Скопје Центар
                           
17964 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам стан

Издавам стан 45 м2 во центар кај народна банка на РМ. Наместен каблов...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

03 авг 16:22Промовирано

Изнајмување на гарсоњера (новоградба) , наспроти Клинички

Се изнајмува гарсоњера во Центар, наспроти Клинички, во новоградба, ц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:07Промовирано

For rent, NEW luxury apartment !

Located only 900m of the Macedonia Triumphal Gate, Center Park “Woman...


349 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Prodavam stan vo Centar

PRODAVAM STAN OD 112M NA DVE NIVOA NA 50M OD KATOLICKA CRKVA.NA PRVOT...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:19se izdava dvosoben stan vo Centar na mirna lokacija

Шифра:3014 Се издава двособен стан кај Стар Кафе во мирна уличка ве...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:13Se prodava dukan vo Centar/ Се продава дуќан во Центар

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:33Se prodava dukjan vo Centar, Skopje

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:33Vnatresni masivni vrati

Vnatresni masivni germanski kvalitetni vrati... Vrven germanski kval...


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:13Iznajmuvam namesten stan na extra lokacija

Izdavam namesten stan na lokacija “Juzen Bulevar”, zgradata e skoro n...


210 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:48Izdavam golema kuka, vila vo Crnice

Izdavam ubava kuka koja izleguva na ulica so ubav pogled na Vodno. Ra...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:27Prodavam kukja przino

Se prodavam kukja vo naselba przino na odlicna lokacija prema posledn...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10SE PRODAVA CETIRISOBEN STAN VO KAPISTEC, ZEBRA

* ШИФРА 5404 Импулс агенција за недвижности продава четирисобен ста...


111.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:39Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 21:32Дуќан во Центар

Се издава дуќан со посебен влез, оптичка врска за интернет, функциона...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 21:32Дуќан во центар

Се издава дуќан со посебен влез, оптичка врска за интернет, функциона...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 21:31ZA FIRMI! UL.MAKEDONIJA 63 m2 ZA KANCELARII

ZA FIRMI! STAN NA UL.MAKEDONIJA SE PRODAVA, 63 m2 DELUMNO RENOVIRAN.P...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:25UNIVERZALNA SALA-STAN ZA STUDENTI

TOP LOKACIJA! PARTIZANSKA, DO UNIVERZALNA SALA, SE IZDAVA STAN KOMPLE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:25TOP PONUDA! STAN 63 m2 NA UL.MAKEDONIJA

TOP PONUDA! STAN 63 m2 + TERASA + PODRUM + POMOSNA PROSTORIJA, SE PRO...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:25Izdavam moderno ureden stan kaj Univerzalna

Izdavam moderno ureden ednosoben stan vo blizina na Univerzalna, opre...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:19Izdavam moderno ureden stan vo Centar

Izdavam moderno ureden ednosoben stan vo blizina na Univerzalna, opre...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:19Се продава стан на Водно

Се продава нов стан на Водно од 120 м2 на втор спрат со подземно парк...


155.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:50Deloven prostor vo storg Centar na ul Dame gruev

Се издава деловен простор на бул. Јуриј Гагарин до министерство за ек...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:17Deloven prostor vo storg Centar na ul Dame gruev

Se iznajmuva deloven prostor vo storg centar na ul Dame Gruev dom na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 20:16Изнајмување на гарсоњера (новоградба) , наспроти Клинички

Се изнајмува гарсоњера во Центар, наспроти Клинички, во новоградба, ц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:07PRODAVAM NOV STAN 32m2 NA VODNO NAD DRZAVNA BOLNICA

Prodavam nova garsonjera 32m2 na vodno nad drzavna bolnica so posebna...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:29Издавам стан во центар на Скопје

Станот се наоѓа во населба Бирарија во Центар, карши зелен пазар, на ...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:11Izdavam namesten 4 soben stan vo Kapistec

Izdavam prekrasen stan vo Kapistec, na 10 kat, namesten. Tel 075 400 ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:05DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 19:00Купувам дуќан на на главна улица / Kupuvam dukjan

Kupuvam dukjan na glavna ulica pretezno vo centar, megjutoa mozam da ...


40.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:45Se izdava parking - Debar maalo / Ramstore

Se izdava parking mesto na ul. Blagoj Davkov br. 21, vednas do Ramsto...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 18:45Se izdava parking vo Debar maalo/ Silbo

Se izdava parking na ul. blagoj Davkov br.21. Parkingot e na -2 nivo...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45SE IZDAVA STAN 140M2 VO DEBAR MAALO

Se izdava prazen stan 140m2 vo Debar maalo blizina na gradesen fakult...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:44SE IZDAVA 5 STAN VO DEBAR MAALO

Se izdava 5 soben stan vo Debar Maalo blizu gradezen fakultet. Stano...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:40SE IZDAVAAT DVA 5 SOBNI STANA VO DEBAR MAALO

VO DEBAR MAALO NA 100 METRA OD PARTIZANSKA, SE IZDAVA STAN NA VTORI S...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:39Izdavam stan 77m2 vo strog centar na Skopje

Издавам реновиран 3 собен стан со квадратура 77м2 во строг центар на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:30CENTAR blizu vlada

IZDAVAM vo strog CENTAR 42 m2, celosno opremen stan nisko prizemje , ...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:28Luxury apartment for rent near MVR Centar

Издавам двособен стан комплетно наместен во строг центар Скопје, до М...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:22se iznajmuva lokal za kafic vo debar maalo

Se izdava deloven prostor za kafic,na ul.,,Orce Nikolov,,br.93, 100m2...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:16Se prodava dukan vo TC Mavrovka

Se prodava dukan vo Mavrovka 45 m2


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:03Dneven prestoj Kratok prestoj Short Stay-Centar

se izdava namestena garsonjera nad ramstor nad drzavna za dneven o...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:00Се продава стан

Се продава стан во строг центар. Станот е 4 собен, со посебно wc и ку...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:57  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ГРАД. ЗЕМЈИШТЕ ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ

Се продава градежно земјиште во КО Центар 1 кое се наоѓа на КП11808 к...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:47Се продава деловен простор во Скопје спроти Соборен храм

Се продава деловен простор спроти Соборен храм со квадратура од 18 м...


111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:40Страна 1 од 450

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам