56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magneten prtsten protiv rcenje/ прстен против рчење

Магнетниот прстен против рчење е флексибилен и изработен од нежна пла...


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

Денес 12:32APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Novii...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:47ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

Вчера 07:21APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)

Se iznajmuva aparat za kislorodna podrska.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:21DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok. Aparat...


По Договор
или предлог цена
06 авг 17:30NOVO!!! Masazer Fascial Gun - Pistol za Masiranje telo vrat

NOVO!!! Masazer Fascial Gun - Pistol za Masiranje telo i vrat 💰💰�...


1.199 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

06 авг 17:28Epilator Philips / Епилатор Филипс

Se prodava epilator marka philips lumea Pogoden za site zoni, cena 1...


15.000 МКД
или предлог цена
02 авг 16:30Epilator Panasonic / Епилатор Панасоник ES 2044

Se prodava nov epilator Panasonic ES 2044. Cena 1200 den. Ve molam ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 16:30>>>> MASAZER -MULTIFUNKCIONALEN -RELAXX

.. -EDNOSTAVEN I PRIJATEN ZA KORISTENJE -MODEREN, KOMPAKTEN I PRENO...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

31 јул 09:41repovi za nadgradba

Prirodni repovi za nadgradba 3700 Denari Imame sekakov vid nadgradbi...


3.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на коса

29 јул 12:16Јазовец

30 мм чвор Четката е изработена од природни влакна од јазовец Кор...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јул 14:09Јазовец Silvertip Badger

Природни влакна од јазовец 30 мм чвор Користена кратко време Че...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јул 14:09Имобилизатор за колено / Post op knee brace

Се продава Имобилизатор за колено со регулација на флексија и екстенз...


4.000 МКД
или предлог цена
26 јун 12:34OGLEDALO SO LED SVETLO ----DVOSTRANO

Multifunkcionalno dvostarno ogledalo so cela ramka led svetla se prek...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

17 јун 17:31Dodatoci za aparat za nega na peti

Prodavam 2 novi, nekoristen dodatoci za aparat e za nega za petici WE...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

04 јун 17:18Се продава Инвалидска Количка

Се продава Инвалидска Количка, во одлична состојба. Не е користена во...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:29Tecen zeolit vo kapki

Prodavam zeolit vo kapki nabaven od Usa Najdobar nano zeolit koj par...


4.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

19 апр 23:24Tinktyra od gluvarce

Глуварчето го јакне организмот и му помага на телото да се ослободи о...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

08 апр 23:37Преглед со биорезонансен апарат

Life Expert Profi е уред за веб-клиника. Во рок од една минута од нег...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

08 апр 23:37Чај вирак

🌿❇️ЧАЈ ВИРАК❇️🌿 ❇️Чај Вирак-Најдобрата Пријателка На Секоја Жена И...


290 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

25 мар 21:09Ipl laser,Philips lumea

Precision plus, ipl laser, mnogu malku koristen, vo sovrshena sostojb...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

14 мар 21:22Масажер за нозе

Црна боја, слабо користен ! Скопје 078261838


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

10 мар 10:30krevet za masaza dva kreveti кревет за масажа кревети

dva kozmeticki kreveti ,mozen e transport do kaj vas


33.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

13 ное 13:56Продавам Јонизатор-Алкализатор за вода

Многу малку користен, скоро нов, алкализатор-јонизатор за вода, за на...


24.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

21 окт 13:13Masazer

Masazer


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на тело

20 сеп 17:14Masinka za bricenje so trimer!

Koristena / probana samo ednas otkako e kupena i duri ne e nitu polne...


900 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:15ТУРБО чај за ТУРБО слабеење

ТУРБО чај за ТУРБО слабеење Добијте ја посакуваната линија со ова вк...


322 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Ослабување и Исхрана

30 јул 00:49Se prodava. Masazer Ceragem

Se prodava masazer so zade kamen MN efikasen za polovina I rbet malku...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

23 јул 13:58Se prodava toploten masazer za fizikalna terapija

Se prodava toploten masazer Ceragem so zade kamen za fizikalna terapi...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Масажа и Сауна

29 јун 09:14Se prodava mesazer

Se prodava masazer so zade kamen MN efikasen za polovina I rbet ne e ...


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Заштита од сонце

29 јун 01:16Зачленување во TianDe со бенифит за купивање и Свој Бизнис

ТианДе нуди можност за свој бизнис во кое нема одредено работно време...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

25 апр 14:55Koncentrator za kislorod

KONCENTRATOR ZA KISLOROD POD GARANCIJA UPOTREBUVAN VKUPNO DVE NEDELI ...


38.000 МКД
или предлог цена
19 апр 11:25SEKERNA PASTA ZA DEPILACIJA

MAKEDONSKI PROIZVOD MNOGU DOBAR EFEKT DAVAME I OBUKA ZA DEPILACIJ...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на тело

14 апр 20:04Гинеколошка столица - Ginekoloska stolica

Се продава гинеколошка столица. Цена: 10.000 денари.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 апр 12:47Set brendirana šminka

Set kvalitetna šminka - Trend correcting set - Maybelline super ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Шминка

03 апр 00:43Тинктура од глуварче 250 ден/50 мл.

ГЛУВАРЧЕТО – НАЈМОЌНИОТ УБИЕЦ НА РАКОТ, НО И МНОГУ ПОВЕЌЕ Тинктурата...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

13 фев 16:54Апарат за кислород

Стар 6 месеци користен 4 месеци.Гаранција уште 18 месеци.Сменет филт...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

31 јан 22:13Имобилизатор за колено

Се продава имобилизатор за колено (ортоза) купен од МедикаПро https:...


1.500 МКД
или предлог цена
30 ное 21:58Se prodavaat kozmeticki aparati

Se prodavaat kozmeticki aparati za nega na lice I telo od Italija, A...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женска козметика

22 ное 09:35Medicinski rakavici

Se prodavaat rakavici latex velicina M. Za poveke informacii kontakt...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

15 окт 13:18Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам