Неготино
                   
335 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


92.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
99.000 €
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12Промовирано

SEAT LEON 1.6tdi 105ks 2013god

Seat leon 2013 godina 167.000km So full oprema Od germanija donesen ...


9.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 фев 08:24Промовирано

MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 17:18BMW 530D Xdrive

oprema shiber laser svetla crn enterier vakum na vrati digita...


44.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 307 2.0HDI 79KW PEZO 307

Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI 79KW, napraven mal servis so novo ulje...


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:47Mercedes-Benz C 220 redizajn (W203)

Mercedes-Benz C 220 Avangard, redizajn (W203), godina na prizvodstvo...


5.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:03Vw CC na stranski tabli

Kokata e vo odlicna sostojba moze da se vide vo sekoe vreme Dejan 0...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 06:51KIA RIO 1.5 CRDI MNOGU ZACUVANA

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA PRVA BOJA PRV ENTERIER KLIMA RABOTI ...


3.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 18:41Peugeot 807

Se prodava peugeot 807 registriran servisiran vo najdolicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 18:18Audi a4 1.9tdi b7 2xsline 2008g 85kw

Se prodava Audi a4 1.9tdi b7 2xsline 2008g 85kw 1.9tdi vo prevektna s...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 15:24Peugeot 4007

Se prodava Peugeot 4007 Dzipot e maksimalno sochuvan Kompleten ser...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 13:00Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 11:55Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto 1.9jtd 59kw 80ks Karoserija nemam nist...


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мар 11:55Saab 9-3 Vector 2.2 TiD

Saab Vector model so full oprema Registriran do 02/2024 2.2 motor n...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Неготино

Автомобили

20 мар 11:19Renault Scenic Grand 7 sedishta

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Неготино

Автомобили

20 мар 08:53Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 16:51VW TOURAN-HIGH LINE-2008-DSG-2.0 TDI-6+1

VW TOURAN Paket na oprema HIGH LINE: DSG menuvac Koza, 7 mesta, A...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 15:57Се продава VW Passat 2.0 tdi 150hp

Се продава VW passat 2017 година со поминати 124 000 km. Редовно сер...


21.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 15:18Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 13:06BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.399 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.500 €
Неготино

Автомобили

19 мар 11:02VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta kontakt-Viber


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

19 мар 10:40Za DELOVI C 200

DELOVI So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мар 22:39Clasa W203

DOSTA Delovi od 2000g do 2006g 200/220/270CDI Delovi So Garancija


7 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мар 22:38SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI QVATTRO God.2004 Tel.070614155

Avtomobilot e co odlična sostojba , i dosta sačuvan.Registriran e do ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.100 €
Неготино

Автомобили

18 мар 13:58OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 18:30SE PRODAVA OPEL VECTRA

Za poveće info na brojot 075 360 251


9 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 18:30Alfa Romeo 1.6 benzin/plin fabricki 2009

Alfa Romeo 1.6 benzin/plin fabricki 2009 Bandazi negovi so 4 zimski...


3.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 16:51Wv Touareg na Delovi,komplet

Se prodava na delovi ,full oprema na jastuci ,imam skoro sve 075 96...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мар 07:12BMW 120d 130kw/ 177 ks, 2008 година

Возилото е донесено од швајцарија и е купено со 247000 км моментално ...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 19:53BMW 120 D 220hp

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i ...


3.600 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.100 €
Неготино

Автомобили

16 мар 17:32Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
Неготино

Автомобили

16 мар 15:33Opel Meriva 1.7 cdti Facelift

Prodavam Opel Meriva vo odlicna sostojba. Kolata e redovno servisira...


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 11:39Се продава VW Sharan

За подетални информации на тел. 075 778 236


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 мар 10:48Se prodava Mercedes W 124 250 dizel

Se prodava Mercedes w124 250 dizel na BG tablici vo perfektna sostojb...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 17:31MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров Ди...


22.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 15:17VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. 071 350 080

VW Touran 2.0 TDI , 2004 god. Reg.do 01.2024


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 11:32DELOVI ZA ALFA ROMEO 156

Delovi za alfa romeo 156 benzin 1.6 se sto vi treba kolata se prodava...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 11:02Chevrolet Captiva

Kolata e na bugarski tabli napraven golem i mal servis solidni gumi


4.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

15 мар 08:02Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1969 godina Registriran Prevod I od...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мар 22:54Skoda Superb 2.0 TDI TOP Sostojba

se prodava skoda superb top sostojba promena na set lamela plus zamae...


20.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

14 мар 13:03MERCEDES W124 220i benzin plin

MERCEDES W124 220i benzin plin Maksimalno zacuvan enterier sedista...


4.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

13 мар 23:18Fiat Bravo 1.9 TDI

Колата е во добра состојба, малку удрена и изгребана, но пали вози е,...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 €
Неготино

Автомобили

13 мар 20:24Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам