Тетово
                           
1355 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava DELOVEN PROSTOR vo Tetovo !! Cena po dogovor !!!!

Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2 Atraktiven stan ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 06:58NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1 €
или предлог цена
Денес 06:58Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot pozadi potok grad...


169.998 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 06:21Se prodavaat stanovi vo izgradba na Industriska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 23:11Se prodava kukja vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Brvenica, Tetovo. ____...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 23:11Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad/Ilinde...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 23:09Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 23:08Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo. _...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 23:08Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 23:08Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:54Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
Вчера 19:50Garsonjera

Se izdava soba so kujna kupatilo i wc na prizemje vo kukja na ulica 1...


6.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Соби

Вчера 17:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan so 1 spalna na Potok

🆕🆕 🆕 vo agencija CHANAK SE PRODAVA stan so edna spalna na 3 kat n...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:19  НОВ ОГЛАС

Se izdava kompletno namestena kuka

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул ...


990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Вчера 13:00Stan so dve spalni vo Blok 70 po super cena

Prodažba na stan vo blok 70 po povolna VEĆE NAMALENA CENA! POVELETE ...


50.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00CHANAK PRODAVA fenomenalen NOV stan so 2 spalni

🆕🆕🆕 ATRAKTIVNA pounda vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 SE PRODAVA komplet...


66.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo blizina na Bolnica vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo blizina na Bo...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:01Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


67.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:01Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 11:01Nova kukja plus pomala kukja na Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na na dve kukji mala i golema vo na...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 10:59Se prodava renoviran stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


87.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:59Se prodava stan vo blizina na Shipad vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Shipad/Ilinde...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:57Se prodava stan vo blizina na Mema / Ilindenska vo Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blizina na Mema na Ilind...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:57Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:57Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:57Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo blizina na...


56.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:56Se prodava stan vo Potok, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija, Potok vo Tetovo...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:54Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo vo bliz...


73.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
80.300 €
Тетово

Станови

Вчера 10:53Depciste

Se prodava imot so kukja vo selo Depciste na 200 m od patot Tetovo -V...


110 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 07:04Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 120 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


120 €
или предлог цена
Вчера 00:25Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Vredi da se vidi na lice mesto. Kontakt broj >>> 071 253 039 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мај 18:41Se prodava plac vo Gajre, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Gajre vo Tetovo. ______...


15 €
или предлог цена
30 мај 15:31STAN SO DVE SPALNI FULL OPREMEN VO PRŽOVA BAVCA NA KAT 2

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA KOMOTEN STAN NA 2 ...


83.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 мај 10:08Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 мај 10:07PREMIUM NOVOGRADBA NA 1 KAT SO 3 SPALNI-STROG CENTAR

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Se prodava stan NOVOGRADBA vo s...


144.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 мај 10:06Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
30 мај 10:06EKSKLUZIVNA KUĆA SO UBAVO UREDEN DVOR KAJ KASARNA

ATRAKTIVNA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Se prodava samostojna kuća so p...


269.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 мај 10:04NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


136.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 мај 10:03Deloven prostor so TOP NAMALENA cena-STROG CENTAR

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


84.999 €
или предлог цена
30 мај 10:02Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам