Охрид
                           
1519 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:35Промовирано

НОВ стан со спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:20НОВ ОГЛАС
Промовирано

Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:50se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:21Apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid nasproti hotel Palace. Apartm...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:10Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:38Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:38Се издава стан за 2 особи ( пар)

Станот се издава за краток период слободен од 1 ви Јули Се издава ста...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:43Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:59Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:45ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј

Шифра Б 101/10 Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:25ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 64м2

Се продава стан со површина 64м2 (дневна со кујна,две спални,ходник,к...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:25SE IZDAVA GARSONJERA

Се издава гарсоњера, комплетно наместена во центарот на Охрид. Станот...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:52APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:00АПАРТМАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ!

Апартман со ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА во строг центар на Охрид на 50м од П...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:46SE IZDAVA TROSOBEN STAN

Izdavam trosoben stan na prv sprat za turisti na ul. Pere Tosev na 5...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:32НОВ стан со спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:14SE IZDAVA APARTMAN

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:14Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:52PREKRASEN STAN SO POGLE NA EZERO

STANOT E PEREKTEN,ODLICNO NAMESTEN, VO STROG CENTAR, SO POGLED NA EZE...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44ODLICEN STAN VO CENTAR

Stanot e vo centar, trosoben, namesten, so sopstveno parno, ima i pod...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44NOVI STANOVI VO CENTAR

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44Нови Апартмани и Студиа во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:17Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2,кај хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:45se izdava apartman vo centar

se izdava namesten apartman vo centar na mnogu dobra lokacija na 4-5 ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:45Се издава стан во Охрид

Се издава комплетно наместен и реновиран стан, во склоп на хотел Инте...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:44Apartman vo centar Ohrid

Apartman centar ohrid Klima tv kujna kupatilo terasa masina za alist...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:28  НОВ ОГЛАС

Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:20*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:17Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:0016 novi stanovi od 42m2 do78m2

16 stanovi vo nova gradba od 42m2 do 78m2 vo zgrada so lift na uli...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:45Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:35Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:27Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za 4 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:04Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:45Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Od 21 juli do 5ti avgust i od 10ti do 15avgust stanot e zafaten!!! ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:14Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:59Se izdava apartman

Se izdava apartman na samiot vlez na ohrid.Maksimum na gosti e 5 osob...


1.800 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.100 МКД
Охрид

Станови

Вчера 13:52Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:51Se izdava apartman vo Ohrid

Пишувајте на вибер ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна локаци...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:50Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:32Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам