Охрид
                           
1579 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ стан со 1 спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

06 авг 23:39Промовирано

НОВ трособен стан во СТРОГ ЦЕНТАР на 2 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:14НОВ ОГЛАС
Промовирано

Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

11 авг 18:40Промовирано

IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:07ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:02Se izdavaat apartmani vo najstrog centar vo Ohrid !

Se izdava apartman vo Ohrid,centar


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:31Stan vo centar ohrid

Stanot se naoga pozadi skalestata zgrada na 200 metri pozadi Ohridsk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:26Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:23Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za maks.5 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot r...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:08IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:05Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:02se izdava stan pozadi skalestata zgrada

Se izdava kompletno namesten stan pozadi skalestata zgrada(centar). ...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Денес 08:56Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:39SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sloboden od 13082022 Dvosoben opremen stan, 2 plus 2 lica, parking...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:52Apartman Martin

Se izdava trosoben Stan na kratok ili podolg period vo centar nasprot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:22Stan vo Ohrid - Стан во Охрид

Се продава стан, 99м2 на улица АСНОМ во Охрид. Станот има југо-источн...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:16Стан во центар со ДВОРЧЕ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на дво...


49.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
56.000 €
Охрид

Станови

Денес 06:24НОВ трособен стан во СТРОГ ЦЕНТАР на 2 кат

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 06:14  НОВ ОГЛАС

Се издава стан (апартман). Se izdava stan (apartman).

Станот ( апартманот) е за туристи, на 4ти спрат со лифт. Локација Боз...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 02:13SE IZDAVA STAN STROG CENTAR

Se izdava stan strog centar na ubava lokacija dve sobi posebni kujna ...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Вчера 23:09Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:40Izdavam iznajmuvam stan vo ohrid

Iznajmuvam stan vo Ohrid 64 m2 . So posebna spalna soba i pomosen k...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:38Stan vo centar

Poradi otkazuvanje ,posleden trermin 10-15.07.Stan kompletno nanesten...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:43ЧОЈС-Garsonjera vo Cekostina

Se prodava nova namestena garsonjera so vk.kvadratura od 34 m2 na 1 k...


34.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:13  НОВ ОГЛАС

Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:06IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


120 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:45Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:24Se izdava stan vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid / Biljanini izvori , kruzniot tek pred benzis...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Охрид

Станови

Вчера 15:19NOV STAN OD 47m2 - ZDRAVESKI

НОВ СТАН ОД 47м2 БЛИСКУ ДО ЦЕНТАР!! Истиот го има следниов распоре...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:11Stan od 69m2 vo Centar - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 69m2 vo Centar vednas do pazarot. Stanot go ima s...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Охрид

Станови

Вчера 15:11Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 66 m2 na Ul. Bogomilska - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 66m2 na Ul. Bogomilska, vo neposredna blizina na c...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:10Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Nov stan od 76m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 76м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следнио...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:09Stan od 36m2 vo Sveti Stefan - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 36m2 vo Sveti Stefan Ohrid Stanot e so prekrasen ...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:07Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:10*** Apartmani Ohrid ***

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 1...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:57# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA stan so EXTRA lokacija,spratnost,strana vo strogiot centar...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:14СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД

Се издава апaртман во ОХРИД, на Булевар Туристичка, помеѓу Т.Ц. Трудб...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Страна 1 од 40

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам