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дискотеки

14 сеп 12:13Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам