Битола
                           
856 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

26 мар 22:44Промовирано

Se izdava stan pogoden za povekje namenii

Se izdava stan na ulica Vasko Karangelevski karshi pedagoshki fakulte...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

20 мар 16:58Промовирано

Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan. Stanot e sloboden od 01/04/2023.In...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:39Stan vo Remo 58 m2

Stanot se prodava namesten. Plus tavanska prostorija 30 m2 Cist imo...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:48Se iznajmuva izdava stan sloboden do juni

Stanot e sloboden od sega do 5ti juni(cena niska po dogovor ) Na 3...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:20СТАН КАЈ ВЕРО

Се издава стан за странци, комплетно наместен, во близина на горно Ве...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:14Се издава стан во центарот на Битола

Се издава стан во центарот на Битола, веднаш до Митрополијата, на 5 м...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:08SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:16ПРОДАВАМ ВЕДНАШ В СЕЛИВ СТАН (МОЖИ ЗАМЕНА)

Продавам веднаш вселив стан , наместен со комплет покуќнина на ул.При...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:09KUPUVAM STAN - NOVI I STARI ZA RENOVIRANJE!

Oglasot vazi za stanovi koi ne se oglaseni po oglasi , bidejki tie so...


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.999 €
Битола

Станови

Вчера 16:30Se iznajmuva opremen stan vo Bitola

Se iznajmuva opremen stan na ul. Mladinski Brigadi (nasproti Domot za...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:45Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc. Б...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:22PRODAZBA NA NOV STAN

СТАНБЕНО - ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ IPET Invest: - Локација на објектот во ц...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:20Апартмани

Се издаваат дневно 2 луксузно опремени апартмани оддалечени 210 м.од ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan za stranci

Se izdava stan za stranci.Stanot e sloboden od 1 juni 2023 i e komple...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:51Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi vo Bitola pod Keops na odlicna lokacija vo n...


930 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:24  НОВ ОГЛАС

LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:12SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:12SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.04.2023 do 28.06.20...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:12Се продава нов стан - 74 m2

Се продава нов и невселен јужен стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:25Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// SLOBODEN OD...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:38Se izdava Ideal_Pleace_Apartment

Se izdava apartman 50m2, 500 m do centarot na Bitola kaj kasarnata, n...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Вчера 09:29NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:26Se izdava stan vo Oblasta

Izdavam celosno opremen stan vo oblasta mozi na kratok ili podolg per...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:49SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:22Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:05Четирисобен комплетно опремен стан на Партизанска

Се издава комплетно реновиран стан со нова опрема на Партизанска спро...


40 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:04Se izdava stan pod kirija

Sloboden od 24.03 opremen i e na mnogu mirna lokacija


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 06:55SE IZNAJMUVA STAN

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 01:12Se izdava luksuzno namesten stan strog centar

Se izdava stan vo centarot na gradot na mnogu mirno i tivko mesto sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 23:24Se izdava nov luksuzen stan pod kirija

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 21:10Se izdava nov apartman vo centar, od 15 septemvri

АПАРТМАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 15 септември ... Се издава нов апартман ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 19:16Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: 3 недели, од 10 до 30 јуни 2023 Се издава нов с...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 19:16НОВ ПАЗАР, РЕНОВИРАН ОПРЕМЕН СТАН, 1.КАТ

2-1515, НА ПРВ КАТ, СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН И ОПРЕМЕН СТАН, КО...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 18:47Се издава стан 1-ви спрат

Се издава стан кај трите убавици на први спрат Слободен од Септемвр...


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 16:49Se iznajmuva stan vo Centar vo Bitola

Se izdava stan vo najstrogiot centar na gradot za stranci i za site z...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 16:41SE IZDAVA STAN VO CENTAR VO BITOLA

Se izdava sprat od kuka namesten so nov mebel. Spratot e so dve spaln...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 16:37Se izdava Kompletno opremen stan

Se IZDAVA, kompletno opremen stan vo blizina na gornoto Vero do novio...


50 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 14:18Станови во градба - Х1 Новата приказна на BV Business Grou

Х1 – Новата приказна на BV Business Group Се продаваат станови на ат...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 13:14Х2 - За модерен и пријатен живот!

Х2 - За модерен и пријатен живот! Ви ја претставуваме следната од ни...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 13:14Топ стан на Ружа Делчева

Се продава комплетно реновиран 2018, наместен со нов мебел многу крат...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 12:58Нов стан Довлеџик

Се продава нов стан во Довлеџик 102 м2 , голема дневна со кујна , тр...


66.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 мар 12:51Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам