Охрид
                           
1585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови станови Охрид - Струга

Станови за продажба Повеќе станови во Охрид и Струга


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

21 сеп 02:49Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 мај 21:57Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 16:22Промовирано

Iznajmuvam stan - apartman Ohridati

Станот се наоѓа во центар на 80 м од езеро позади хотел Милениум. Гре...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 09:52APARTMENT WITH SEPARATE BEDROOM FOR LONG-TERM RENT

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 09:39Se iznajmuva LUX studio najstrog centar so garaza

Se iznajmuva komplet opremeno komotno studio so golemina od 40m2 vo n...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 08:31SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden. Dvosoben opremen stan, 60m2, komotna dnevna soba so Kujna,...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

24 сеп 07:46Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:18Se izdava stan po kirija - Strog centar

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste. Za...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 20:00Se izdava stan vo Ohrid za cela sezona!

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste za ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 19:59Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
Охрид

Станови

23 сеп 19:52TROSOBEN STAN DO EZERO

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.


58.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 19:30Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 18:00Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohr

Se prodava Lux stan na top lokaciji,so extra raspored vo ohrid. ⭐Top...


104.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 17:08Нови студија во центар 1100 ,1300 денари со паркинг

Вонсезонски ОД 01 СЕПТЕМВРИ 1300 денари за студио апартман 2+1 до три...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:50Вила со 10 апартмани во центар со паркинг

Од 01 СЕПТЕМВРИ ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лицаза резерци...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:49Kamelija nov stan 65m2 trosoben B.Izvori

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov stan vo faza na gradba 6...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:02Kamelija Stan 99m2 tros. Biljanini Izvori

Се продава стан, 99м2 во населба Билјанини Извори. Станот e југо-ист...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 16:01Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 15:58APARTMAN OHRID - se izdava na 100 metri od plaza

APARTMAN od 49m2 se izdava na mestoto Sv.Stefan vo borova suma pogode...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 14:53SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA OHRID

Se izdava stan vi centarot na Ohrid vednash do Hotel Montenegro na ul...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 13:59Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид

Се изнајмува стан во центарот на Охрид за КРАТОК ПРЕСТОЈ , наспроти ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

23 сеп 13:46Se izdava stan na podolg period

071 840 655 Виолета Се издава стан од 55 м2 на подолг временски пе...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:52Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:52Stan od 55m2 vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na ul. Vangel Nikoloski. Stanot ima vkupn...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 12:46SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 11:24ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:49ЧОЈС-Juzen Stan vo Daljan

Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto na 4 kat (...


51.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 сеп 09:48Се издава стан под кирија-Охридати

Се издава стан под кирија 96м2 во Охридати позади хотел Дипломат. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:34se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 22:27Tip Top sreden apartman so pogled na ezero strog centar

Izdavam garsonjera 32m2 so pogled na ezero. Kapacitet 2+1 lice Ce...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 21:43ИМПЕРИЈА – Стан 25м²

Шифра A 35/2 Се продава стан (гарсоњера) со површина од 25м² со ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:24ИМПЕРИЈА – Апрартмани до езеро

Шифра А 26/26 Се продават 2 комплетно опремени апартмани со вкупна п...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:22Stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:13PREUBAV NOV STAN VO STROG CENTAR

Stanot e vo nova moderna zgrada so lift. Kompletno ureden, klimatizir...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:10Stan vo Ohrid

Се продава стан во Охрид, населба Христо Узунов, ламела 3, ул. Ѓорче ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 20:08Se izdava stan vo Ohrid kaj benzinskata do biljanini izvori

Se izdava stan vo Ohrid kaj benzinskata makpetrol karsi biljanini izv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:52ODLICEN STAN OHRID

Stanot e nov, kompletno opremen ima imoten list


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:41Se prodava stan 66m2 vo ohrid.

Se prodava stan 66m2 vo ohrid. ⭐ 1.Sprat ⭐ Jug ⭐Dvosoben TEL. ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

22 сеп 19:36Страна 3 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам