261 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novo daljinsko za dvd player bly ray poneer

Daljinskito e nekoristeno


1 €
или предлог цена
Вчера 12:22Купувам гемчина односно стари лцд игри од 80' и 90' тите.

Купувам гемчина односно стари лцд игри како Nintendo game&watch, vtec...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:53Сервис GATE поправка на електроника,тв,аудио,видео

Сервис GATE Вршиме поправка на аудио, тв,ел.апарати и речиси секаква...


По Договор
или предлог цена
26 јан 20:25Prodazba na dahua imou kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни). ...


3.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јан 20:17Novo dalecinsko za Sony далечинско

Продавам ново далечинско за Sony surround, sound bar ili hi-fi


10 €
или предлог цена
26 јан 15:38Televizor Hisense E7HQ 4K QLED 50" 2022

Se prodava 1 mesec star Hisense televizor bez nikakvi maani. Kupen e...


22.000 МКД
или предлог цена
26 јан 14:06Nikon D3200 со Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 VR

Se prodava Nikon D3200 vo odlicna sostojba so slednava oprema: - obj...


520 €
или предлог цена
26 јан 13:01PS5 Elden Ring, Demon Souls, Pathless...

Се продаваат следниве игри: PS5 Elden Ring - 2500 ден ( продадена ...


1 €
или предлог цена
26 јан 11:20Купувам исправно Nintendo 3ds Xl

Понудете исправно Nintendo 3ds Xl


1 €
или предлог цена
26 јан 10:22Gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE

Prodavam gramofon SANYO TP-1030UM DIRECT DRIVE odlicno socuvan! Kompl...


150 €
или предлог цена
26 јан 08:32Digitalen aparat Sony W-730

Aparatot e kako nov,doaga so dve torbicki novi i polnac!


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:52Odlicen gorenje televizor

Se prodava odlice gorenje televizor so golemina na ekran od 32 inci. ...


4.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:34Sistem Radio Pojacalo

Panasonic CD Aux Tuner Tape Cenata ne e fiksna


3.000 МКД
или предлог цена
25 јан 12:54Pioneer VSX-2016AVS THX 7 x 150w

Se prodava AVR Pioneer VSX-2016AV-S vo odlicna sostojba so dalecinsko...


18.500 МКД
или предлог цена
24 јан 20:12NAVIGACIJA, MAPI, GPS, GARMIN, iGO, TOMTOM, COPILOT, NAVIGON

Navigacija za mobilni telefoni, tableti, kompjuteri! Mapi za cel sve...


1 €
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

24 јан 17:53SONY BRAVIA KDL-32R410B

Televizor LED 32 inci


5.000 МКД
или предлог цена
24 јан 16:41Junost 402 BE

црно бело телевизорче во исправна состојба може да работи и на 12 вол...


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 11:31Junost 402 BE

crno bel portabl televizor - ispraven raboti na 220v i 12v ednonasocn...


По Договор
или предлог цена
24 јан 11:31Sony Playstation 2 во одлична состојба

Се продава Sony Playstation 2 slim одлично сочуван, чипуван, доаѓа со...


3.500 МКД
или предлог цена
24 јан 10:45kamera kran

Se prodava kamera kran po extra cena


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јан 08:09PS2

Donesen od germanija verojatno ne e chipiran


3.500 МКД
или предлог цена
23 јан 15:12Prodavam kolor fotokopir Ricoh 3224c ili zamena so doplata

Prodavam, menuvam so moja doplata kolor fotokopir Ricoh Aficio 3224c,...


240 €
или предлог цена
23 јан 13:48NAVIGACIJA MAPI DEKODIRANJE SERVIS

Najnovi mapi kako i servis,otklučuvanje i stavanje najnovi softveri i...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

23 јан 13:48TV Nadvoresna Antena

ТВ надворешна антена. ◾️ Брз и лесен начин на монтажа. ◾️ Опсег на ...


750 МКД
или предлог цена
23 јан 12:53Skoro neupotrebuvan

Schneider televizor ramen ekran 72cm kupen pred 4-5god ama uklucen 10...


3.500 МКД
или предлог цена
22 јан 21:49Ps Vita kako Nov

Skoro i da nema grebnatini.raboti perfektno kupen od Germanija so zas...


600 €
или предлог цена
22 јан 19:31ВИДЕО ПРОЕКТОР

Продавам нов видео проекрор


5.000 МКД
или предлог цена
22 јан 09:41ТВ Антена

Продавам нова антена за тв терестеријален дигитален сигнал 28дб


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 09:40делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
22 јан 08:01TV Quadro 29" (72 сантиметри дијагонала)

Се продава добро сочуван телевизор Quadro со 29" екран (во сантиметри...


1.500 МКД
или предлог цена
20 јан 10:11razna Foto oprema

prodavam razna Foto oprema moze i zamena Jugo 45 ili 55 ...


19 јан 22:32JVC resiver

JVC resiver


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 12:18CAMBRIDGE Azur 640a v2

Ispravno , socuvano.


330 €
или предлог цена
18 јан 20:42CYRUS V8 S2

Socuvan staklo. Go nemam dalecinskoto. https://www.cyrusaudio.com/pro...


550 €
или предлог цена
18 јан 20:41WHARFEDALE Diamond 225

Staklo.


350 €
или предлог цена
18 јан 20:41ROTEL rb 930 bx

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno....


100 €
или предлог цена
18 јан 20:41Jvc resiver odlicen

Jvc resiver


4.000 МКД
или предлог цена
18 јан 10:34GoPro Hero 4 Silver

Se prodava GoPro Hero 4 Silver Ima softverski problem se gleda na s...


150 €
или предлог цена
17 јан 19:20Pantona Baterii Battery Pack Za Go Pro Hero 4

Se prodava Battery Pack za GoPro Hero 4 silver pasuva i na drugi go p...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 18:52KABELSKI MODEM SO ADAPTER - MOTOROLA

MOTOROLA modem za kabelski internet SURFBOARD SB5101E.


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 јан 17:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам