1078 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 09:14Промовирано

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 2.2 160 KS 4X4 - 192000 KM SO SERVISNA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 09:17Промовирано

MERCEDES C 220 CDI 170 KS NAVI KAMERA UVOZ CH - 10.MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, EURO-5 NOVIOT MOTOR BLUE EFFICIENCY UVOZ ...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 09:14Промовирано

HYUNDAI GALLOPER

dzipot e vo vo top forma i servisiran. za informacii barajte na tel...


6.500 €
или предлог цена
Денес 00:02HYUNDAI GALLOPER

Dzipot e vo top forma i servisiran. Za informacii na tel. i viber.


6.500 €
или предлог цена
Денес 00:02Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:59AUDI A6 3.0 QUATRO KAKO NOVO

NEUVEZENA 2014/ 2015 prva registracija AUDI A6 3.0 QUATRO 4X4 SO CEL...


29.000 €
или предлог цена
Вчера 20:59Mercedes-Benz S320 L 2006

☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️ ☎️ Контакт : 078 823 653 ☎️ ☎️ Контакт : ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:47Renault safrane 2.2cc 137k

Kolata e vo dobra sostojba super motor ne trosi ulje, stegnata, centr...


900 €
или предлог цена
Вчера 20:43BMW 525 d Facelift

Istecena registracija


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Вчера 20:39SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 18:01FIAT DOBLO 1.3mjet

Се продава Добло 1.3 мултиџет. - Регистрирано до 02.2023 + зелен ка...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Вчера 17:42ODLICNO AUDI A4 2.0 TDI-B8 m-EKSTRA SOSTOJBA i EKSTRA OPREMA

Prodavam EKSTRA AUDI A4 2.0 TDI -B 8 model, proizvedena na kraj od 2...


12.700 €
или предлог цена
Вчера 17:41FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77 KS, 2009 god.

Se prodava FIAT GRANDE PUNTO 1.4 8V, 77KS, 2009god. Voziloto e donese...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19AUDI A4 1.9 TDI - 116 KS, AMBITION / NAVI/ 2007 G.

Se prodava Audi A4, 1.9 tdi - 116ks, AMBITION, proizvedeno 2007 god. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19LANCIA DELTA ORO 1.6 MJT, 120KS, 2011g.

Se prodava Lancia DELTA ORO 1.6 Multijet, so 120 ks. Lanciata e proiz...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 17:19CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 17:19SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18MERCEDES-BENZ E 320 CDI-AVANTGARDE, 204 KS

Se prodava Mercedes E 320 CDI, Avantgard, so 204 ks, od 2004 god. Mer...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45BMW 320D KARAVAN

Bmw 320d vo odlicna sostojba 2002 god Klimatronik centralno elektrik...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 16:16  НОВ ОГЛАС

Peugeot 207 1.6

Se prodava Pezo 207 1.6 benzin, odlicno zacuvano, full oprema, servis...


3 €
или предлог цена
Вчера 15:59Opel Vectra 1,9 cdti 150 k.s

Se prodava Opel Vectra 1,9 Cdti So najdobriot motor na fiat...6 brzi...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 15:42Audi A4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 217… km vo odlicna sostojba. Nap...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:54GOLF 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks 6 brzini 2005 god Registrir...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Вчера 14:50FIAT PUNTO EVO 1.4 benzin extra sostojba

Se prodava Fiat Punto EVO 1.4 benzin 2009-10 god Registrirano do 08...


3.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 €
Вчера 14:50CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80kw /...


4.100 €
или предлог цена
Вчера 13:54BMW 730 D FACELIFT

Bmw 730d facelift Full servis Smeneta prednica 2 para gumi(letni i...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 13:46Se prodava Opel Corsa 1.2 so fabricki plin 2007

Se prodava Opel Corsa 1.2 so fabricki plin 2007 godina Smenato e lanc...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 13:29Се ПРОДАВА или МЕНУВА BMW X5 во одлична состојба

X5 2002 година во одлична состојба. Регистриран до Јули 2023. Напра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Chevrolet Spark 2007

Продавам Chevrolet Spark, произведен 2007 год., со поминати 44000 км....


1.850 €
или предлог цена
Вчера 13:00Audi A4

Prodavam Audi A4, 2.5 tdi, 114kw, kompletno servisirano, odlicen moto...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 12:59Mercedes Benz C220 2011 god karavan

Mercedes Benz C220 CDI, Godina na proizvodstvo: 2011 Sila na motor...


11.900 €
или предлог цена
Вчера 12:53Landrover freelender 1.8 benzin/plin za delovi

Celosen kompleten, bez bandazi, motorot e kompleten no e izvaden, taa...


1.300 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 €
Вчера 11:51Mercedes Benz ML 270cdi mozhna zamena

Mercedesot e vo dobra sostojba odrzuvan redovno registriran cela god...


4.100 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.400 €
Вчера 11:23AUDI A6 QUATTRO 3.0

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatr...


18.700 €
или предлог цена
Вчера 10:34RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2013

Meganot e zacuvan maksimalno vnatresno, nadvoresno so realni kilomet...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 10:33Citroen C4 moze zamena

Citroen C4 1.4 benzin/plin vo dobra sostojba so zelen karton i 4 novi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Вчера 10:10OPEL ASTRA J - Reg.cel god...Prva boja

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4 J MODEL TURBO BENZIN / EURO 5 ... Voz...


7 €
или предлог цена
Вчера 10:08Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake Kolata e kako nova. 62000km


20.000 €
или предлог цена
Вчера 10:05Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам