3340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN KIPER 26.292

- MAN - 26.292 ( motor 362 ) - Zf menjac - Godina: 1989 - regis...


15.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

01 окт 06:52Промовирано

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:07 Renault-Megane-1-...


5.700 €
или предлог цена
Денес 09:18Промовирано

SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Глисер SEA ARROW 25

Се продава глисер SEA ARROW 25 со евро приколка Должина на пловило...


Денес 22:10Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 21:59Four Winns H170 LE

Four Winns H170 LE za 7 osobi so orginalna prikolna. Godina na proiz...


Денес 21:58AUDI A6 3.0 QUATRO KAKO NOVO

NEUVEZENA 2014/ 2015 prva registracija AUDI A6 3.0 QUATRO 4X4 SO CEL...


29.000 €
или предлог цена
Денес 20:59Mercedes-Benz S320 L 2006

☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️ ☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️ ☎️ Контакт : ...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:47Izduv za 50cc. 4T i 2T

Cena po dogovor Kontakt 078 267 039


Денес 20:46Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


900 €
или предлог цена
Денес 20:43BMW 525 d Facelift

Istecena registracija


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Денес 20:39Zadni amortizeri za Partner/Berlingo

Zadni gasni amortizeri Sachs za Peugeot Partner ili Citroen Berlingo ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:37Dizni za Peugeot,Citroen 1.6 HDI

Dizni za Peugeot,Citroen 1.6 hdi 66kw BOSCH, 2008 pa nagore 4 parcinj...


120 €
или предлог цена
Денес 20:37Opel astra G drzac za motor

Drzac za motor za opel astra g 1.6 benzin odlicen bez ostetuvanja


10 €
или предлог цена
Денес 20:32SET ZAMAEC FIKSEN

VW GOLF V5 1.9TDI


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 19:39Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од...


18.900 €
или предлог цена
Денес 18:58Volanska Letva Mercedes c klasa w203

Letva Mercedes w203 C klasa


По Договор
или предлог цена
Денес 18:27SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.900 €
или предлог цена
Денес 18:01FIAT DOBLO 1.3mjet

Се продава Добло 1.3 мултиџет. - Регистрирано до 02.2023 + зелен ка...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Денес 17:42ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.700 €
или предлог цена
Денес 17:41FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 17:19CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 17:19SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:18BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:18MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:18SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:45BMW 320D KARAVAN

Bmw 320d vo odlicna sostojba 2002 god Klimatronik centralno elektrik...


2.800 €
или предлог цена
Денес 16:16  НОВ ОГЛАС

Karburator

Prodavam nov karburator voopsto ne montiran so racen sauh i sajla za ...


Денес 16:11  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207 1.6

Se prodava Pezo 207 1.6 benzin, odlicno zacuvano, full oprema, servis...


3 €
или предлог цена
Денес 15:59Aprilia rs 125

Uvezena od Svajcarija, bez carina, moze da se carini


1.299 €
или предлог цена
Денес 15:59Peugeot speedfight 4

Vodeno ladenje, Uvezen od Svajcarija, 2017 god, 7000km, moze da se c...


1.240 €
или предлог цена
Денес 15:59Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komandi


3.200 €
или предлог цена
Денес 15:51Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


Денес 15:51Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 Cdti So najdobriot motor na fiat...6 brzi...


2.750 €
или предлог цена
Денес 15:42MP3 Audio Alarm sistem

🛵 Систем за мотоцикли со вграден Алармен систем, МP3 плеер, слот за...


Денес 15:12  НОВ ОГЛАС

Motor Mercedes 180 Benzin

Motor Mercedes 180 Benzin vo ekstra sostojba 1998 godina proveren so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:02Yamaha Fz6 N odlicna

Motorot e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1000km maslo i fi...


3.500 €
или предлог цена
Денес 14:58Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 217… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Денес 14:54GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Денес 14:50Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам