Битола
                           
717 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:35Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:22Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:07Замена на гарсоњера во центар за куќа во Лавци

Замена на мала гарсоњера, погодна за издавања, за куќа во лавчански р...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:50Издавам семејна куќа

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ МАРТ И АПРИЛ. Се издава куќа со 2 спални и голема дн...


330 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:23Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:03Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:50Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:20Куќа

Се продава


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:18PLANSKA KUKA 250M2 DVOR 200М2 STRELISTE BITOLA

Se prodava kuka na ul.Aron Aroesti br.78.vo naselba Streliste Bitola....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:08SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava kuca

Se prodava kuca Prizemje + kat So vkupna povrsina od okolu 85m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:16Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:09Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:02Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:42Se prodava kuka vo Centar na Bitola

Се продава куќа на два спрата со визби и дворно место.Спратовите се п...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:59Se prodava kuka, mesto 334 m2

Se prodava kuka, vo selo Gradesnica (Bitolsko Mariovo) mesto 334 m2 (...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 06:39BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 03:22Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:11Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:49Prodavam kuka

Prodavam kuka do OU. Todor Angelevski , vednas vseliva so nova fasata...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:20Се продава куќа

Се продава куќа во близина на Трафостаницата кај паркот Стив Наумов, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:01SE PRODAVA KUKA VO BITOLA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

SE PRODAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE NA BITOLA OSNOVA 83 M2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:50KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE

SE PRODAVA STARA KUKA VO S.BISTRICA MESTO CRKVISTE NA SAMIOT PAT NA V...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:50Stara kukja so golem dvor

Se prodava stara kuka na ul. Ohridska na prizemje 50 m2 + dvor 365 m2...


115 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:47Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:14Do Saat kulata

Najubava lokacija.Strog centar Vednas do SAAT KULATA. Za podetalen ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:10KUPUVAM STARA KUJKA ZA TURKANJE ILI MESTO

Baram da kupam kujka stara za TURKANJE ili mesto plac za izgradba na ...


18.000 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:51Се продава куќа во близина на Ат Пазар

Куќата се наоѓа на одлична локација.Има 2 спрата, на првиот има голем...


40.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:30спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:09SE IZDAVA IZNAJMUVA KUKA - STAN

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:27Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:26se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 06:54PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 23:34Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Se izdava kompletno renovirana kukja vo pazarot. Kukjata ima kujna so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 21:43Se prodava hitno poradi preselba cena povolna

Se prodava kujkata poradi preselba vo stranstvo cena povolna kujkata ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 20:56Se izdava sprat od kukja kaj trudot

Се издава спрат од нова куќа на ул Донка Ушлиова, под трудот. Комплет...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 19:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 16:20Kukja za dogradba/Куќа за доградба

Se prodava kukja za dogradba vo D.Orizari(100 metri posle uchilishtet...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 мар 15:37Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам