Скопје Центар
                           
568 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

Дуќанот се наоѓа спроти новата црква Св.Константин и Елена на Ул.Луј ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 18:41Промовирано

Se prodava dukan vo Centar/ Се продава дуќан во Центар

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:33Se prodava dukjan vo Centar, Skopje

Dukanot se naoga na ul.Dame Gruev strog Centar, vo neposredna blizina...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 23:33Дуќан во центар

Се издава дуќан со посебен влез, оптичка врска за интернет, функциона...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 21:31Купувам дуќан на на главна улица / Kupuvam dukjan

Kupuvam dukjan na glavna ulica pretezno vo centar, megjutoa mozam da ...


40.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:45Se prodava dukan vo TC Mavrovka

Se prodava dukan vo Mavrovka 45 m2


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 18:03Продавам дуќан во ГТЦ 14м2 Поволно

Продавам дуќан во ГТЦ 14м2 на втори кат на главно шеталиште лево од п...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 15:36Се изнајмува дуќан во ГТЦ од 14м2 Поволно

Се изнајмува дуќан во ГТЦ 14м2 на втори кат на главно шеталиште лево ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 15:36Dukjan vo Paloma bjanka

Se izdava ( se prodava ) dukjan vo paloma bjanka , na vtor sprat...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 15:18PRODAVAM DUKAN VO KAPISTEC NA RUZVELTOVA

PRODAVAM DUKAN VO KAPISTEC NA RUZVELTOVA 6 SO SANITAREN CVOR ZASTITNA...


28.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 14:07SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 25m2 NA PROLAZNO MESTO VO CENTAR

Se prodava deloven prostor od 25m2 vo Centar pogoden za kancelarija i...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00SE PRODAVA DUKAN VO CENTAR

Se prodava dukan/deloven prostor od 28m2 vo Centar vo blizina na buga...


37.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00EKSTRA lokacija - vo Centar na Skopje NOV DUKJAN

Izdavam nov dukjan vo mal ring na MNOGU PROMETNA ulica. Objektot e lo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Se izdava odlicen Dukan Ul. Ruzveltova, Centar

Se izdava odlicen dukan na glavna ul.Franklin Ruzvelt (Ruzveltova, po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 12:42Izdavam dukjan

Se izdava dukan vo TC Bunjakovec na 1 sprat nad Stopanska banka,gleda...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 11:58Dukan vo TC Bunjakovec

Se prodava ili izdava deloven prostor vo TC Bunjakovec. Delovniot obj...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 09:14IZDAVAM DUKAN VO T.C.BEVERLI HILS KAPISHTEC

Izdavam dukjan vo T.C.Beverli Hils -Kapistec Nisko prizemje TELEF...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Вчера 08:52SE IZDAVA DUKAN OD 160M2 VO CENTAR

Се Издава Дукан / Деловен Простор од 160м2 на Високо Приземје ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 22:06СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

Дуќанот се наоѓа спроти новата црква Св.Константин и Елена на Ул.Луј ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 18:41СЕ ИЗДАВА ДУЌАН во ТЦ БУЊАКОВЕЦ

Се издава дуќан во ТЦ Буњаковец, 25 м2 (од кои 5 м2 се помошни просто...


190 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 17:43DUKAN VO GTC (Karshi VERO, poraneshen Goniteks )

Se prodava ili izdava dukan od 39 kvadrati vo GTC, karshi Vero vo pro...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 15:24DUKAN VO GTC (Karshi VERO, poraneshen Goniteks )

Se prodava ili izdava dukan od 39 kvadrati vo GTC, karshi Vero vo pro...


70.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 15:24Izdavam prodavam dukjan vo centar

Izdavam prodavam dukjan od 73 m2 prizemje i 209 m2 podrumska prostori...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 13:23Se prodava dukjan vo centar gtc 1 sprat 18m2

Se prodava dukjan vo centar gtc 1 sprat 18m2 cena:17.000 fiksna


17.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 10:13Se izdava ducan na ulica Makedonija

Se izdava ducan na ul. Makedonija, vednas do terasata na hotel Best W...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 09:12Se izdava dukan od 25 m2 (prizemje) vo T.C Mavrovka

Se izdava dukan od 25 m2 vo T.C Mavrocka. Lokal 23, Prizemje do Weste...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

03 авг 05:18Деловен простор 145м2 + 245м2

Се продава Деловен простор на две нивоа: - 254м2 на едно ниво - 145...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

02 авг 12:02SE PRODAVA-ZAMENUVA DUKJAN VO BUNJAKOVEC

SE PRODAVA-ZAMENUVA ZA AVTOMOBIL DUKJAN VO BUNJAKOVEC 33KVADRATA. CE...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

01 авг 15:46Lokal 140 m2 - Centar

Prizemje - lokal 140 m2 (pogodno za site dejnosti) so izlog staklo ce...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

31 јул 13:06280m2 - Centar (lokal 140m2 + sprat 140m2)

Prizemje - lokal 140 m2 (pogodno za site dejnosti) so izlog staklo ce...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

31 јул 13:06lok 71 dtc.Mavrovka

se PRODAVA ili se IZNAJMUVA lok ima 18m2- vtor sprat -8m2 po dogovor>...


35.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 јул 20:59ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ВЛЕЗ НА КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР

Се изнајмува супер атрактивен деловен простор на ул. 50 дивизија ведн...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 јул 20:19DUKJAN VO NOVA ZGRADA VO STRIOG CENTAR -EKSTRA LOKACIJA

Prodavam nov dukjan vo mal ring na MNOGU PROMETNA ulica. Objektot e l...


500.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 јул 12:45ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР

Izdavam dukan vo centar karsi klub na pratenici na Ivo Lola Ribar ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

30 јул 11:53Ekskluziven ducan vo GTC

Prodavam ekskluziven ducan GTC prizemje kompletno renoviran. tel 070...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

29 јул 15:21Se izdava kancelarija vo Centar kaj Ramstor

Шифра: 3017 Се издава деловен простор од 70 m2 со -три канцеларии,...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 јул 11:25Продажба на деловен простор

Локалот се наоѓа на Патизански одреди 14 а веднаш до Апекс казино или...


199.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210.000 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 јул 10:35Dukan

Hitno se prodava ili se izdava dukan na ul.Elisie Popovski Marko br.1...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

28 јул 00:22Se prodava dukan vo Taftalidze

Se prodava dukan vo Taftalidze blizu gimnazija Nova 218 m2 ... Dukan...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

26 јул 11:25Деловен простор спроти МВР

Се издава дуќан од 18м2, спроти главен влез на МВР, погоден за канцел...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

23 јул 19:20Atraktiven Dukan vo centarot na gradot

Се изнајмува атрактивен деловен простор, дуќан, во центар, карши авто...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

21 јул 22:36Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам