Битола
                           
2916 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan pogoden za povekje namenii

Se izdava stan na ulica Vasko Karangelevski karshi pedagoshki fakulte...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

20 мар 16:58Промовирано

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

26 мар 22:44Промовирано

KUPUVAC MESTO ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:49KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49KUPUVAM STAN STANOVI NOVI I STARI ZA RENOVIRANJE

Oglasot vazi za stanovi koi ne se oglaseni po oglasi , bidejki tie so...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49KUPUVAM STARA KUJKA ZA TURKANJE ILI MESTO

Baram da kupam kujka stara za TURKANJE ili mesto plac za izgradba na ...


18.000 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:48KUPUVAM STAN - NOVI I STARI ZA RENOVIRANJE!

Oglasot vazi za stanovi koi ne se oglaseni po oglasi , bidejki tie so...


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.999 €
Битола

Станови

Денес 08:48Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
Денес 08:40Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Битола

Станови

Денес 08:38СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:35СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:34СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 08:34NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:27SE IZDAVA MAGACIN DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA MAGACIN - Magacinot se naoga na glavniot magistralen pat ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 08:19SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:19Се издаваат апартмани и соби во Битола!

Апартманите се нови,удобни и модерно опремени. Секој апартман распол...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 07:50HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:50B A R A K A

BARAKA dim.2 na 3 metri,pogodna za polska kucicka ili st...


500 €
или предлог цена
Денес 07:39se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:27Kupuvam / Ponudete stan 40m2 ( reon BOLNICA )

Kupuvam/Ponudete stan od ~40m2 vo reonot okolu Gradska Bolnica......1...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:21Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 06:41СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
Денес 00:48KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST

Kokja - celosnonrenovirana, isto kako nova. Se prodava namestena komp...


79.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:45SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA ZA STRANCI

Poveke informacii na 070360520 - javete se i zakazete denes


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:44SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:44SE IZDAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno namestena kjkja na 1 sprat vo Centar na Bitola K...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:43KUKJA NA 2 SPRATA RENOVIRANA

Kukjata e so nova fasada, Nova izolacija, Niva dograma i Nov kr...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:41SE PRODAVA KUKJA STRCHIN NA DOBRA LOKACIJA PO EKSTRA CENA CM

Se prodava kukja po ekstra cena Kukjata e so mnogu dobra gradba i cv...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:41СТАН 60М2 2ТЕРАСИ ВИЗБА РЕНОВИРАН НАМЕСТЕН ЕВТИН

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 60м2 тераса 4м2 виз...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:41СЕ ПРОДАВА НОВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

Се продава куќа Нова Опремена Наместена Веднаш вселива 2 спрата ...


84.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:41SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Moment...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:40SE PRODAVA TOP STANCHE VO KULITE AT PAZAR

Poglednete go videoto 👇, stanot e vo MOMENTALNA sostojba. Dokolku vi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:40SE PRODAVA NOV STAN 105m2 3m2 - JUMBO

Se prodava nov stan vo zgradata nad Jumbo! Namalena cena na 919Eur/m2...


919 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:39  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 23:25KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:46Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
Вчера 22:43Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:24SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
Вчера 21:51СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:51SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:41SE IZDAVA STAN VO CENTAR VO BITOLA

Se izdava sprat od kuka namesten so nov mebel. Spratot e so dve spaln...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:41SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:35Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам